Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Chcecie to macie ;). Przyjelo sie na starym Forum, ze ten watek skupia ze soba grono osob, ktore lubily eksperymentowac z tym co bylo, i jestem przekonany, ze znow bedzie :), nam udostepnione. Kolory, ksztalty, odpowiednie teksty. Niektore wizytowki byly naprawde ekstra i trudno bylo od nich oderwac zwrok. Dzis po rewolucji przygotowanej przez CDP i stworzeniu dla nas nowej platformy do wymiany doswiadczen nastala nowa era. Przeszlosc mozecie ogladac na ponizszym obrazku. Przyszlosc jest niejasna, ale jestem pewny, ze juz niedlugo wszystko sie wyjasni :).
Przybywajcie! Z gor, z dolin, czy z dalekiego wschodu. Slawa i chwala na was czeka! Witam stare twarze i nieznajomych - bawcie sie dobrze i oczekujcie na kazda wazna informacje odnosnie Wizytowek :)
Dziekuje za uwage i zapraszam do dyskusji. Na razie teoretycznej, zywie jednak nadzieje, ze wkrotce bedzie nam dane przetestowac niektore rzeczy w praktyce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że logo to mix Destro/kNOT :)

Jak pojawią się w końcu wizy i wystartujecie to na pewno będę głosował, sam startować nie będę, bo pomysłu nie mam, ale... sie zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. Jak fajnie znów móc ujżeć stare logo konkursu :)
Swoją drogą zastanawiałem się jak nazwiesz temat. Stawiałem na "Konkurs na Najładniejsze Wizytówki" :)
A może zanim CDP wprowadzi wizy (sam wiesz, czasem długo im to zajumje) przeprowadzimy konkurs na zasadach takich, jak gdy forum nie działało :) Ja na dysku mam kilka starych profili, mogę udotępnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam mialem problem JAK nazwac temat, ale postanowilem trzymac sie starego schematu ;). To od zawsze byly Najlepsze Wizytowki i tyle :)

Co do Konkursu bez aktualnych wizytowek, czyli umieszczanie screenow w postach: Trudno powiedziec kiedy pojawia sie nowe, wiec tak dla rozgrzewki mozna sie pobawic, ale nie wiem. Ktos jeszcze chetny??. Ja tam jednak bym wolal pracowac na nowym materiale ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 17:42, Piotrek K. napisał:

Co do Konkursu bez aktualnych wizytowek, czyli umieszczanie screenow w postach: Trudno powiedziec kiedy
pojawia sie nowe, wiec tak dla rozgrzewki mozna sie pobawic, ale nie wiem. Ktos jeszcze chetny??. Ja tam jednak bym
wolal pracowac na nowym materiale ^^


Eee.. Czyżbyś z wprawy wyszedł? Zawsze zaczynamy czymś takim:
********
Edycja nr
Lista przedkonkursowa:
********
itd :)
Ja się zgłaszam :) Z chęcią się pobawię..
A jak w czasie konkursu malarz sie pojawi - nic nie stoi na przeszkodzie przesiąść się naniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami stac mnie jeszcze na odrobine optymizmu. Zreszta, marzenia dobra rzecz :).

>>> DemoBytom
Oki, no to lecimy z tym koksem!!

********************************
Lista przed-Konkursowa na najladniejsza Wizytowke Forum CDP/gram.pl
1. DemoBytom (masz ;). W koncu Twoj pomysl :))
2. Piotrek K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 17:50, Brad napisał:

z tym konkursem to sobie jeszcze poczekacie bo cos nie jestem optymista do szybkiego wprowadzenie wizytowek i statusow :)


Wiesz.. Nam nie potrzeba ani wizytówek, ani sttusów do przeprowadzenia konkuru :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 17:54, Brad napisał:

tia ludze ale jak bedziecie oceniac wizytowki jak ich tu nie ma? co? czekam na jakies sensowne propozycjie :)


Robi się tak:
Najpierw ściągasz sobie na dysk profil ze starą wizytówką. Jeden można ściągnąć z tąd:
http://demo_bytom.w.interia.pl/_[%20profil%20].htm
Dajesz na plik/Zapisz Jako i zapisujesz cała stronę na dysku.
Następnie w folderze znajdujesz "Pliki" plik z tłem i podmieniasz je na własne.
Na koniec Dajesz prawym klawiszem myszy+shift na profil.htm i dajesz "otwórz za pomocą"/notatnik
Znajdujesz po kolei pola z opisami, np. Ksywa, Tytuł, Ilść postów, Opis itp. i zmieniasz na co tylko zechcesz :)
Całość zapisujesz.
W konursie wystawiasz screena wizy bądź podajesz linka do wizytówki :)
Tak rpzeprowadziliśmy już kilka edycji :) Da rade :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzez umieszczenie screenow z nimi?? Strona z wizytokwami jest dosyc latwa do przerobienia. Zreszta wystarczy miec tylko tlo i tych kilka linijek tekstu na osobnej warstwie pliku graficznego :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu ;P

DB -> Stare logo ? Pierwszy raz je na oczy widze :D

A jak się chwalimy wizami, to dam znowu moją bardziejulubionąnaj ;> http://lifcio.risp.pl/_[%20profil%20].htm
Nie ma jak odrobinka mangi ;> A co do konkursu to ja się zapisuję, warto sprawdzić czy się z wprawy nie wyszło, po tak długiej przerwie ;-) Pomysł z czeskim forum nie jest zły, będę musiał go wypróbować, bo póki nie opłacę znowu konta nici z umieszczania wiz na serwie :/ [dobrze że nie usunęli tego co tam mam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 19:50, DEViANCE napisał:

Ja byłem przezorny i sobie zapisałem na kompie screena z moją dawną wizytówką :O)


Dooobra..........
Ja chcę to tło =) Skąd je masz? :)

>>LifaR
Stare tło.. Pojawiło się bodajże przy ostatniej, sfabularyzowanej, wersji Edycji Specjalnej Konkursu :)

>>Piotrek
A tak właściwie, to która to jest edycja? Czy Pierwsza, czy kontynuujemy starą numerację? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 18:00, DemoBytom napisał:

Dajesz na plik/Zapisz Jako i zapisujesz cała stronę na dysku.
Następnie w folderze znajdujesz "Pliki" plik z tłem i podmieniasz je na własne.
Na koniec Dajesz prawym klawiszem myszy+shift na profil.htm i dajesz "otwórz za pomocą"/notatnik
Znajdujesz po kolei pola z opisami, np. Ksywa, Tytuł, Ilść postów, Opis itp. i zmieniasz na co tylko zechcesz :)
Całość zapisujesz.


a ja mam inny sposób: tak zapisaną stronę otworzyć we FrontPage''u i pokaże ci się wiza w której możesz zmieniać dowolne wpisy bez szukania wpisów w notatniku, to jest wygodniejsze i szybsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować