Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2006 o 18:03, LifaR napisał:

To kiedy nastepny konkurs ?


tydzień temu jeden się skończył, więc następnego możesz się spodziewać gdzieś najwcześniej za tydzień.

Dnia 18.07.2006 o 18:03, LifaR napisał:

I kurcze te 10 stron, ktore
mnie ominela, to naprawda masa czytania i swietnych wizytowek.


jeśli chcesz zobaczyć wszystkie wizytówki z konkursów które ominąłeś to możesz je zobaczyć pod tym adresem http://www.cinus.neostrada.pl/wizytowki/index.html ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 18:09, cinus` napisał:

jeśli chcesz zobaczyć wszystkie wizytówki z konkursów które ominąłeś to możesz je zobaczyć pod tym adresem
http://www.cinus.neostrada.pl/wizytowki/index.html ;)

---> Widzialem je, dlatego mowie ze sa swietne :-) Szkoda ze nie czytalem tematu od konca, bo Twoja stronka ulatwia przegladanie wiz, a glownie po to czytalem cale zaleglosci. A pytalem o termin bo zauwazylem jakies zagajenie o rozpoczeciu konkursu powyzej, myslalem ze to juz niedlugo :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to jest jakiś gotowy wzór wizy i podkłada się graficzke ??? bo wiele jest takich samych czy można wykonać nawet w Paint-cie :P byle znajdowało się to co na wizytówce najważniejsze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 18:24, kepny napisał:

Hmmm to jest jakiś gotowy wzór wizy i podkłada się graficzke ??? bo wiele jest takich samych
czy można wykonać nawet w Paint-cie :P byle znajdowało się to co na wizytówce najważniejsze ???


do konkursu wizytówki przygotowywujemy na tej stronie http://www.cdprojekt.cz/forum.asp jest to czeska wersja starego forum CDP w której są wizytówki, żadnych innych wizytówek do onkursu nie przyjmujemy, jeśli chciałbyś wziąść udział w onkursie to musisz się zarejestrować na czeskim forum, jeśli nie będziesz wiedział jak się tam zarejestrować lub jak zrobić wizytówkę to poczytaj instrukcje zamieszczoną na tej stronie http://wizygrampl.w.interia.pl/html/rejestracja.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o_O
O Avatary o_O
Pewnie jest już o tym wątek i TYHE mnie zbeszta, ale nie mam czasu teraz zaglaać na 4um :P A ten wątek startuje mi razem z Operą więc ;P
Jupi :P
Ciekawe kiedy wizy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy znajdzie się jakiś dobry Samarytanin, który poinformuje zbłąkaną duszę, jaką rozdzielczość powinny mieć optymalnie obrazki na tło wizy na cdprojekt.cz? Zbłąkana dusza z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 10:29, Remember_The_Name napisał:

Czy znajdzie się jakiś dobry Samarytanin, który poinformuje zbłąkaną duszę, jaką rozdzielczość
powinny mieć optymalnie obrazki na tło wizy na cdprojekt.cz? Zbłąkana dusza z góry dziękuje :)


proszę http://wizygrampl.w.interia.pl/html/wymiary.html ;)

BTW konkurs niedługo powinien się zacząć... chyba, że Piotrek sobie wakacje zrobił to wtedy jeszcze poczekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 11:26, cinus` napisał:

BTW konkurs niedługo powinien się zacząć... chyba, że Piotrek sobie wakacje zrobił to wtedy jeszcze poczekamy...


A od kiedy to Piotrek ma monopol na prowadzenie konkursu?? :P

No dobra. JA nie poprowadzę :P Po ostatnim razie mam umowę, żeby mi przywalili łopatą jakbym chciał prowadzić konkurs :P Za dużo roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 11:26, cinus` napisał:

chyba, że Piotrek sobie wakacje zrobił to wtedy jeszcze poczekamy...

A tam wakacje . Malutki wypad nad jeziorko ;). Zreszta juz sie skonczyl ;). Wiec jesli sa chetni to mozemy zaczac od przyszlego tygodnia ^^...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 10:49, Piotrek K. napisał:

A tam wakacje . Malutki wypad nad jeziorko ;). Zreszta juz sie skonczyl ;).


mów se jak chcesz, ale dla mnie takie coś to bardzo fajne wakacje, których mi bardzo brakuje...

Dnia 29.07.2006 o 10:49, Piotrek K. napisał:

Wiec jesli sa chetni to mozemy zaczac od przyszlego tygodnia ^^...


mnie do chętnych możesz zaliczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 10:58, cinus` napisał:

dla mnie takie coś to bardzo fajne wakacje, których mi bardzo brakuje...

Nie mowie,, ze mi sie nie podobalo tylko chodzi o to, ze np. moja nowa 3-miesieczna komorka, ktora wyladowala w wodzie i nie wiem czy bedzie dzialac albo ile mnie bedzie kosztowac naprawa, nie moze uznac tego wypadu za udany :/... Oprocz tego bylo super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 11:08, Piotrek K. napisał:

moja nowa 3-miesieczna komorka,
ktora wyladowala w wodzie i nie wiem czy bedzie dzialac albo ile mnie bedzie kosztowac naprawa,

Heh, pamiętam jak mojemu kumplowi kiedyś wpadła do oczka wodnego nokia 3310 a potem wszystkie dzwonki miał polifoniczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do chetnych w konkursie - je juz mam kompa sprawnego wiec chetnie :-) Tylko mam jedno pytanie - umieszczanie wiz na czeskim CDP to regula ktora bedzie obowiazywac w kazdym konkursie ? Bo osobiscie lepiej mi sie robilo wizy na dysku ;> (Wiem, wiem moge robic na dysku, a potem wrzucac na strone ;p, ale za duzoz tym roboty, potrzebowalbym nowych szablonow do czeskich napisow :>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 15:58, LifaR napisał:

Tylko mam jedno pytanie - umieszczanie wiz na czeskim CDP to regula ktora bedzie obowiazywac w kazdym konkursie ?


tak, zresztą już obowiązuje ta reguła od kilku edycji. ;) będzie zapewne obowiązywała dopóki na naszym forum nie pojawią się wizytówki czyli przez bliżej nieokreślony czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 16:10, cinus` napisał:

tak, zresztą już obowiązuje ta reguła od kilku edycji. ;) będzie zapewne obowiązywała dopóki na naszym
forum nie pojawią się wizytówki czyli przez bliżej nieokreślony czas...

---> Myslalem ze prowadzacy ustala regulamin, wtedy bym sie zglosil na prowadzenie o problem z glowy ;-) W koncu pierwsza edycje udalo sie przeprowadzic bez niepotrzebnego zasmiecania systemu czeskiego cdp, ale jak bedzie trzeba to sie zobaczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 17:39, LifaR napisał:

---> Myslalem ze prowadzacy ustala regulamin, wtedy bym sie zglosil na prowadzenie o problem z glowy ;-) W koncu pierwsza edycje udalo sie przeprowadzic bez niepotrzebnego zasmiecania systemu czeskiego cdp, ale jak bedzie trzeba to sie zobaczy ;-)


Ee tam.. Od razu zaśmiecania :P My im po prostu dajemy szansę zobaczyć jak się powinno wizy robic ;)
A tak pozatym, to forum CDP.cz wcale do zbyt dużych/uczęszczanych nie należy (w porównaniu do Gram.pl), więc tak bardzo ich serwom raczej nie zaszkodzimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ze tak pozno, ale pewien projekt - o ktorym moze kiedy indziej, bo mnie zabija ;-)- zajal mi naprawde sporo czasu i nie mialem okazji zajrzec do naszego tematu :). Edycja zbliza sie duzymi krokami. Do tego pragne zwrocic uwage na numerek w nawiasie. Okragly jubileusz trzydziestu Edycji tego konkursu jest juz coraz blizej naszych drzwi!!. Macie jakies propozycje na uczczenie tego jubileuszu :>?

***** Lista Przed-Konkursowa - Edycja VI (XXIX) *****
1. Piotrek K.
2.
3.
4.
5.
...


>>> LifaR
Niestety, od dawna mamy dyktature jesli chodzi o prowadzenie Konkursu, wiec moze byc ciezko przepchnac Twoja Kandydature ;). W obecnej edycji nadal trzeba bedzie miec wize na cdprojekt.cz. Co bedzie pozniej nie mysle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, nasz Przewodniczący wrócił :) Nie zostaje mi nic innego jak dopisać się do listy

***** Lista Przed-Konkursowa - Edycja VI (XXIX) *****
1. Piotrek K.
2. bombel1981
3.
4.
5.
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować