Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Tak wogle i po prawdzie to rezygnuję z tej zabawy....w starej wersji to to wizytówkowanie miało sens a teraz to że tak powiem d.......................a blada....

A i zaznaczam następnym razem jak wezmę a może nie udział to głosy oddam przez forum jako odpowiedź na twojego posta skoro majle niedocierają.........

I tym razem nikt mi niepowie że niegłosowałem i basta.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
---> Wiesz, nie musisz się zaraz obrażać na cały świat. Rozumiem Cię w pewnym sensie, ja też bym się zdenerwował, jakbym został zdyskwalifikowany mimo oddania głosów, ale dlatego oddałem głosy z tego co pamiętam już pierwszego dnia, kiedy można to było robić, by mieć czas na wysłanie je ponownie. Jeśli nie dostawałeś maila od Piotrka, to trzeba było wysłać raz jeszcze i jeszcze raz aż do skutku. Bo samo potwierdzenie dostarczenia niczego nie rozwiązuje. Nie załamuj się, następnym razem, może kogoś innego zdyswalifikują ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>> Daimon_frey
Ja nawet nie wiem co jest na tej Twoje wizie ;). Jakos tak strasznie pstrokata czy cus. No i moglem oddac tylko 3 glosy, a inne wizy, wedlug mnie, byly jednak lepsze :)

>>> T710PH
Napisales, ze dostales potwierdzenie, a ja Ci mowie, ze nikomu z adresu T710PH@vp.pl nie wysylalem potwierdzenia. Zreszta nie napisales CO TO bylo za potwierdzenie: od systemu pocztowego czy jakies inne :/. A jesli nie bylo to potwierdzenie ode mnie (a moim zdaniem tak wlasnie bylo) to, przykro mi to mowic, ale to nie moja wina, ze nie napisales nic o tym na forum...
PS. Najpierw myslalem, ze moje konto nie przyjmuje po prostu e-maili od vp.pl, ale np. DEViANCE tez masz adres z koncowka vp.pl, a od niego wiadomosc dostalem :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 17:56, Piotrek K. napisał:

Ja nawet nie wiem co jest na tej Twoje wizie ;). Jakos tak strasznie pstrokata czy cus.


To podpowiem. Zegar i dwa jesienne liście ;D
Wygląda tak między innymi tak dlatego, że samo tło było bardzo ale to bardzo ciemne. A tak jakoś pasował mi zegar symbolizujący przemijający czas i kolorowe liście, akurat jak na tą pore roku ;>
No ale następnym razem już będzie widać co jest na wizytówce, a przynajmniej mam taki zamiar. Nie wiem jednak co z niego wyjdzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, widzę że w temacie wiz cicho, co z tą edycją specjalną ? Chyba, że odkładamy w czasie kolejne edycje, doczekując powoli do obiecanych nowych form wiz. Ale kilka konkursów w trakcie przydałoby się zrobić... Czekam na opowiedź, głównie od byłych chętnych do prowadzenia [nie wiem czy jeszcze aktualnych chętnych] :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 23:07, LifaR napisał:

Hmm, widzę że w temacie wiz cicho, co z tą edycją specjalną ?


To dlatego, że nastało zwyczajowe 2 tygodnie przerwy między edycjami ;>
Z czego wnioskuję, że następna będzie gdzieś tak koło siódmego, chyba że coś sięzmieni.
Piotrek, mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 23:24, Daimon_Frey napisał:

To dlatego, że nastało zwyczajowe 2 tygodnie przerwy między edycjami ;>

---> To przepraszam, nie znałem tego zwyczaju ;-) Za moich czasów... :D Myślałem, że temat nam upadł ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 23:46, LifaR napisał:

---> To przepraszam, nie znałem tego
zwyczaju ;-)


Nie przepraszaj, błądzić jest rzeczą ludzką ;>

>Za moich czasów... :D Myślałem, że temat nam upadł ;-)

Za twoich czasów to mnie tu nie było ;p
Ale temat rzeczywiście padł, czasem i pomiędzy edycjami toczyły tutaj się rozmowy.
Możę wszyscy już pracują nad nowymi wizytówkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 23:57, Daimon_Frey napisał:

Ale temat rzeczywiście padł, czasem i pomiędzy edycjami toczyły tutaj się rozmowy.

No coz. Mysle, ze jak juz sie w koncu wizytowki pojawia to sie temat jako tako rozkreci ;). Niestety ja obecnie mam troche mniej czasu i nie zawsze bede codziennie na kompie :/. Takie czasy nastaly ;)

Dnia 24.10.2005 o 23:57, Daimon_Frey napisał:

Piotrek, mam rację?

Tak gdzies mniej wiecej wlasnie wtedy. Ale tutaj pytania prosze kierowac do prowadzacego, bo ja nim nie bede przynajmniej w najblizszej Edycji :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic mowic, ale obiecales poprowadzic Edycje Specjalna. Nie bede nic mowil, ale jestes troche... opozniony :/. No chyba, ze sobie odpuszczamy, ale wypadaloby cos jednak napisac :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 17:31, Piotrek K. napisał:

Nie chce nic mowic, ale obiecales poprowadzic Edycje Specjalna. Nie bede nic mowil, ale jestes troche... opozniony :/. No chyba, ze sobie odpuszczamy, ale wypadaloby cos jednak napisac :/.


Powiem tak.. Przyczyny opóźnienia są dwie:
Po primo czekałem na zainteresowanie. Miałem nadzieję, że zgłosi się kilka osób chętnych do konkursu...
A po ecundo i najważniejsze.. Dopadł mnie prawdziwy zapie.. rdziel w szkole :/ Póki co moje obcowanie z kompem wygląda tak:
Wpaść na neta, sprawdzić pocztę, dopisać posta do "Karczmy" i z powrotem do książek :(
konkurs mogę poprowadzić..ale najwcześniej mogę się za to wziąść w sobotę/niedzielę... :/
po prostu narazie nei wyrabiam godzinowo :(
Dokładne info co do założeń, lista przedkonkursowa itp. pojawi się w sobotę :)
I promise ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 18:24, DemoBytom napisał:

Po primo czekałem na zainteresowanie.

Wiesz, dopoki nie napisze sie, ze kolejna edycja w drodze to sie ludzie przeciez nie beda zglaszac, bo nie ma sensu. W koncu spamic na forum nie wypada ^^

Dnia 08.11.2005 o 18:24, DemoBytom napisał:

Dokładne info co do założeń, lista przedkonkursowa itp. pojawi się w sobotę :)

No i oto chodzilo ;)

Dnia 08.11.2005 o 18:24, DemoBytom napisał:

I promise ;)

Dobra, dobra ;). Znam takich co obiecuja a jak przyjdzie co do czego to sie okazuje, ze to se ne da ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu ktoś coś napisał w prawie konkursu ;p A już się bałem, że "po wątku"...

DB -> Znam ten ból, od poniedziałku jestem pierwszy raz przy kompie, z tym, że ja nawet na poczty sprawdzenie nie mam czasu ;-)

I od razu mam pytanie jeszcze jedno: Czy w kwestii edycji specjalnych też się coś zmieniło, czy pozostaje postaremu, tzn prowadzący podaje temat wizy a wszyscy biorą się do roboty ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 17:33, LifaR napisał:

W końcu ktoś coś napisał w prawie konkursu ;p A już się bałem, że "po wątku"..

Wiesz, nie bylo sensu bym sie dopisywal, wiec poczekalem mniej wiecej na okres kolejnej edycji. Jak DemoBytom nic nie napisal to sie odezwalem ;)

Dnia 10.11.2005 o 17:33, LifaR napisał:

Czy w kwestii edycji specjalnych też się coś zmieniło

Zmienilo ;). Jedna z edycji specjalnych byla podobna d Forumowej Mafii (choc JA chcialem pisac dlugie posty tylko podczas postow informacyjnych, ale bodajze DemoBytom pierwszy napisal posta dluzszego oprocz mnie i jakos tak sie zaczelo ;)), to byla Edycja numer XX.
Edycja Xv o ile sie nie myle polegala na tym, ze mozna bylo na tle umiescic prawdziwe zdjecie, a nie grafike. Oczywiscie mozna bylo dodac rysowane elementy, ale podstawa mialo byc zdjecie :).
Edycja X nie mam pojecia jakie miala zasady ;). Ale chyba wybrana tematyke przez glosowanie. Czy to bylo wtedy jak wygraly ''panie'' ;P (Pytanie retoryczne no chyba, ze jest bledne to wtedy poprawcie :D)...
Obecna Edycje chcial przeprowadzic wyzej wymieniony osobnik, bo chcial zrobic cos innego. Zobaczymy co i jak ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
---> Ze zdjęciem coś kojarzę, tylko nie pamiętam czy to była edycja specjalna, czy po prostu kilka osób pochwaliło się swoim wyglądem. Ale to chyba była E.S, pamiętam, że to chyba wtedy DB miał w wizie siebie z mieczami świetlnymi (jednym ?) ? A co do fabularnej - fabularnie było tylko w wątku, nie w wizie ? Czy to wszystko razem tworzyło jakaś historię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 17:47, LifaR napisał:

---> Ze zdjęciem coś kojarzę

Ale to nie chodzilo o zdjecie danego uczestnika, tylko zdjecie ogolnie. Mogly byc kwiatki, domek, krajobraz czy cokolwiek inego ;)

Dnia 10.11.2005 o 17:47, LifaR napisał:

Czy to wszystko razem tworzyło jakaś historię ?

Plan generalnie mialem taki. Posty odnosnie Edycji, czyli wprowadzajacy, wyniki, przypomnienie o glosowaniu mialy byc fabularne i laczyc sie w jedna calosc. Do tego przygotowanych bylo kilka grafik, Logo Konkursu (wtedy 1-szy raz sie pojawilo :)), stronka z lista uczestnikow.
Skonczylo sie na tym, ze ludzie podchwycili moj pomysl i zaczelismy pisac historyjke jako taka (cos jak watek ''Akademia Salvatland'' na tym forum, ale bez pkt dosw. ;)). Posty odnosily sie do siebie: jak ktos opisal jakies zdarzenie to inna osoba pokazywala je z innej strony, albo dodawal jakies watki. Ehhh, szkoda, ze nie mozna tego poczytac ;(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heja! :P
Cóż.. Nie dałem rady wczoraj :/
Ale dziś startujemy na calaka :)
Edycja będzie specjalna, nie ździwię, się, jak pojawia się głosy sprzeciwu :) Ale w końcu to edycja specjalna i to ja ją prowadzę, więc JA mam głos ;P
Ponieważ jeszcze nie wszystko jest w 100% gotowe powiem tylko tyle:

- Ta edycja jest nastawiona na wizy działające na większą ilość zmysłów niż zwykłe edycje :)
- Temat - "Z muzyką w tle".
- Oddawanie wiz też będzie nieco inne :P

Za około godzinkę dodam pota z dokładnym info co trza przygotować i jak to umieścić :)
A póki co..

Stare edycje specjalne:
O ile się nie mylę pierwsza była:
-Kobiety
czyli zdjęcie kobiety musiało być wykożystane
-Następną ja prowadziłem. Tematem był jeden obrazek na który głosowało się z puli bodajże 12 :)
wygrała wersja z MnM (tak to się pisze? ) :P
-Potem była edycja "ze zdjęciem w tle" -> czyli trzeba było uzyć prawdziwego zdjęcia
-Potem Piotrkowa "Fabularna Edycja) - chyba najfajniejsza :) Szkoda, że przygody Agenta K. przepadły :(
-A potem już chyba nie było ES :/ Chyba ta jest następna :/
Więcej nie pamiętam :)

-->Lifar
Miałem kiedyś wizę z mieczami świetlnymi - były tam dokładnie 2 miecze :) Ale nie pamiętam w którym konkursie brała udział ta wiza :/ Wiem, że większość napisała, że nie lubi SW i dlatego dostałem mało punktów :P

A więc... :) Do zobaczenia w poście otwierającym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 11:47, DemoBytom napisał:

Edycja będzie specjalna, nie ździwię, się, jak pojawia się głosy sprzeciwu :)

Nie zdziw sie jak bedzie malo chetnych, bo mozesie okazac, ze pomysly nazbyt... hmmm... rewolucyjne ;P. no, ale wszystko sie okaze wkrotce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 11:47, DemoBytom napisał:

- Temat - "Z muzyką w tle".


Wszystko ładnie, pięknie, ale to mnie trochę zaniepokoiło. Znaleźć dobry pasujący dźwięk nie jest tak prosto. I jeszcze aby ładnie odtwarzał się bez widocznego końca i początku. Nie mówiąc już o czasie na znalezienie. No ale poczekam i wypowiem się jak już wszystko ogłosisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje na kalendarzu to post otwierający miał być wczoraj około 13. Tymczasem jest już następny dzień, a posta jak nie było tak nie ma - może Demuś zapomniałeś.
Możliwe, że coś Ci wypadło. Ale zrozum innym też zależy na czasie, bo mają ważne sprawy do załatwienia, np. mnie (mam niedługo ważny wyjazd na dłuższy okres czasu). Więc jak się rzuca terminami, to należałoby ich przestrzegać - prawda?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować