Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

osobiście uważam, że juz trochę przeginacie.
robienie konkursu screenów gdy nie można było załadowac tła - ok, ale robienie konkursu wizytówek, gdy już nie można załadować wizytówki to.... :DD
maniacy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 13:45, TYHE napisał:

osobiście uważam, że juz trochę przeginacie.
robienie konkursu screenów gdy nie można było załadowac tła - ok, ale robienie
konkursu wizytówek, gdy już nie można załadować wizytówki to.... :DD
maniacy!


No właśnie maniacy, zresztą kto nam zabroni? Zamkniesz temat? Zbanujesz nas wszystkich?
A tak nie wiadomo kiedy wizytówki wrócą. Poczekałbym, ale mam przynajmniej pretekst do zabawy, do tworzenia.
Poza tym jeśli ktoś ma na kompie starą wize to może przecież ją wrzucić do internetu i będzie prawdziwa wizytówka. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 13:50, Daimon_Frey napisał:

zresztą kto nam zabroni? Zamkniesz temat?

nie.
>Zbanujesz nas wszystkich?
nie.

napisałam coś w stylu, że zamierzam wam zabraniać? NIE!

napisałam za to, że osobiście....
wobec czego ja sie nie zgłosze itd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem, przegięcie ;) Można robić konkurs na coś co istnieje, jednak jesli tego juz nie ma to hmm.. po co? Konkurs jest czysto umownym konkursem... a zabawy w tym dużej nie widze, raczej tylko strate czasu :) ALe jak kto woli... uważam, że już lepiej zrobić konkurs na naładniejszy rysunek w paincie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 13:55, TYHE napisał:

wobec czego ja sie nie zgłosze itd :P


szkoda :/
Ja w sumie mam chyba fajny pomysł na wize, siedziałem na tym wczoraj troche, ale teraz się zastanawiam, kiedy lepiej będzie ją wystawić teraz czy już jak wizytówki wrócą.
I tak można przecież poczekać na powrót a nad koncepcjami już pracować. Zawsze była jakaś dłuższa przerwa między edycjami to możnaby też i teraz zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 14:01, Mika napisał:

Moim skromnym zdaniem, przegięcie ;) Można robić konkurs na coś co istnieje, jednak jesli tego juz nie ma to
hmm.. po co?

---> Ależ wizytówki istnieją, jest parę linków do nich w tym temacie, a że nie są na tym forum... trudno ;-) Zawsze to jakaś metoda przeczekania, aż CDP da nam wizy spowrotem :>

Dnia 08.10.2005 o 14:01, Mika napisał:

Konkurs jest czysto umownym konkursem... a zabawy w tym dużej nie widze, raczej tylko strate czasu :) ALe
jak kto woli...

---> Chodzi o to by bawili się głównie uczestnicy, komu się nie podoba nie bierze udziału ;> Oczywiście lepiej, jeśli bawi się więcej osób np. głosując, ale najważniejsze by Ci biorący udział w konkursie mieli jakąś przyjemność z robienia wiz :-)

Dnia 08.10.2005 o 14:01, Mika napisał:

uważam, że już lepiej zrobić konkurs na naładniejszy rysunek w paincie ;P

---> Można zrobić i taki, nikt go raczej nie zabroni zorganizować. Checsz to załóż sobie taki temat ;p Każdy bawi się jak chce ;-)

TYHE ---> Szkoda, bo chętnie zobaczyłbym obecny poziom wszystkich uczestników których prace pamiętam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 14:01, Mika napisał:

Moim skromnym zdaniem, przegięcie ;) Można robić konkurs na coś co istnieje, jednak jesli tego juz nie ma to hmm.. po co?
Konkurs jest czysto umownym konkursem... a zabawy w tym dużej nie widze, raczej tylko strate czasu :) ALe jak kto woli...
uważam, że już lepiej zrobić konkurs na naładniejszy rysunek w paincie ;P



Zgadzam się - ten topic to jedynie bezmyślny klon topicu ze starego forum. Nie ma obecnie wizytówek więc nie ma sensu robić konkursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 14:18, Monte Christo napisał:

ten topic to jedynie bezmyślny klon topicu ze starego forum. Nie ma obecnie wizytówek więc nie ma sensu robić
konkursu.

---> Bezmyślny byłby gdyby pierwszy post był mniej więcej podobnej treści "założyłem ten temat, bo był na starym forum, chcecie to coś piszcie, ja lece nara". Temat został tu założony bo była inicjatywa by zrobić kolejny konkurs. Są uczestnicy, wizy robią, więc o co Ci chodzi ? Były tematy na starym forum typu: "konkurs na najładniejszy samochów w nfsu" - przeszkadzało komuś, że tych samochodów nie da się zrobić na stronie CDP ? Był temat służący pokazaniu prac [mam na myśli rysunki itp] forumiwczów - został zamknięty dlatego że na stronie CDP nie dało się takich prac wykonać żadnym udostępnionym narzędziem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 13:45, TYHE napisał:

osobiście uważam, że juz trochę przeginacie.
robienie konkursu screenów gdy nie można było załadowac tła - ok, ale robienie
konkursu wizytówek, gdy już nie można załadować wizytówki to.... :DD
maniacy!


Tja.. Fabularny konkurs tez ci się nie podobał :(
Ty po prostu za sztywna jesteś ;>
W końcu ten konkurs od początku był dla maniaków wiz :P

Więc.. TYHE, ja wiem, że teraz jesteś moderatorem(moderatorką?).. Ale już, do konkursu się zgłaszać! :> Co to ma być... Jaki przykład innym dajesz :P

>>Lifar
>DB ---> Wywalił od razu, zdyskwalifikował, regulamin to regulamin, trza być ostrym :D

Tja.. Ja też wyleciałem, bo w momencie wysyłania wizy zerwało mi połączenie z netem. Jak włączyli było już po okresie edycji :( Ale cóż... Zdaża się :)
Zresztą Piotrek musiał juz raz sam siebie dyskwalifikować ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

---> DB

daję innym przykład rozsądku :P

p.s. zapomniałeś dodać, że byłam przeciwna też zmienianiu w screenach "firmowych" napisów a nawet rozciąganie wizy mi niezbyt pasowało aż do ostatniego konkursu kiedy to w końcu sama to zrobiłam :P

ja ogólnie jestem przeciwna! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 14:34, DemoBytom napisał:

Tja.. Fabularny
konkurs tez ci się nie podobał :(


Fabularny konkurs? Eee pierwsze słysze... chyba mnie z kimś pomyliłeś, ekhem ;)

A za sztywa nie jestem :P I wydaje mi sie, że jestem wystarczająco "giętka" :)

Każdemu może się coś nie podobać, tak jak i TYHE tak i mnie, widocznie kobity są sztywne ;)
(pozdrawiam TYHE ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy. Ale pamiętaj że temat na najlepsze prace plastyczne sotał przez moderatorów zamknięty. Wiem bo sam tam brałem czynny udział.
A tu narazie nie ma wyzytówek na Forum CDP (oj przepraszam to z przyzwyczajenia - miałem na myśli ForumGram.pl)

A zakładanie kont na CDP.CZ tylko dla http://www.cdprojekt.cz/wizytowka.asp?uid=9951 mija się moim zdaniem z celem.

Ale faktycznie można powspominać starewizytówki:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm kurde.. to nie do mnie była odpowiedz... mało przejrzyste to jest.. na poprzednim forum było widac od razu do kogo odpowiedz :/ Plasiam za posta ;)
Aczkolwiek uważam, że TYHE też nie jest sztywna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 14:50, Mika napisał:

Aczkolwiek uważam, że TYHE też nie jest sztywna :P


potwierdzam, że wieści o mojej śmierci są nieco przesadzone.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 14:38, TYHE napisał:

daję innym przykład rozsądku :P


Raczej sztywności ]:->

Dnia 08.10.2005 o 14:38, TYHE napisał:

p.s. zapomniałeś dodać, że byłam przeciwna też zmienianiu w screenach
"firmowych" napisów a nawet rozciąganie wizy mi niezbyt pasowało aż do ostatniego konkursu kiedy to w końcu sama to zrobiłam :P

ja ogólnie jestem przeciwna! ;-)


Tja.. Jak szeżyć chaos to zawsze i wszędzie :) Mistrzyni Mętnych Myśli i Uroków wciąż działa :)

>>Mika
Eee.. Ale ja to do TYHE pisałem... Chyba, że to druga TYHE była :P Zresztą na górze posta pisze
" to jest odpowiedź na posta dodanego przez TYHE". Moim zdaniem duzo czytelniejsze niż kiedyś :)

A konkurs "fabularny" był.. Była to jedna z edycji specjalnych (ostatnia chyba), kiedy każdy miał wymyślić jakąś krótką historię ze swoją wizą.. A wyszło ogólnowątkowe opowiadania kryminalno/fantastyczno/romantyczne :)

Szkoda, że już tego przeczytać nie bedzie można... :( Może jeszcze kiedyś do tego wrócimy, co Agencie K. ?

>>Monte Christo
Z wklejaniem wiz to bym poczekał aż Piotrek nie napisze, żeby już wrzucać... Bo inaczej zaginą w morzu stron wątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1-sza Edycja zostala zalozona przez... i tu uwaga... CDP ;). Tak, tak - mial to byc sposob na zwiekszenie zainteresowania tym czyms ;), pozniej bodajze 2 edycje byly przeprowadzone przez zwykly zryw (prawie zero zasad, wolna reka i takie tam ;D), a pozniej pojawil sie S4jmon - stworzyl regulamin, glowne zasady, ktore jako tako przetrwaly do dzis. A pozniej to juz z gorki ;)

Teraz troche odnosnie poprzedniego konkursu:
>>> T710PH: co jak co ale potwierdzenie odbioru majla z głosami dostałem czyli prowadzący go na 1000% dostał
No to nie wiem, bo jestem pewny, ze ja zadnych potwierdzen nie wysylalem ;P. A juz na pewno nie przypominam sobie bym dostal od kogos e-maila z adresu ''T710PH'' lub przynajmniej podpisanego ''T710PH''

>>> Daimon_Frey
Sytuacja analogiczna z ta powyzej. Sprawa wygladala tak, ze o godzinie, ktorej wyslales e-maila (przekazane info przez TYHE), czyli o 17:25 dstalem jakas wiadomosc, tyle, ze z adresu ''keitaro2'' z podpisem Krzysiek (co zostalo uwzglednione przy podliczeniu glosow), ale, ze adres ani podpis mi sie nie zgadzal to byl Game Over ;).
Zreszta i tak ostatnia edycje nie uwazam za zbyt udana, jesli chodzi o sprawy organizacyjne :/. Wybaczcie, obiecuje poprawe :)

Kolejna rzecz. Ja, SWOJE wizy przechowuje na dysku. Zapisywalem sobie po prostu strony ;). Mam ich jakies 10 sztuk (w tym 1-sza ajka zrobilem. Choc z tego zostaly tylko grafiki :/), do tego troche rzeczy niedokonczonych, mase tel, ktore zawsze mozna wykorzystac w kolejnych edycjach :)...

>>> Lifar
>> bo póki nie opłacę znowu konta nici z umieszczania wiz na serwie :/
Scrreny wiz zawsze mozesz umiescic na ktorejs z darmowych galerii i-netowej, np. photobucket (wmagana rejestracja) lub imageshack (brak rejestracji, ale chyba mniejszy wybor opcji)...

>>>DemoBytom
>> Czy Pierwsza, czy kontynuujemy starą numerację? :)
Mysle, ze mozna wprowadzic podwojna nueracje, czyli na teraz: Edycja I (XXIV). I wilk syty i owca cala ;P

No, to chyba wszystko ;). jak cos mi sie przypomni to dam znac :D. Chyba zajme sie regulaminem ;P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 17:10, Piotrek K. napisał:

Mysle, ze mozna wprowadzic podwojna nueracje, czyli na teraz: Edycja
I (XXIV). I wilk syty i owca cala ;P


Eee. tam :) A przy Edycji Specjalnej będzie :
Edycja Specjalna IV, [II(XXV)] ;)
Ja bym po prostu kontynouwał starą numerację, czyli teraz mamy konkurs nr XXIV (dobrze pamiętam) ;P

Dnia 08.10.2005 o 17:10, Piotrek K. napisał:

No, to chyba wszystko ;). jak cos mi sie przypomni to dam znac :D. Chyba zajme sie
regulaminem ;P...


A co, ktoś zjadł regulamin ;P No dobra, gupie pytanie :)
Ale wymyśliłem co mogłoby być nagrodą w konkursie (!!)

Moderator może podnieść czyjś status...
Więc TYHE, mogłaby ufundować nagrodę dla zwycięzcy - darmowy awans :P
A tych co wylecą degradujemy ]:->
No, dobra z tym ostatnim żartowałem. Ale co ty, TYHE, na to, żeby wprowadzić taką jednorazową (!!) nagrodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 19:14, DemoBytom napisał:

Eee. tam :) A przy Edycji Specjalnej będzie :Edycja Specjalna IV, [II(XXV)] ;)

Nie, bedzie Edycja V (Specjalna; XXVIII) ;P. Ladnie szybko i wygodnie ^^

Dnia 08.10.2005 o 19:14, DemoBytom napisał:

czyli teraz mamy konkurs nr XXIV (dobrze pamiętam) ;P

Wystarczy tylko przeczytac moj powyzszy post. Podalem jak to by wygladalo z punktu widzenia OBECNEJ edycji ;)

Dnia 08.10.2005 o 19:14, DemoBytom napisał:

Ale co ty, TYHE, na to, żeby wprowadzić taką jednorazową (!!) nagrodę :)

Pomysly, ktore NIE MAJA szans przejscia nie beda brane pod uwage :D. Dziekuje za uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować