Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

>ja bym z chęcią wziął udział ale ja nie grafik nawet w

Dnia 02.07.2011 o 22:51, kindziukxxx napisał:

minimalnym stopniu więc podziękuję :)

Spróbować możesz. Nie zaszkodzi. Szansa na nagrodę zawsze jest, a i jeden uczestnik więcej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 22:19, Tyler_D napisał:

Głos gramowiczów? Więc po w takim razie organizować konkurs [ to znaczy głównie rozchodzi
mi się o głosowanie nazwijmy to - normalne ] skoro i tak zadecydują inni?


Przecież zawsze z tego co pamiętam można było głosować bez startowania (jedynie start wymagał oddania głosów, ale to inna bajka), więc nie do końca rozumiem w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, chyba nie do końca się zrozumieliśmy. Mnie by po prostu nie pasowała taka sytuacja gdy na przykład głosowanie "wewnątrzkonkursowe" będzie sobie ot tak i nie będzie w ogóle brane pod uwagę co do ewentualnej nagrody rzeczowej a fanty pójdą do tych którzy wygrają poprzez sondę, ankietę czy inne takie ustrojstwo. Bo jaki wtedy jest sens pierwszego głosowania? Myślę że żaden. Być może wtedy niezbyt jasno to wyraziłem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 23:24, Tyler_D napisał:

Być może wtedy niezbyt jasno to wyraziłem. :-)


A, teraz rozumiem. Nie no, myślę, że system głosowania powinien zostać taki jak zawsze - ale np. nie widzę problemu jeśli gram chciałoby dać swoją nagrodę też ;-) (w sensie dwie nagrodzone osoby). Ale faktycznie sposób wyboru zwycięzcy mi też najbardziej pasowałby klasyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłbyś się, już nie raz bywało tak że layouty proste, przejrzyste i mało skomplikowane wygrywały z tymi "przebajerzonymi".

Poza tym dzięki za twój jakże błyskotliwy i wiele wnoszący do tematu komentarz, poziom mniej więcej taki sam jak większość twoich postów na tym forum niezależnie od tego z jakiego konta piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 15:58, Offino napisał:

Powodzenia, z porównaniem do gramsajtów innych uczestników będzie ci bardzo potrzebne.

Pokaż swój, znawco layoutów. Z tego co widzę to nawet nie posiadasz gramsajta więc nie wiem dlaczego zabierasz się za krytykowanie czyiś, zajmij się najpierw swoim.
A tak po za tym to nie jestem w stanie zrobić nic lepszego. Ważne, że mi się podoba. Tobie nie musi. Nie potrafię posługiwać się Photoshopem czy Gimpem, ale startuję bo potrzeba uczestników do lipcowej edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Primo - zgłoszenia do dziś do północy, kto jeszcze chce się załapać niech nie zostawia tego na ostatnią chwilę.

Secundo - widzę tu kilka starych - nowych twarzy więc lojalnie uprzedzam by przy oddawaniu głosów trzymać się schematu:

nick 1 - ilość punktów
nick 2 - ilość punktów

etc etc ...

A nie:

MOJE TYPY:

nick 1
nick 2

[ ... ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 13:36, Mars napisał:

Widzę że próba reanimacji przyniosła jakieś skutki. :)
Mars
mars.marcin@gmail.com

Moje bystre oczko spostrzegło usunięcie napisów z nagłówka na załączonym screenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 16:39, Hartus napisał:

Moje bystre oczko spostrzegło usunięcie napisów z nagłówka na załączonym screenie ;)

Napisy mają taki kolor, aby zlewały się z tłem. Zależnie jednak od rozdzielczości, mogą nachodzić na jaśniejszy obszar i być widoczne. Na mojej rozdziałce nie widać ich nawet "na żywo", być może u Ciebie są widoczne.

Zresztą możesz pobawić się suwakami w programie graficznym i zobaczyć, że na tym screenie są napisy z nagłówka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować