Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2009 o 20:18, Kaucz napisał:

Ale przyznaj dużo uczestników :)


Owszem. I dlatego jestem zwolennikiem comiesięcznych edycji - jak widać po nieco dłuższej przerwie ludzie chętniej uczestniczą w konkursie ;) Wy się zastanówcie jeszcze raz nad moją propozycją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 20:23, Lesz3yk napisał:

> Ale przyznaj dużo uczestników :)

Owszem. I dlatego jestem zwolennikiem comiesięcznych edycji - jak widać po nieco dłuższej
przerwie ludzie chętniej uczestniczą w konkursie ;) Wy się zastanówcie jeszcze raz nad
moją propozycją ;)


Ano dużo uczestników, pamiętam edycje gdzie startowały 3-4 osoby, ta edycja będzie ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście dużo osób się zgłosiło, ale to już nie te czasy co dawniej. Pamiętam jak ok. rok temu brałem udział i liczyłem przynajmniej na miejsce w pierwszej 50-ce. Ach te godziny spędzone na przeglądaniu setki gramsajtów, żeby móc zagłosować, aż się łezka w oku kręci :)

Edit: literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

************************ GŁOSOWANIE *************************
Zaczynamy kolejny etap konkursu, czyli głosowanie, które kończy się 9 lutego o godzinie 23:57. Przypominam, że nieoddanie głosów przez uczestnika oznacza dyskwalifikację.


*** Lista Uczestników***
1. Chaotizz
2. Assax
3. byVerter
4. Kaucz
5. lukasz924
6. Problematik
7. xD ominik
8. Bartek 93
9. Mr.M
10. ostry3000
11. master matrox
12. Laska-z-Polski
13. Baal Namib
14. Adham
15. Bratek196
16. Rozrobiony
17. ppoz93
18. Joorg
19. wip_01

Wszelkie informacje na temat głosowania znajdują się w Regulaminie http://ja.gram.pl/gramsajty/1

Wersja z odnośnikami niedługo na GSie.

Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem, bo zawodników mamy w tej edycji stosunkowo wielu :)

************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wzium, poszło już jakiś czas temu :) W zasadzie mimo zwiększonej liczby osób, ja tam zbytnich problemów z odrzuceniem tych "bez duszy" (jakie określenie :P) nie miałem, więc i liczba osób, na które zagłosowałem, nie jest jakaś ogromna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, moje głosy poszły. Wybór aż taki łatwy nie był - dopisała liczba uczestników, a pod względem jakości Gramsajty też były bardzo dobre. Ostatecznie jednak uporządkowałem listę i poszło. Czekamy na wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głosy właśnie oddałem. Przyznam że to jest mój najgorszy lay jaki zrobiłem. Postaram się w następnej edycji lepiej wypaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też głosowanie mam za sobą. Mimo sporej frekwencji, porządnych layów było całkiem niewiele, więc skleiłem pierwszą piątkę i kropka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 16:53, Kaucz napisał:

Jutro wyniki będą?
Bo chce layouta zmienić :)


Powinny być, ale raczej pod wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2009 o 16:57, Lesz3yk napisał:

Powinny być, ale raczej pod wieczór.



Ja już wysłałem głosy, możesz mi odpisać czy doszły bo mi poczta mocno szwankuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 17:06, Bratek196 napisał:

Ja już wysłałem głosy, możesz mi odpisać czy doszły bo mi poczta mocno szwankuje.

Ja uważam że to całe potwierdzenie jest bez sensu. Przecież to my powinniśmy pilnować czy wysyłamy na dobry mail maila. To nam przecież powinno zależeć na konkursie. A lesz3yk nie potrzebnie traci czas na wysyłanie potwierdzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 19:43, xD ominik napisał:

> Ja już wysłałem głosy, możesz mi odpisać czy doszły bo mi poczta mocno szwankuje.

Ja uważam że to całe potwierdzenie jest bez sensu. Przecież to my powinniśmy pilnować
czy wysyłamy na dobry mail maila. To nam przecież powinno zależeć na konkursie. A lesz3yk
nie potrzebnie traci czas na wysyłanie potwierdzeń.


Nom, ale poczta mi szwankowała. Niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszenie wysłałem dopiero teraz, szczerze przepraszam za spóźnienie, ale wcześniej nie mogłem. Tzn. zastanawiałem się nad rozdaniem punktów, ale gdy już miałem głosować, miałem problemy z internetem.
Mam nadzieję, że chociaż te głosy, lesz3yk uwzględnisz.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować