Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Ej, no! Co się dzieje ? Od wczoraj można się zgłaszać a do tej pory widzę że tylko ja się zgłosiłem ... Inni albo narzekają albo nie biorą udziału. Ktoś tu chciał edycję specjalną chyba. Żeby się nie okazało że uczestników będzie 5 ... albo że będę sam ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 17:26, KŁEJK napisał:

Ej, no! Co się dzieje ? Od wczoraj można się zgłaszać a do tej pory widzę że tylko ja
się zgłosiłem ... Inni albo narzekają albo nie biorą udziału. Ktoś tu chciał edycję specjalną
chyba. Żeby się nie okazało że uczestników będzie 5 ... albo że będę sam ;D.

Nie bój się ja też będę brał udział :) JUż niedługo wymyślę jakiegoś mrocznego layouta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 17:26, KŁEJK napisał:

Ej, no! Co się dzieje ? Od wczoraj można się zgłaszać a do tej pory widzę że tylko ja
się zgłosiłem ... Inni albo narzekają albo nie biorą udziału. Ktoś tu chciał edycję specjalną
chyba. Żeby się nie okazało że uczestników będzie 5 ... albo że będę sam ;D.

No np. ja chciałem edycję specjalną i tak jak Lesz3yk napisał zapodałem swoje zdanie na konkursowym gs''ie http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=395323&n=30&k=4#km , no i z tego co zauważyłem padły pomysły z przyszłością, więc zasugerowałem się tym, iż to przejdzie jako temat i zrobiłem laya z falla, który pasowałby do tej konwencji (swoją drogą już dawno za mną chodził ;) ). Teraz chwilowo jestem wyczerpany, ale już mam pomysł na strasznego laya i może za niedługo go zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lesz3yk ... mam pytanie. Jak wiadomo za edycję gramsajta po dodaniu swego zgłoszenia zostaje się zdyskwalifikowanym. Ale czy pod edycję gsa można podciągnąć dodawanie / usuwanie elementów z belki "Ulubione"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 16:25, KŁEJK napisał:

Lesz3yk ... mam pytanie. Jak wiadomo za edycję gramsajta po dodaniu swego zgłoszenia
zostaje się zdyskwalifikowanym. Ale czy pod edycję gsa można podciągnąć dodawanie / usuwanie
elementów z belki "Ulubione"?


Nie, możesz spokojnie edytować zawartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 08:41, Kaucz napisał:

Obrazek zwykły to było coś? :)

No coś Ty! To ta genialna przezroczystość ;-)

Każdy kiedyś zaczynał - tylko Chuck urodził się wszystko umiejąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 08:41, Kaucz napisał:

> Ale kiedyś to było coś ^^
Obrazek zwykły to było coś? :)


Cóż... Kiedyś zwykła mgiełka to był szał ;) Na prawdę! Zresztą wystarczy spojrzeć na wyniki - tym layem zająłem trzecie miejsce! ;)

Poza tym nie znam nikogo kto od samego początku robił świetne laye lub nie zaczynał od wspomnianej mgiełki. Uczę się do dzisiaj i myślę co by można jeszcze ulepszyć.

Przebiegnijmy teraz dwie edycje do przodu. Spójrz na to: http://forum.gram.pl/upl/forum/2007_30/20070727184546.jpg. Nie robi wrażenia, prawda? Chyba jednak nie skłamię, jeśli powiem, że od tamtego laya zaczęło się szaleństwo dwóch postaci po bokach (sam wzorowałem się na GSie JohnaLenonna, który na tamte czasy wymiatał wszystko, ale nie był chyba zbyt popularny). Widać czasy się ciągle zmieniają i to, co kiedyś wydawało się świetne dzisiaj już niekoniecznie takie jest.

Ufff... Rozpisałem się ;) Jeśli już jesteśmy przy tym temacie, to pragnąłbym podziękować Bomblowi i wymienionemu już Lenonnowi - Wasze laye wywarły na mnie naprawdę spore wrażenie i to dzięki Wam mogłem rozwijać swoją pasję. (Płakać mi się chce ;)) Nowi użytkownicy pewnie już ich nie kojarzą, ale powiem tylko, że Bombel ze swoim pieskiem lub layem z Titan Quest mógłby spokojnie konkurować nawet dzisiaj, mimo, że stworzył je ponad rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, powiem szczerze, że spory zbieg okoliczności, bo właśnie dziś wszedłem ponownie na stare, dobre GSy.. wywołałeś wilka z lasu Lesz3yk! Dzięki za takie słowa, normalnie jestem onieśmielony :D
A co do poziomu layów to się zgadzam - poziom wzbił się na jakieś 1000 metrów, bo teraz już prawie każdy ma przyzwoity wygląd swojej stronki. Pamiętam kiedyś, jak zobaczyłem któryś z kolei naprawdę brzydki lay, to pomyslałem sobie "kurde nie mogę na to patrzeć, zrobie temu kolesiowi normalny lay z normalnymi kolorami". I tak się zaczęło :D Pojawiły się różne pomysły, jak tu wykorzystać ten prosty i pozornie ubogi program edycji GSa... pojawiły się pomysły na nieruchome tło, na oddzielenie tekstu bloga od statystyk i innych rzeczy, na postacie, które "wchodziły" na stronę, co tworzyło efekt trójwymiarowości. Teraz to już normalka, ale kiedyś to nie było takie oczywiste :D ale z pojawieniem się nowej opcji własnego tekstu juz pojawił mi się pomysł w głowie (nie wiem, może ktoś już na niego wpadł :D) na lay, który zmusił mnie do ponownego rozpoczęcia prac nad GSem. Niczego nie obiecuje, ale możliwe, że w wolnym czasie znów będę odwiedzał gram.pl :D
Mam nadzieje - do zobaczenia i pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już przy wspomnieniach jesteśmy, to właśnie Lesz3, JohnLennon, Bombel, Piotrek K., Stiffyone i inni (choć ci najbardziej ;P) zainspirowali mnie do tego co robię po dziś dzień. ;] Gdyby nie ich przegenialne layouty, pewnie dalej opierałbym się na zwykłej przezroczystości. Dziękuje wam, naprawdę. Potraficie człowieka zmobilizować do pracy. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować