Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

linki do wizy Piotrka K. nie działają
Twoja sie nie chce rozpakowac
a Daimona Freya nie chce grac

to tyle w temacie głosowania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 20:23, TYHE napisał:

/.../ nie działają
/.../ nie chce sie rozpakowac
/.../ nie chce grac


Nie tylko Ty masz ten problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 20:23, TYHE napisał:

a Daimona Freya nie chce grac


Jeśli to nie łamie regulaminu to dobrze, jeśłi tak to trudno.
Pod poniższym linkiem jest dokładnie to samo tylko z innym kodem na dźwięk z tym co Piotrek pisał.
To tak dla tych co sami nie chcą się bawić we wpisywanie.
http://www.daimonfrey.prv.pl/wiza2.rar
Chyba mam coś z wtyczkami w FF, że z takim nie chce ładować.

PS. Tak myślałem, że będą jakieś podobne problemy z tą edycją. :/
Mój głos już poszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 20:23, TYHE napisał:

linki do wizy Piotrka K. nie działają
Twoja sie nie chce rozpakowac
a Daimona Freya nie chce grac


Eee... Wizy Piotrka mam obie na twardzielu. Więc link działa, trza tylko przeczytąc instrukcę ściągania ;>
Moją 3 razy sprawdzałem, czy da się rozpakować - dało się bez problemu :/ Nie wiem, czemu teraz Ci nie działa :/
A Daimon już sprawdę rozwiązał :P
Więc nowe linki: (nikogo nie wywalam, bo i tak nas jest za mało)

Daimon_Frey
http://www.daimonfrey.prv.pl/wiza2.rar
DemoBytom
http://www.daimonfrey.prv.pl/demobytom.rar
Piotrek K.
http://www.daimonfrey.prv.pl/700mhz.rar
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj glos poszedl ). Tak, wiem, ze pozno :D. Ale co ja poradze na to, ze nie znajduje czasu na takie trywialne rzeczy. Nie mowiac juz, ze sie starzeje i po prostu zapominam o pewnych rzeczach ;P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No!
Więc jeszcze raz sprawdziłem kalendarium.. Tak to dziś ten dzień :)
A wiec bez zbędnego owijania w bawełnę :) Głosów wiele nie było :/ Jedynie najbardziej wierni kokursowi + TYHE (;-P ) oddali głosy :)

Kto Na Kogo Głosował, Kolejnoś Alfabetyczna:

DemoBytom głosował na Piotrka K.
Daimon_Frey głosował na DemoBytom
Piotrek K. głosował na Daimon_Frey''a (dobrze odmieniam?)

I w końcu.. Rozstrzygający głos, który jak w końcu rozwiał wszelkie wątpliwości...

TYHE głosowała na Piotrka K.

Jak widać TYHE znów uratowała święta.. To jest konkurs :P

Rywalizacja zacieta, do końca nie wiadomo było kto wygra :P
Ale ostatecznie ..

I Specjalną Edycję Konkursu Na Najlepszą Wizę Forum Gram.pl wygrała wiza.....
(werble.. werble.. werble.. Chór wikingów zaczyna śpiewać.. Słychać płacz pięknych dziewoj.. dalej werble... Publicznosć znudzona wychodzi z sali... )

I miejsce zajmuje Piotrek K.
Brawa!

I żeby inym nie było smutno pozostałe wizy zajmują wspaniałe drugie miejsce :P


Cóż.. powiem szczeże.. Zaskoczyliście mnie swoimi wizami. Obie były bardzo pomysłowe i bardzo mi się spodobały.. Obie wykożystały założenie konkursu w sposób inny niż wcześniej to zakładałem :)
Brawa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 16:48, DemoBytom napisał:

ps. Piotrek. Co to za utwór w wizie był? Bardzo mi sie podobał :)

Tytul utworu to; James Blunt - Cry :) (Tak, ten od You''re beautiful ;P). Naprawde bardzo klimatyczny kawalek :). Spokojny, stonowany - do tego niezly tekst :). Godny polecenia, tak jak tych kilka piosenek, ktore na razie nie doczekaly sie premiery w radiu/telewizji tak jak ''Tears and Rain'', czy ''No Bravery'' :). Ogolnie cala plyta bardzo mi sie podoba :). Choc jesli ktos nie jest w nastroju do sluchania ckliwych ballad lub po prostu nie lubi smutnych i powolnych piosenek to raczej mu sie nie spodoba :)

Co do wynikow - ehh. Dziekuje za glosy :). Milo jest wygrac :). Choc jakby tak wiecej osob wystartowalo to na pewno byloby Ciekawiej (DemoBytom mialby wiecej do liczenia ;)). A teraz co do mojego glosu. Wiza Daimon_freya baaardzo mi sie podobalo, nie moglem tez nie byc pod wrazeniem jednej z najpiekniejszych ballad w historii (oczywiscie mowa o Dire Straits i Brothers in Arms). Ale coz, otworzylem sobie okno. Powial wiatr zmian i jakos tak wyszlo ;P

>>> DemoBytom
>> Obie wykożystały założenie konkursu w sposób inny niż wcześniej to zakładałem :)
Ludzie NIGDY nie beda trzymac sie zalozen, chyba, ze im o nich powiesz, albo nakierujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 17:59, Piotrek K. napisał:

Tytul utworu to; James Blunt - Cry :) (Tak, ten od You''re beautiful ;P). Naprawde bardzo klimatyczny kawalek :). Spokojny, stonowany - do tego niezly tekst :). Godny polecenia, tak jak tych kilka piosenek, ktore na razie nie doczekaly sie premiery w radiu/telewizji tak jak ''Tears and Rain'', czy ''No Bravery'' :). Ogolnie cala plyta bardzo mi sie podoba :). Choc jesli ktos nie jest w nastroju do sluchania ckliwych ballad lub po prostu nie lubi smutnych i powolnych piosenek to raczej mu sie nie spodoba :)


I tak nie pobije Floydów :P
Dla mnie Floydzi to muzyka na każdą chwilę, każdy nastrój, każdą okazję.. I pieśni Jacka Kaczmarskiego..
Jedyne utwory jakie mogę słuchać zawsze nie ważne gdzie, jak się czując.. :)
Ale ten kawałek też mnie użekł :)

Co do głosowania.. Głosowałem tak a nie inaczej z prostego powodu.
Naprawdę spodobał mi się efekt jaki udało ci się uzyskać. To mógłby być klip do tego utworu :)
Pierwsza wiza gdzie wszystko naprawdę tak mi pasowało :)

A swoją drogą. Najpierw otworzyłem wizę Daimona.. Bardzo mi sie spodobała i pomyślałem sobie: "mamy zwycięzcę. nie ważne co zrobił Piotrek, to Daimon i tak wygra"...
A potem otworzyłem wizę Piotrka.. I mnie zatkało na początku :)
Cudo..

Dnia 09.12.2005 o 17:59, Piotrek K. napisał:

nie moglem tez nie byc pod wrazeniem jednej z najpiekniejszych ballad w historii (oczywiscie mowa o Dire Straits i Brothers in Arms).


Ten utwór miał mi dać zwycięzstwo.. (chlip).. Może trza było Gun''sów wrzucić.. November Rain, albo Don''t Cry...
Myślałem też nad wizę z Stairway to Heaven...
Ale w końcu przyszło mi na myśl Brothers in Arms..
Swoją drogą pierwotnie w tle miały być kadry z "Kompanii Braci".. Ale jakos tak wpadłem na stronkę z Brothers in Arms (na PC).. i powstało to co wystawiłem :)

Dnia 09.12.2005 o 17:59, Piotrek K. napisał:

Ludzie NIGDY nie beda trzymac sie zalozen, chyba, ze im o nich powiesz, albo nakierujesz :D


Myślałem, że dość was nakierowałem jak sobie konkurs wyobrażam..
Jednak obaj przerośliście moje oczekiwania :P
Wolę nie wiedzieć, cobybyło, gdybyście obaj mieli więcej czasu na przygotowanie wiz.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 18:19, DemoBytom napisał:

I tak nie pobije Floydów :P

Nie napisalem, ze jest to plyta wybitna i raczej na pewno nie pobije niektorych moich personal-best piosenek, ale ten album od ponad 3 miechow jest caly czas ze mna ;)...

Dnia 09.12.2005 o 18:19, DemoBytom napisał:

Pierwsza wiza gdzie wszystko naprawdę tak mi pasowało :)
A potem otworzyłem wizę Piotrka.. I mnie zatkało na początku :)

A dziekuje, dziekuje :). Ale i tak mysle, ze pomysl najwiecej wniosl. Potem to juz tylko warsztat ;D

Dnia 09.12.2005 o 18:19, DemoBytom napisał:

Swoją drogą pierwotnie w tle miały być kadry z "Kompanii Braci".

Akurat przy tym utworze mozna miec wieksze pole do popisu. Gdzies na necie widzialem, naprawde bardzo ladne (jesli mozna mowic o ladnych zdjeciach wojennych :( ). Nie dojsc, ze ciekawie zrobione to jeszcze tak samo melancholijne i smutne. Gdyby sie wybralo kilka podobnych, przerobilo na black&white''y i wkomponowalo w muzyke moglo byc naprawde spoko :)

Dnia 09.12.2005 o 18:19, DemoBytom napisał:

Myślałem, że dość was nakierowałem jak sobie konkurs wyobrażam..

Wiza ma zawierac grafike i do tego muze. Nie powiedziales czego nie moge z tym zrobic ;P. Zreszta pewnie nie wpadlbys na pomysl, ze komus chcialoby sie zsynchronizowac muze i grafike, wiec i tak bym zrobil to co zrobilem ;P

Dnia 09.12.2005 o 18:19, DemoBytom napisał:

Wolę nie wiedzieć, cobybyło, gdybyście obaj mieli więcej czasu na przygotowanie wiz.. :P

Niewiele wiecej ;P. Taki mialem plan od prawie samego poczatku i sie go trzymalem ;). Do tego, po otrzymaniu odpowiedniego efektu, raczej nie wprowadzalem wiekszych zmian. Jedynie przerobilem troszeczke kadr z napisem ''TRUTH'' - w pierwotnej wersji byl mniej wyrazny. Do tego poprawilem troche dlugosci wyswietlania kilku innych kadrow :).
Ale i tak najlepsza polewek mialem jak oddajac wize, zastanawialem sie, czy przypadkiem nie przedobrzylem z wielkoscia pliku ("Przeciez to ma ponad 1 MB! Moze jakos przezyja" ;P), ale jak zobaczylem ''wage'' Twojej wizy to sie tylko usmiechnalem :)

PS. Czemu nie tworzysz skina na Forum? Brak czasu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 18:38, Piotrek K. napisał:

Nie napisalem, ze jest to plyta wybitna i raczej na pewno nie pobije niektorych moich personal-best piosenek, ale ten album od ponad 3 miechow jest caly czas ze mna ;)...


Juz się uczę to na gitarce grać :P
bardzo faajny utwór..

Dnia 09.12.2005 o 18:38, Piotrek K. napisał:

A dziekuje, dziekuje :). Ale i tak mysle, ze pomysl najwiecej wniosl. Potem to juz tylko warsztat ;D


nie ważne co gdzie cos wniosło :) W końcu liczy się efekt końcowy...
Choć masz rację.. Pomysł to najważniejsza część każdego projektu :) Nie tylko wizy :)

Dnia 09.12.2005 o 18:38, Piotrek K. napisał:

Akurat przy tym utworze mozna miec wieksze pole do popisu. Gdzies na necie widzialem, naprawde bardzo ladne (jesli mozna mowic o ladnych zdjeciach wojennych :( ). Nie dojsc, ze ciekawie zrobione to jeszcze tak samo melancholijne i smutne. Gdyby sie wybralo kilka podobnych, przerobilo na black&white''y i wkomponowalo w muzyke moglo byc naprawde spoko :)


powiem szczeże, że nie lubię B&W. Wolę zdjęcia na "przepaloną" sepię, czy ine duo/tri tony przerabiać.
Niemniej ciekawie mogło by to wyjść :)

Dnia 09.12.2005 o 18:38, Piotrek K. napisał:

Wiza ma zawierac grafike i do tego muze. Nie powiedziales czego nie moge z tym zrobic ;P. Zreszta pewnie nie wpadlbys na pomysl, ze komus chcialoby sie zsynchronizowac muze i grafike, wiec i tak bym zrobil to co zrobilem ;P


Gdybym wpadł na ten pomysł.. To sam bym go wykożystał :P Zresztą myślałem jak wrzucić avika do tła.. miałem nawet taką niedorobioną wersję wizy, gdzi egrał avik.. Wyglądało to jednak strasznie :/
Ale an gifa zsynhronizacją z muzą nie wpadłem :P

Dnia 09.12.2005 o 18:38, Piotrek K. napisał:

Ale i tak najlepsza polewek mialem jak oddajac wize, zastanawialem sie, czy przypadkiem nie przedobrzylem z wielkoscia pliku ("Przeciez to ma ponad 1 MB! Moze jakos przezyja" ;P), ale jak zobaczylem ''wage'' Twojej wizy to sie tylko usmiechnalem :)


No.. Też miałem mnóóóstwo problemów z cieżarem.
Ciekawostka. Wersja pierwotna miała 73 mega!! :P
Tak to jest jak się z Wavów kożysta :P

Dnia 09.12.2005 o 18:38, Piotrek K. napisał:

PS. Czemu nie tworzysz skina na Forum? Brak czasu ?


A kto powiedział że nie robię :P
Mam juz packa na dysku. Od jutra praca na całego :) mam juz kilka fajnych pomysłów :)
Choć mój pomysł z wykożystaniem grafik z Warcrafta raczej ze względu na prawa autorskie nie przejdzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 16:46, DemoBytom napisał:

Jak widać TYHE znów uratowała święta.. To jest konkurs :P

taka już moja rola ^^

Komentarze:

Piotrek - doskonałe zgranie z muzyką, pomysł i jak zwykle ten smuuuuutny nastrój ;p
Demo - wykonanie technicznie b.dobre, ale nie przemówilo ;)
Daimon - ja przy tej muzyce widzialam coś zupelnie innego* a tło było nie dosc ciekawe.

*- konkretniej to jakieś katakumby z Baldurs Gate albo zawodzace banshee xD

swoją droga moja ostatnia wiza (ta z pociągniem) z załozenia powinna byc oglądana przy "one way ticket" , pasowalaby do konkursu, ale.... za duzo zachodu :]
wyklnijcie mnie - nie umiem , nie mam, nie mam czasu sie uczyc jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 23:55, TYHE napisał:

taka już moja rola ^^

A ja mysalem, ze Twoja rola jest bycie bezwzgledna pogromczynia wszystkich zlych postow i ochrona nieskalanej zlem tego swiata ostoi zwanej forum gram.pl ;). No i bycia dla mnie milej i w ogole :*

Dnia 09.12.2005 o 23:55, TYHE napisał:

Piotrek - doskonałe zgranie z muzyką, pomysł i jak zwykle ten smuuuuutny nastrój ;p

Ten nastroj mnie moze sie dla mnie zle skonczyc ;)

Dnia 09.12.2005 o 23:55, TYHE napisał:

*- konkretniej to jakieś katakumby z Baldurs Gate

A moze podziemia pewnej skarbnicy wedzy, gdzie zaczyna sie pewna przygoda, a gdzie mozna znalezc duuuzo opaslych ksiag i zakamarkow ;P

Dnia 09.12.2005 o 23:55, TYHE napisał:

wyklnijcie mnie - nie umiem , nie mam, nie mam czasu sie uczyc jak ;)

Wklej do pliku .html swojej wizytowki ten fragment <embed SRC="nazwa pliku.rozszerzenie" AutoStart=true> . Miejsce prawie dowolne, jednak czasami moze wize rozwalic ;P. Mozesz np. wkleic ten fragment linijke wyzej wiersza w ktorym znajduje sie odnosnik do tapety, czyli czegos takiego ;): <TABLE background="_[ profil ]_pliki/121.gif"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 23:55, TYHE napisał:

taka już moja rola ^^


O.O A ja myśałem, że to tak przypadkiem ci wyszło :P

Dnia 09.12.2005 o 23:55, TYHE napisał:

Demo - wykonanie technicznie b.dobre, ale nie przemówilo ;)


Eee.. tam.. nie znasz się :P

Dnia 09.12.2005 o 23:55, TYHE napisał:

*- konkretniej to jakieś katakumby z Baldurs Gate albo zawodzace banshee xD


Albo pewna wredną i chciwą elfkę śpiącą na ramieniu krasnoluda :P

Dnia 09.12.2005 o 23:55, TYHE napisał:

swoją droga moja ostatnia wiza (ta z pociągniem) z załozenia powinna byc oglądana przy "one way ticket" , pasowalaby do konkursu, ale.... za duzo zachodu :] wyklnijcie mnie - nie umiem , nie mam, nie mam czasu sie uczyc jak ;)


Eee.. Jedyne co trza było zrobić.. To zciągnąć jeden plik, podmienić mp3 i praktycznie wszystko gotowe.
Zresztą tu w wątku wszystko było dokładnie napisanie.
Dodanie muzy to góra 3 minuty roboty :/ A ta kolejka ciekawie by mogła wyglądać :P

>>Piotrek

Gratki z zostania Brygadzistą :P

>A ja mysalem, ze Twoja rola jest bycie bezwzgledna pogromczynia wszystkich zlych postow i ochrona nieskalanej zlem tego swiata ostoi zwanej forum gram.pl ;).

To od czego jest kNot na tym forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 10:10, DemoBytom napisał:

Eee.. Jedyne co trza było zrobić.. To zciągnąć jeden plik, podmienić mp3 i praktycznie wszystko
gotowe.
Zresztą tu w wątku wszystko było dokładnie napisanie.

wcale nie bo nie mam tej wizy jako wizy i nie umiem sie bawic "szkieletem" wizy ze starego cdp.info/forum,
zostala mi tapetka tylko ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 10:23, TYHE napisał:

wcale nie bo nie mam tej wizy jako wizy i nie umiem sie bawic "szkieletem" wizy ze starego cdp.info/forum, zostala mi tapetka tylko ;p


Ech... Trza sie było w szkole do HTMLa przyłożyć :P To nie takie trudne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 10:32, DemoBytom napisał:

Ech... Trza sie było w szkole do HTMLa przyłożyć :P To nie takie trudne :P

szkoła... kiedy to bylo....
nie uczyli html ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować