Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2005 o 19:03, Daimon_Frey napisał:

No to czekamy na efekty ;) A dotychczasowe propozycje już widziałeś?


Szczeże mówiąc widziałem tylko twoja jedną propozycję.
I innych, póki co nie chcę oglądać, żeby, choćby niechcący, nie kopiować pomysłów. Póki co mam pewną wizję, ale jeszcze nie skrystalizowaną.
Jak coś zrobię, wtedy wrzucę do wątku i zobaczę co zrobili inni ;)

Dnia 22.12.2005 o 19:03, Daimon_Frey napisał:

To już jest bardzo proste. Nie sztuką jest rozgryść CSS, sztuką jest je ładnie i efektownie wykorzystać :)


No właśnie w tym cały problem :) Trochę zabawy w cięcie obrazków będzie :)

Dnia 22.12.2005 o 19:03, Daimon_Frey napisał:

Ale po długich doświadczeniach z wizytówkami myslę, że problemu z tym mieć nie będziesz ;)


Wiesz.. Najgorzej bedzie z samą grafiką. postanowiłem, nie kożystać z żadnej znalezionej w necie, a użyć własnej :/ Póki co, wstępne projekty, w miarę obiecujące :) Zobaczę na dniach jak z czasem będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 18:51, matizek12 napisał:

Gdzie te wizytowki się zanjdują?


obecnie można tylko zobaczyć wizytówki ze starego forum w postaci screenów czy zapisanych stron, jak chcesz sobie pooglądac to musisz przeszukać poprzednie strony tematu.

Dnia 21.01.2006 o 18:51, matizek12 napisał:

Jak je można zalożyć?Jestem zielony i tych wizach wiec powiedzcie :->


na nowym forum obecnie nie ma wizytówek na które większość forumowiczów z niecierpliwością czeka, ale niestety nikt z cdprojektu nic o tym nie mówi.
wiadomo tylko, że będą.

PS. jeśli nie byłeś na starym forum i nigdy nie widziałeś wizytówek to zamieszcze screeny dwóch moich wizytówek
PS 2. ta pierwsza kiedyś nawet wygrała konkurs :D tylko, że na screenie troche rozmazana jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kicia! Kicia! Skad masz taka fajna kicie :>? Moglbys sie podzielic na forum z nia? Albo wyslac mi ja na e-maila :>? Z gory dziekuje chocby za przeczytanie mojej prosby :)

Dla przypomnienia: stormkiss (at) tlen (kropka) pl

PS. Troche przerobimy i bedzie smutniejsza ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 20:45, Piotrek K. napisał:

Kicia! Kicia! Skad masz taka fajna kicie :>?

wiem tylko, że znalazłem ją tylko na dysku, a skąd sie tam wzięła, tego to już nie wiem.

Dnia 21.01.2006 o 20:45, Piotrek K. napisał:

Moglbys sie podzielic na forum z nia?

a proszę bardzo.

Dnia 21.01.2006 o 20:45, Piotrek K. napisał:

Z gory dziekuje chocby za przeczytanie mojej prosby :)

nie tylko ją przeczytałem ale i spełniłem ją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale tu pustki... nowych wizytówek nadal nie ma... konkursów też nikomu się nie chce chyba robić... jakżesz tu smutno...
ten temat jest w śpiączce... obudzić go może chyba tylko wprowadzenie nowych wizytówek... oby to się nie przerodziło w stan śmierci klinicznej...
zwiesił żem wzrok i pomyślał o starych dziejach... szkoda, że to minęło... coraz bardziej powątpiewam czy będzie tak fajnie jak dawniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak i tym razem biadolenie, że za komuny było lepiej nic nie da:P Swoją drogą nie było mnie na starym forum, ale jak przeglądam te wizy to też zaczynam za nimi tęsknić^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 23:37, shinian napisał:

Tak i tym razem biadolenie, że za komuny było lepiej nic nie da:P


wiem, że to na niewiele się zda... ale biadolić ktoś musi żeby nie zapomnieli, a nuż zdarzy się jakiś cud i wizy wrócą...

Dnia 18.02.2006 o 23:37, shinian napisał:

Swoją drogą nie było mnie na starym forum, ale jak przeglądam te wizy to też zaczynam za nimi tęsknić^^


możnaby powiedzieć, że to były czasy mlekiem i miodem płynące i nic tego podważy, a teraz to się zastanawiam po co było zmieniać coś co było niemal idealne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2006 o 23:50, cinus` napisał:

wiem, że to na niewiele się zda... ale biadolić ktoś musi żeby nie zapomnieli, a nuż zdarzy
się jakiś cud i wizy wrócą...


Wizy będą, cierpliwości, nie tylko ty na nie czekasz.

Dnia 18.02.2006 o 23:50, cinus` napisał:

możnaby powiedzieć, że to były czasy mlekiem i miodem płynące i nic tego podważy, a teraz to
się zastanawiam po co było zmieniać coś co było niemal idealne...


Hehe, jak dla kogo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 23:50, cinus` napisał:

/.../ a teraz to się zastanawiam po co było zmieniać coś co było niemal idealne...


Chyba właśnie z powodu tego niemal. Niemal a całkiem doskonałe to jednak różnica. ;)
Zawsze trzeba dążyć do tej doskonałości.
Poczekamy sobie jeszcze troche a potem zobaczymy, może znów będzie jakiś oficjalny konkurs w związku z nowymi "wizytówkami"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 23:20, cinus` napisał:

konkursów też nikomu się nie chce chyba robić...

Alez chce sie robic nowe Edycje, niestety brak uczestnikow ;). No chyba, ze zabieramy sie za to w najblizszym czasie i robimy Konkursik ;).. Akurat mam troche wiecej wolnego :D

Dnia 18.02.2006 o 23:20, cinus` napisał:

obudzić go może chyba tylko wprowadzenie nowych wizytówek...

No ja tak sobie czekalem na te wizy i nie pisalem w tym watku, bo przeciez ''Juz za chwilke, za momencik beda wizy to sie rozkreci ;)''. Rok 2005 sie skonczyl, poczatek roku tez sie zbliza do ostatecznej fazy. A wizytowek ani widu ani slychu :/...

Dnia 18.02.2006 o 23:20, cinus` napisał:

coraz bardziej powątpiewam czy będzie tak fajnie jak dawniej...

Mi tam do szczescia wystarczy to co bylo. Nic wiecej (a w szczegolnosci nie mniej :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 12:27, Piotrek K. napisał:

> konkursów też nikomu się nie chce chyba robić...
Alez chce sie robic nowe Edycje, niestety brak uczestnikow ;). No chyba, ze zabieramy sie
za to w najblizszym czasie i robimy Konkursik ;).
. Akurat mam troche wiecej wolnego :D


ja bym zapewne wziął udział, jeszcze pozostały mi dwa egzaminy, a może nawet tylko jeden jeszcze :) powinno się to wszystko w ciągu przyszłego tygodnia skończyć więc czasu będę miał sporo.
zatem dwóch uczestników już by było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, kiedy wreszcie będą te wizytówki... ileż to można czekać ;)
Mam pełno pomysłów na wizytówki i awatary, tylko nie umiem się zdecydować.
przy okazji mój najnowszy avatar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cinus'' mógłbyś mi powiedzieć, czy do tych wizytówek jest jakiś ogólny kod źródłowy czy trzeba całość od podstaw samemu robic? Jeżeli prawidłową odpowiedzią jest szablon, to chciałbym się dowiedzieć, gdzie można takowy zdobyć. Chętnie bym sobie potrenował;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze jest ogolny szablon :). Wlasnie polecial do Ciebie na e-mail z jedna z moich wizytowek :). Wystarczy tylko popodmieniac kilka rzeczy i voila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 13:03, shinian napisał:

cinus'' mógłbyś mi powiedzieć, czy do tych wizytówek jest jakiś ogólny kod źródłowy czy trzeba
całość od podstaw samemu robic? Jeżeli prawidłową odpowiedzią jest szablon, to chciałbym się
dowiedzieć, gdzie można takowy zdobyć. Chętnie bym sobie potrenował;)


jak podasz swojego maila to Ci wyślę parę wizytówek które będziesz sobie mógł przerobić (za pomocą programów np. front page czy innych którymi można edytować strony internetowe) tak jakby to była Twoja wizytówka. ewentualnie możesz sobie zrobić swoją wizytówkę na czeskiej wersji naszego starego forum http://www.cdprojekt.cz/forum/ jednak te wizytówki trochę się różnią od tych polskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok Piotrek K. twojego Tiger''a już mam;) Teraz jakie bezpłatne programy polecacie oprócz Front Page''a (bo ten jest chyba częścią Xary i z tego co pamiętam nie pracowało mi się z nią najprzyjemniej;) Może DreamWaver? Czy może ktoś zna jeszcze bardziej intuicyjny program? Ostanio narzekam na chroniczny brak czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować