Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2008 o 19:05, Bobek94 napisał:

Czyżbyście widzieli niebo w tibii?
Ja ufam Młodemu Mirowi, on mi zrobi laya :)
A tak swoja drogą, kim jest Stary Miro?

Cicho!!! Nie świruj tak bo przodo się długo nie pocieszysz.
Stary Miro- Nie ma takowego jest tylko Miro mój brejdak a jako że jestem młodszy od niego to mam młody miro ale ciiiiiiiiiiii........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 13:33, Assax napisał:

Ale popatrz Kaucz ma też takie coś podobnego do ciebie i jest w pierwszej 5 ma poprostu
lepsze wyonanie layouta.Jakby patrzyłoby się na tematyke to dużo osób by myślało tak:,,O
a on ma takie babski lay i dziwczyński to dam mu 0 pkt.'''' i byłby też gdzieś przy końcu
bo komuś się nie podobało to że ma taką tematykę. Nie nie wszyscy tak myślą!.On ma taką
tematykę i mu takie laye bardzo ładnie wychodzą a tobie średnio.Ja mu dałem pkt bo podoba
mi się jego lay i to bradzo.

Spojrzałem na jego lay i rzeczywiście ma lepszy od mojego. Trochę przesadziłem pisząc, że dałbym sobie 6 punktów. Tło ma na przykład lepsze. Za wysoko się oceniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 15:16, Grinczar napisał:

Kiedy następna edycja? Kiedy można się zgłaszać? Bo trochę się dziś pomęczyłem z nowym
wyglądem, więc chciałbym wiedzieć jak wypadł...

Konkurs jest co miesiąc. Z tego co wiem to zawsze jest on pod komiec miesiąca. Termin konkursu wyznacza Lesz3yk, to on prowadzi konkurs. Jeszcze sobie poczekasz, dopiero co się skończył najnowszy. Możesz ulepszyć swój lay:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... Widzę, że temu konkursowi brakuje już silnej ręki :P Wreszcie mam swój komputer i mogę się zabrać za solidne przygotowania do następnej edycji ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 23:06, piterekd napisał:

Kiedy wypada edycja specjalna??


Hmmm... Nie wiem, czy jest jeszcze sens organizowania takiej edycji, bo niemal wszystkie poprzednie okazały się niestety klapą... Raz odbyła się nawet edycja, w której wzięło udział... 2 uczestników (co najlepsze odbyła się na normalnych zasadach xD O wygranej zadecydował los prowadzącej wtedy konkurs Minimyszy ;))! Jeśli jednak chęć uczestnictwa w takiej edycji wyrazi więcej osób, jej zorganizowanie nie stanowi oczywiście żadnego problemu, więc czekam na inne głosy.


Przepraszam, że nie odpisałem wcześniej, ale zwyczajnie nie miałem kiedy...

....

Comiesięczne edycje nie przeszły (szkoda ;P), więc postaram się w najbliższym czasie zrobić długoterminowe kalendarium tak, aby można było je umieścić na gramsajtach. Ostatnio liczba uczestników ma się całkiem dobrze, ale zawsze może być lepiej ;)

Swoją drogą - dziękuję wszystkim, którzy mają banner konkursu na swoim GSie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 21:39, Lesz3yk napisał:

> Kiedy wypada edycja specjalna??

Hmmm... Nie wiem, czy jest jeszcze sens organizowania takiej edycji, bo niemal wszystkie
poprzednie okazały się niestety klapą... Raz odbyła się nawet edycja, w której wzięło
udział... 2 uczestników (co najlepsze odbyła się na normalnych zasadach xD O wygranej
zadecydował los prowadzącej wtedy konkurs Minimyszy ;))! Jeśli jednak chęć uczestnictwa
w takiej edycji wyrazi więcej osób, jej zorganizowanie nie stanowi oczywiście żadnego
problemu, więc czekam na inne głosy.


Przepraszam, że nie odpisałem wcześniej, ale zwyczajnie nie miałem kiedy...

....

Comiesięczne edycje nie przeszły (szkoda ;P), więc postaram się w najbliższym czasie
zrobić długoterminowe kalendarium tak, aby można było je umieścić na gramsajtach. Ostatnio
liczba uczestników ma się całkiem dobrze, ale zawsze może być lepiej ;)

Swoją drogą - dziękuję wszystkim, którzy mają banner konkursu na swoim GSie :)

Hehe, szafa gra, tak tylko postraszyłem fochem ;)

Ja jestem ZA!! Dopiero edycja tematyczna może wyłonić prawdziwego mistrza :]

No i bannera u mnie brakuje co też za chwil kilka nadrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 21:39, Lesz3yk napisał:

/Pączuś/

To rozpoczynamy akcje nakłaniania do wzięcia udziału w konkursie! Osób jest na gramie coraz więcej a coraz mniej bierze udział? oO Czy tylko mi się wydaje, że coś tu nie gra. Trza coś wykombinować i to szybko. Ale z drugiej striny siłą też nikogo nie zmusimy ...

Dnia 15.10.2008 o 21:39, Lesz3yk napisał:

Comiesięczne edycje nie przeszły (szkoda ;P)...

Ano szkoda bo dla mnie było by to dobre rozwiązanie. Ale co ma zdanie jednego człowieka przy całej rzeszy ;-)

Dnia 15.10.2008 o 21:39, Lesz3yk napisał:

Swoją drogą - dziękuję wszystkim, którzy mają banner konkursu na swoim GSie :)

Cała przyjemność po naszej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2008 o 21:39, Lesz3yk napisał:

Comiesięczne edycje nie przeszły (szkoda ;P), więc postaram się w najbliższym czasie
zrobić długoterminowe kalendarium tak, aby można było je umieścić na gramsajtach. Ostatnio
liczba uczestników ma się całkiem dobrze, ale zawsze może być lepiej ;)

To ja mam pomysł aby rozpoczynać konkurs i czekać tak długo aż się zgłosi minimum 20 osób. To jest przykład, ty ustalisz ile to osób ma być. Wtegy jest głosowanie i następnie wyniki. I miesiąc po zakończeniu konkursu rozpoczyna się natepny. Może być też w środku miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja przedstawię kilka moich pomysłów. ;] A jakże i ja chcę by temat się rozwijał.

1. Moglibyśmy dodać w podpisie link do tematu i oczywiście nazwę, coś takiego: "Konkurs na Najlepsze Wizytówki i Gramsajty!!! - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=204&u=5354 - Zapraszamy!". Możliwe, że choć trochę dzięki temu ożywimy temat. ;]
2. Skoro jak już Lesz3yk wspomniał mają się odbywać (prawdopodobnie, jak co to ja jestem całkowicie za) dwie lub więcej edycji na miesiąc, IMO dwie wystarczą w zupełności... Może warto wprowadzić drugiego prowadzącego? Dajmy na to np. Rozrobionego, czy kogoś innego kto by był chętny. ;P Ale to tylko sugestia, oczywiście. ;)
3. Sprawa z bannerami powinna być oczywista, niech większość z nich wstawi je na swoje gramsajty, najlepiej w miejscu widocznym. ;]
4. Dobrze też byłoby znajomym z gg czy innego komunikatora oznajmić o tym konkursie, a nuż skuszą się na udział. ;-)
Myślę, że tyle ode mnie wystarczy. ;) Hmm... Są to sprawy typowo organizacyjne, ale i one są ważne. Oczywiście nie wiem, czy Lesz3ykowi się spodoba to co napisałem, ale spróbować warto przecież. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 10:32, Chaotizz napisał:

1. /Pączuś/

To jest dobry pomysł aczkolwiek jeśli przyjąć założenie, że mało kto zwraca uwagę na podpisy a jeśli już to na pewno linku nie tknie :( Jednakże jak to mówią od początku świata - myślmy pozytywnie!

Dnia 16.10.2008 o 10:32, Chaotizz napisał:

2. /Pączuś/

Lesz3yk sobie radzi ;-) Jakby miał problemy to można by było nad tym myśleć ale...jak widać nie ma. Zresztą wszystko zależy od zdania prowadzącego.

Dnia 16.10.2008 o 10:32, Chaotizz napisał:

3. /Pączuś/

Ta moda akurat się dość szybko rozprzestrzenia z czego jesteśmy niezwykle szczęśliwi, prawda wszyscy? Wszyscy - Prawda, dobrze mówi, polać mu!

Dnia 16.10.2008 o 10:32, Chaotizz napisał:

4. /Pączuś/

Żeby ktokolwiek z moich znajomych miał konto na gramie. A Ci z gramu to już udział biorą ;-) Ale jak ktoś inny ma jakiś uzdolnionych znajomych to pomysł jak najbardziej trafiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 22:36, Rozrobiony napisał:

To rozpoczynamy akcje nakłaniania do wzięcia udziału w konkursie! Osób jest na gramie
coraz więcej a coraz mniej bierze udział?

Tylko nie każdy nowy umie robić laye. Ja się tydzień temu nauczyłem, więc się nie zgłaszam, bo bym tylko pośmiewisko z siebie zrobił. ps. Jak ktoś chce to sprawdzić to za jakiś czas, bo teraz mam wygląd podstawowy bo ten co zrobiłem z wowa był za jaskrawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 15:22, Rozrobiony napisał:

> Ja się zgłaszam :P
Zgłaszasz się ze screenem i w wyznaczonym terminie podły spamerze! ;-)

Z tego co ja wiem to lay mu robił Prince Janek więc to nie jego wytwór :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować