Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Widzę, że do wczoraj nikt się nie zgłosił, a dziś już formalnie powinno być głosowanie, tak więc majowa edycja niestety musi zostać odwołana. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głównie chodzi o to że nikt się już raczej nie bawi ani w tworzenie layów na gramie ani też nie chce się ludziom startować tutaj, tyle. Złote czasy tego konkursu [ i w sumie innych też ] już minęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe Gramsajty są już w drodze, więc miejmy nadzieję, że wraz z ich powstaniem konkurs znów będzie na topie, bo zapewne ludzie będą chcieli pobawić się nowymi opcjami personalizacyjnymi, a przez to znów zaczną tu startować. Jak na razie, to nie ma sensu go reaktywować na siłę, bo skoro nikomu się nie chce, to nie ma rady. Zresztą idealnym przykładem tutaj jest Gramik, który próbował bezskutecznie nagłośnić konkurs poprzez zachęcający wpis. Oby teraz tylko do nowych GS''ów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nah, mówimy o konkursie.
Z uwagami i dyskusją na temat zmian na gramie zapraszam do odpowiedniego tematu, bo tutaj może się to zakończyć interwencją moderatora. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy już nowe GS-y wystartują, proponuję, aby Prince_Miki został ambasadorem konkursu na najładniejsze gramsajty. Bo czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy, nie chcę wam psuć zabawy ale ... ten konkurs zawsze stawiał na wygraną gieesa który był najładniejszy a mówiąc jeszcze dokładniej - miał najładniejszy w opinii userów - uczestników layout. Dobra, przyznam że nie siedzę w sajtach ale ile zmienią nowe sajty [ o ile w ogóle ruszą ]? Ile jest teraz aktywnych sajtów [ czyli takich gdzie autorzy dodają wpisy i to są wpisy a nie cztery zdania na krzyż lub pierdyliard filmów z jutuba? Powiedzmy że kilkadziesiąt - a ilu z ich właścicieli ma jakieś ciekawe laye? Ilu z nich chciałoby wystartować? Ilu z nich je tworzy? Są w ogóle jeszcze tacy? Ok - chcecie to się bawcie ale jak dla mnie to szkoda pary w ten gwizdek ... no chyba że sprawa ma się inaczej to spoko, proszę o oświecenie ale skoro od zamarcia tego tematu nic się nie zmieniło w kwestii userów na plus ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że na ambasadora tego konkursu póki co najbardziej nadawałby się theZoSo, ponieważ to on chyba jako jedyny tworzy jeszcze layout''y, choć i tak zauważyłem, że robi to coraz rzadziej. Jeśli chodzi o mnie, to mimo, iż swój ostatni lay zrobiłem kilka miesięcy temu (i nawet zgłosiłem się z nim tutaj, ale niestety konkurs już był nieczynny, więc oddałem go kumplowi), to swoją przygodę z tworzeniem lay''ów zakończyłem dobre cztery lata temu i nawet można je obejrzeć w jednym z moich wpisów zatytułowanym "Moje lay''e", ale to już osobny temat. W każdym bądź razie dzięki za chęci (o ile to nie był sarkazm). ;)

EDIT: Gratki awansu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był ale tylko lekki. ;) Przydałby się jakiś "gospodarz", a skoro Ty tak bardzo chcesz reaktywować ten konkurs, to czemu Ty byś miał nie piastować tego urzędu.

Edit./ Nie ma żadnego awansu. WT nigdy nie zostanę, a sekretarza mam już od półtora roku, czy coś koło tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie robię już, bo nie ma komu... samemu też już jakoś inaczej do tego podchodzę, a poza tym, graficząc zawodowo czasem po prostu nie chce mi się jeszcze w wolnym czasie patrzeć na tego Gimpa czy Photoshopa. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2014 o 21:48, theZoSo napisał:

Nie robię już, bo nie ma komu...


Ja kiedyś byłem i nadal jestem chętny, ale w odpowiedzi dostałem, że już się tym nie zajmujesz. Wytłumacz się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2014 o 21:45, Kraju napisał:

Edit./ Nie ma żadnego awansu. WT nigdy nie zostanę, a sekretarza mam już od półtora roku,
czy coś koło tego.

Twój awans odkryłem wchodząc na swój GS i było tam napisane "Kraju - status +1". Teraz wejdź w Ustawienia, które są prawym dolnym rogu forum i w polu "Status" ustaw sobie WT. ;) Awansowałeś dokładnie przed chwilą...

EDIT: Powinieneś dostać informację o awansie w Twojej skrzynce mailowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2014 o 21:50, Prince_Miki napisał:

Twój awans odkryłem wchodząc na swój GS i było tam napisane "Kraju - status +1". Teraz
wejdź w Ustawienia, które są prawym dolnym rogu forum i w polu "Status" ustaw sobie WT.
;) Awansowałeś dokładnie przed chwilą...


Plus za czujność i dzięki za informację. Mail rzeczywiście doszedł, ale na mojego drugiego maila, z którego korzystam góra dwa razy na dzień. Także dopiero jutro rano bym się o wszystkim dowiedział. ;)

theZoSo
a) Prawda i prawda, że dawno.
b) Słyszymy to już od roku. Konkrety panie, konkrety, bo w końcu jakąś rewoltę sprowokujecie.
c) a i b
d) c
e) d = a + b = c = e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że jeśli chodzi o ulotki czy też wizytówki nawet do gier to samemu się to nie bawię. Lepiej to zlecić firmę która się tym zajmuje i ogarnąć sobie wszystko solidnie i dobrze. Ja jestem za tym żeby właśnie mieć to zrobione dobrze a nie jakoś tak bez doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować