Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2008 o 14:18, Chaotizz napisał:

BTW. Mam prośbę dla niektórych, proszę nie nazywajcie się grafikami, dlatego że zrobiliście
słaby layout. -_-



Czyli do których ? No dobra nie wiem sam czy wystartuje do następnej edycji, bo nowy layout (mój) leży od dawna nie dokończony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 14:28, Bratek196 napisał:

Czyli do których ? No dobra nie wiem sam czy wystartuje do następnej edycji, bo nowy
layout (mój) leży od dawna nie dokończony...

Np. do pana Młodego Mira, i firmy Layout Makers, którzy IMO grafikami nie są, oni dopiero poznają "piaskownice" graficzną... Ale uważają się za wielkich grafików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 14:40, Chaotizz napisał:

Np. do pana Młodego Mira, i firmy Layout Makers, którzy IMO grafikami nie są, oni dopiero
poznają "piaskownice" graficzną... Ale uważają się za wielkich grafików.

Sam bym tego lepiej nie ujął, stawiam browca temu panu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 14:40, Chaotizz napisał:

> Czyli do których ? No dobra nie wiem sam czy wystartuje do następnej edycji, bo
nowy
> layout (mój) leży od dawna nie dokończony...
Np. do pana Młodego Mira, i firmy Layout Makers, którzy IMO grafikami nie są, oni dopiero
poznają "piaskownice" graficzną... Ale uważają się za wielkich grafików.


No rzesz zapomniałem o nich, niesamowity kabaret nie firma... Eh jak się śmiałem z ich layoutów oraz strony firmowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 14:40, Chaotizz napisał:

> Czyli do których ? No dobra nie wiem sam czy wystartuje do następnej edycji, bo
nowy
> layout (mój) leży od dawna nie dokończony...
Np. do pana Młodego Mira, i firmy Layout Makers, którzy IMO grafikami nie są, oni dopiero
poznają "piaskownice" graficzną... Ale uważają się za wielkich grafików.

Daj przykład gdzie tak napisałem? I prawdę powiedziałeś że dopiero się uczę jak sam napisałeś, to co ja robię nawet do pięt ci nie dorasta, więc w czym rzecz? A może dlatego że innym robie? No tak aby się nauczyć bo im więcej będę robił tym szybciej się nauczę. A i daj linka do mojej wypowiedzi gdzie napisałem że jestem grafikiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 15:53, Chaotizz napisał:

> /.../
Okey może i w Twojej kwestii się pomyliłem (po prostu skojarzyłem Cię z jedną nieudaną
"firmą").
Ale chciałeś dowodów to masz.

DREAM TEAM!

Dzięki!!! No grafikami nie są, to prawda, ale zauważ że ci co umieją ładne laye robić, po prostu robią tylko sobie o innych nie myśląc myślę że takie ,,firmy" są potrzebne, by tylko nie przesadzali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 15:56, Młody miro napisał:

Dzięki!!! No grafikami nie są, to prawda, ale zauważ że ci co umieją ładne laye robić,
po prostu robią tylko sobie o innych nie myśląc myślę że takie ,,firmy" są potrzebne,
by tylko nie przesadzali.

Jest Lesz3, jest Madt, jestem ja (choć czasem niechętny), wielu jest. A w takiej firmie byłem od "wewnątrz" i powiem Ci, że tak całkiem kolorowe nie jest.
z mojej strony koniec OT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 14:40, Chaotizz napisał:

> Czyli do których ? No dobra nie wiem sam czy wystartuje do następnej edycji, bo
nowy
> layout (mój) leży od dawna nie dokończony...
Np. do pana Młodego Mira, i firmy Layout Makers, którzy IMO grafikami nie są, oni dopiero
poznają "piaskownice" graficzną... Ale uważają się za wielkich grafików.

Co masz do Layout Makers :P Ja też tam byłem i nawet to cuś założyłem z pro i layouty robiłem :) Mnie i tak Varo wszystko nauczył :) i za to mu chwała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 17:53, Młody miro napisał:

> Ehhh dwa razy mi sie klapsneło :/
Czasami tak się zdarza ;) No i wiem od dawna że cie Varo uczył :P

Ale mi teraz o to nie chodzi - co się czepiacie LM - oni mieli chęci - no ja też je miałem - im trochę gorzej to wychodziło więc sie rozpadło - a ja odeszłem i teraz layouty dla siebie tylko robię :P
PS.A co do Varo - to składam mu hołd :P A jako że pocina w Gulid Wars to nie przeczyta tego komenta :P
PSS.Kiedy ten konkurs :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 18:21, Kaucz napisał:

PSS.Kiedy ten konkurs :) ??


I właśnie aby uniknąć takich pytań chciałem wprowadzić comiesięczne edycje. Wy się dobrze zastanówcie ;P To jest tylko 5 dni różnicy ;)

Ale dobra, wasze zdanie już znam ;P W takim razie startujemy w okolicy 25 października. Chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 18:38, Chaotizz napisał:

> /.../
My chcemy dwie edycje na miesiąc, my chcemy dokładne daty dni, w których będzie odbywał
się konkurs, my chcemy zamęczyć Lesz3yka! ;)


Interesujący pomysł aczkolwiek obawiałbym się o kondycję niedopracowanych layów - brak przemyślenia i dobrego pomysłu w tak krótkim czasie będzie skutkował słabą jakością tychże :tak:

Dlatego imo lepsze miesięczne, np. na początku każdego miesiąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 14:18, Chaotizz napisał:

> Wystarczy tylko odpowiedni awatar, lay w połowie i super wpisy.
Wystarczy tylko niezły layout...
> Ja na następną edycję
> przygotuję super lay, który wygląda ładnie na każdym monitorze.
Już to widzę.

BTW. Mam prośbę dla niektórych, proszę nie nazywajcie się grafikami, dlatego że zrobiliście
słaby layout. -_-

Też nie lubię takich osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 16:55, Kaucz napisał:

Widzieliście już nową firmę layoutową - Pffffff :P Kolejni zakładają bezsensownego GSa
:/
http://ja.gram.pl/graficiarze

IMO wszyscy skopiowali pomysł od Loytara (główny mózg operacji) i mnie (ten mniejszy, ale również istotny)... Teraz to się sajgon robi i tyle, mam nadzieję, że chociaż layouty będą mieli dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra chłopcy, to nie jest temat do takich spraw. Wydaje mi się, że bardziej odpowiedni byłby ten: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39488&u=120

Co do nowo powstałego GSa - wydaje mi się, że założyciele wiedzą co robią i mają doświadczenie w grafice. A to, że sama "firma" jest raczej skazana na niepowodzenie to już inna sprawa.

Z mojej strony EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 18:23, Lesz3yk napisał:

Dobra chłopcy, to nie jest temat do takich spraw. Wydaje mi się, że bardziej odpowiedni
byłby ten: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39488&u=120

Co do nowo powstałego GSa - wydaje mi się, że założyciele wiedzą co robią i mają doświadczenie
w grafice. A to, że sama "firma" jest raczej skazana na niepowodzenie to już inna sprawa.

Z mojej strony EOT.

spoko :) Już nie będę tego rozdrażniał :P A tak incognito to już jeden lay zrobili :) http://ja.gram.pl/przemcio256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować