Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2005 o 16:57, ProChaoS napisał:

Jak zmienic
profil ? tz konto z twojego na moje ? w ktorej czesci kodu ?


otwórz plik html w notatniku, wtedy wybierasz z menu Znajdz i wpisujesz aktualny tekst i zmieniasz ;)

--->DemoBytom

Ano dłubią, już mam dwie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 16:57, ProChaoS napisał:

> Najpierw ściągasz sobie na dysk profil ze starą wizytówką. Jeden można ściągnąć z tąd: >>> http://demo_bytom.w.interia.pl/_[%20profil%20].htm
> Dajesz ...

Jak zmienic
profil ? tz konto z twojego na moje ? w ktorej czesci kodu ?

Zapisujesz stronę htm na dysku twardym razem z dołączonymi plikami jako Strona WWW.kompletna
Czy znasz podstawy HTML? Jeśli tak to możesz skorzystać z jakiegoś notatnika (np. Notatnik SP) formatującego (kolorującego) tekst html. U mnie wpisane teksty są na zielone, łatwiej też odnaleźć odnośniki do wstawionych grafik.
Jeśli nie znasz html to najłatwiej otworzyć zapisany plik html w Front Page Express czy chociażby Word 2000 lub nowszy.
Ostatecznie, zrób rysunek choćby w Paincie o rozmiarach np. 640x480 i wzorując się wizytce odpowiednio wypełnij.
Konkurs dopuszcza dwa rodzaje prac: wizytówki zapisane w html lub zdjęcia wizytówek zapisane np. w jpg
Jeśli się decydujesz to się sprężaj, zgłoszenia i przygotowanie wizytek do 15.X włącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 17:26, ProChaoS napisał:

znam sie na php, html itp www.playstation3.xt.pl to np przyklad jest na nk ale sam go konfigurowalem. Dzieki za pomoc dam
rade.

Jeśli ta stronka to twoje dzieło, to bardzo przepraszam... , chciałem dobrze a teraz przy tobie czuję się jak mały żuczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 17:31, jadam napisał:

> znam sie na php, html itp www.playstation3.xt.pl to np przyklad jest na nk ale sam go konfigurowalem. Dzieki za pomoc
dam
> rade.
Jeśli ta stronka to twoje dzieło, to bardzo przepraszam... , chciałem dobrze a teraz przy tobie czuję się
jak mały żuczek.


Nie szkodzi tylko mowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coool. Konkurs w koncu doczekal sie nagrody ;P. Ja tam i tak pewnie nie wygram ;). Na razie jakos nic mi do glowy nie przychodzi, a jak juz pewnie przyjdzie to sie okaze, ze nikomu sie nie spodoba i bedzie kupa :(. Zreszta... ehhh... niewazne :/.

PS. Insomnia, plus pare innych grzechow :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 17:51, Piotrek K. napisał:

Coool. Konkurs w koncu doczekal sie nagrody ;P. Ja tam i tak pewnie nie wygram ;). Na razie jakos nic mi do
glowy nie przychodzi, a jak juz pewnie przyjdzie to sie okaze, ze nikomu sie nie spodoba i bedzie kupa :(.
Zreszta... ehhh... niewazne :/.

---> Już nie raz to czytałem, pamiętam tą (tę czy inne jakieś jeszcze słowo ;p) skromność itp ;p Nie będzie źle, chyba poziom się Twój nie obniżył przez tyle czasu ;-)

Hyh, wystarczyło wspomnieć że się pusto, cicho zrobiło i od razu ruch ;p Muszę pamiętać, że jak temat będzie przymierał to trzeba o tym głośno powiedzieć (wyraźnie napisać ?), a się poprawi od razu ;p

DB-> Jeśli chodzi o spiski, to z tego co pamiętam dużo ich wykrywałeś, szkoda że żaden nie doczekał się własnej komisji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 18:11, LifaR napisał:

chyba poziom się Twój nie obniżył przez tyle czasu ;-)

Zalezy, ktory ;)

Dnia 11.10.2005 o 18:11, LifaR napisał:

Jeśli chodzi o spiski, to z tego co pamiętam dużo ich wykrywałeś, szkoda że żaden nie doczekał
się własnej komisji ;-)

Niestety, ale to _narawde_ niczyja wina, ze nikt nie chcial sie zajac tymi ''jakze waznymi'' sprawami ^^. Chlopak po prostu trafial na mur milczenia. No coz - takie zycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 18:11, LifaR napisał:

DB-> Jeśli chodzi o spiski, to z tego co pamiętam dużo ich wykrywałeś, szkoda że żaden nie doczekał
się własnej komisji ;-)


Tja.. Ale ja liczę, że kiedyś uda je się rozwikłać...
A ile komisji już rozwikłało swe sprawy? :>

A to moja wiza do konkursu. Większych zmian nie przewiduję :) Enjoy
http://demo_bytom.w.interia.pl/profil.htm
Uwaga.. Długo się wczytuje.. :( Starałem się ja odchudzić.. Jak uda mi się jeszcze to trochę zmniejszyc to updejtne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 18:17, DemoBytom napisał:

Tja.. Ale ja liczę, że kiedyś uda je się rozwikłać... A ile komisji już rozwikłało swe sprawy? :>

---> No chyba żadna ;p Ale Tobie jak na razie nikt nie wierzy, a komisja uwiarygodniła by Twoje podejrzenia, nie byłbyś sam przeciwko TYM złym ;p ;>

Dnia 11.10.2005 o 18:17, DemoBytom napisał:

Uwaga.. Długo się wczytuje

---> Dobrze że to nie stare forum CDP, tam byśmy jej nigdy nie zobaczyli ;p

Piotrek -> Co do tych spisków To nie wiem czy niestety, część z nich Ciebie dotyczyła, więc Tobie powinno zależeć na wyciszeniu całej sprawy ;-)

A jeśli chodzi o wizy, widzę, że już trochę osób je umieszcza i dobrze ;-) Ja jeszcze poczekam, bo mam w sumie gotowe, tylko nie mogę się zdecydować na konkretny wariant. A że wszystkie warianty są do siebie dość podobne to nie wchodzi w grę wykorzystanie jednego w tej edycji innego w następnej ;/ Ech ciężki wybór, liczę ze strony prowadzącego ;p na jakieś przypomnienie choćby na forum, że to już ostatni dzień, nie chcę być zdyskwalifikowany ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 18:37, LifaR napisał:

Piotrek -> Co do tych spisków To nie wiem czy niestety, część z nich Ciebie dotyczyła, więc Tobie powinno zależeć
na wyciszeniu całej sprawy ;-)

Przepraszam. Ale niestety nie wiem o co Panu chodzi ;). To JA w JAKICHS spiskach bralem udzial ?! SZOK!! :P

Dnia 11.10.2005 o 18:37, LifaR napisał:

liczę ze strony prowadzącego ;p na jakieś przypomnienie choćby
na forum, że to już ostatni dzień, nie chcę być zdyskwalifikowany ;>

Umiesz liczyc?? Licz na siebie ;). Wiesz, im mniej bioracych udzial tym, wieksze szanse na wygrana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 18:42, Piotrek K. napisał:

Przepraszam. Ale niestety nie wiem o co Panu chodzi ;). To JA w JAKICHS spiskach bralem udzial ?! SZOK!! :P

---> Ja nic nie wiem, słyszałem tylko plotki od pewnego obywatela (obecnie robotnika ;-)

Dnia 11.10.2005 o 18:42, Piotrek K. napisał:

Umiesz liczyc?? Licz na siebie ;). Wiesz, im mniej bioracych udzial tym, wieksze szanse na wygrana :D

---> Więc to Twoja taktyka ? Zostać prowadzącym, wykosić większość uczestników i spokojnie wygrać ;p Mi się nigdy to nie udało :D Może zaczniemy organizować jednoosobowe edycje, żeby każdy miał szansę raz wygrać i mieć się czym pochwalić w opisie, gdy już ruszą te wizy gram.pl''owe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 18:47, LifaR napisał:

---> Więc to Twoja taktyka ? Zostać prowadzącym,
wykosić większość uczestników i spokojnie wygrać ;p

Hej, przynajmniej jestem szczery :D. A na serio - po co mialbym to robic?? To tylko zabawa (nagrod brak :D. A nie sorry - teraz jest konto gmail :)), a fajnie jest porownac sie z kims innym na wizytowki :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 19:01, Piotrek K. napisał:

Hej, przynajmniej jestem szczery :D. A na serio - po co mialbym to robic?? To tylko zabawa (nagrod brak :D. A
nie sorry - teraz jest konto gmail :)), a fajnie jest porownac sie z kims innym na wizytowki :)...

---> Żartowałem przecież ;-) I pewnie że to tylko zabawa, a fajnie nawet podczas zabawy być najlepszym prawda ? ;-) Napewno nie zaszkodzi ;p
Zastanawiałem się też (to już bardziej odległy przyszłościowy temat) nad tym co zadałem sobie trud odnaleźć ;p - http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=50&pid=257 . To chyba też byłby dobry temat na nieoficjalne konkursy, oczywiście nie tak dobry jak wizytówki, ale jeśli np. to o czym mówi ten post miałoby wejść w życie jeszcze przed nowymi wizami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 18:37, LifaR napisał:

---> No chyba żadna ;p Ale Tobie jak na razie nikt nie wierzy, a komisja uwiarygodniła by Twoje podejrzenia, nie byłbyś sam przeciwko TYM złym ;p ;>


Tja.. A czy ty wieżysz w cokolwiek co tam wygadują na tych komisjach? Bo ja raczej nie :P

Dnia 11.10.2005 o 18:37, LifaR napisał:

---> Dobrze że to nie stare forum CDP, tam byśmy jej nigdy nie zobaczyli ;p


Dlaczego nie? o_O Przecież już od kilku edycji były wizy z ruchomymi gifami w tle :) Jedyne co zmieniłem to tytuł :) Ale to taki malutki bonusik :P
Zresztą to TYHE chyba TYHE zapoczątkowała ruchome gify w tle :) Kiedyś miała wizę gdzie całe tło to były ruchome emotki z GG :) Normalnie jeszcze mnie łeb boli jak se to przypomnę :)

Dnia 11.10.2005 o 18:37, LifaR napisał:

Piotrek -> Co do tych spisków To nie wiem czy niestety, część z nich Ciebie dotyczyła, więc Tobie powinno zależeć na wyciszeniu całej sprawy ;-)


On liczy że właśnie nic nie robiąc uciszy sprawę :) W końcu jakby zaczął w prawo i lewo krzyczeć że to nie prawda zaraz znaleźli by się tacy, co by chcieli zbadać tę sprawę :)

Dnia 11.10.2005 o 18:37, LifaR napisał:


A jeśli chodzi o wizy, widzę, że już trochę osób je umieszcza i dobrze ;-) Ja jeszcze poczekam,[...]


Lepiej nie czekaj za długo :/
Ja tak kiedyś zrobiłem - miałem świetną wizę.. niestety nie zdążyłem jej w końcu wysłać, bo mi net padł ostatniego wieczora przed oddaniem wiz :/ I wyleciałem z konkursu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
---> O ruchomych gifach nie wiedziałem, a miałem na myśli czas ładowania ;-) Pamiętam że tam co większe pliki potrafiły ładować się conajmniej w nieskończoność ;p
A z wizą długo nie będę czekał najwyżej do piątku, przynajmniej tak przewiduję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 21:33, LifaR napisał:

---> O ruchomych gifach nie wiedziałem, a miałem na myśli czas ładowania ;-) Pamiętam że tam co większe pliki
potrafiły ładować się conajmniej w nieskończoność ;p
A z wizą długo nie będę czekał najwyżej do piątku, przynajmniej tak przewiduję ;-)


Właściwie, to przy niektórych wizach 400kb tła stawało się powoli normą :) Czyli trzymam się w normie :)
A po przesiadce CDP na inny serwer całkiem nieźle szło ładowanie teł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda że niewidzicie tej mojej wizytki w oryginale tam tło i avatarek mam animowane a tu kicha totalna........
no ale jak się niema co się lubi to się lubi co się ma ........:)


Pierońska strzałka w prawo......niezdałem...ughhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 21:41, T710PH napisał:

szkoda że niewidzicie tej mojej wizytki w oryginale tam tło i avatarek mam animowane a tu kicha totalna........
no ale jak
się niema co się lubi to się lubi co się ma ........:)


Wrzuć na jakiegoś serwerka plik z wizą, tak jak ja zrobiłem :) Wtedy będzie widać w oryginale :)
A jak juz zupełnie nie masz dostępu do serwerów, to spakuj rarem i wyślij mi na maila

DemoBytom(Taki smieszny znaczek =)gmail.com
:)
Chyba wiadomo czym zastąpić "śmieszny znaczek" :)

Dnia 11.10.2005 o 21:41, T710PH napisał:

Pierońska strzałka w prawo......niezdałem...ughhhhh


Ech.. Przykro mi :?
Mój kumpel nie zdał bo wymusił pierwszeństwo na skrzyżowaniu przy wjeździe spowrotem na plac manewrowy.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować