Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2008 o 19:54, Lesz3yk napisał:

No i prawdopodobnie zostanie usunięte słowo "Wizytówki", których zwyczajnie już nie ma ;)

Hmmm... a czemuz :(? Ja bym jednak proponowal, by Wizytowki zostaly. Dlaczego? Wszak... to nasze korzenie :). Ja wiem, ze ich juz nie ma, ale dla mnie to raczej kwestia sentymentu :)... Ale dostosuje sie do woli wiekszosci ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 19:43, Lesz3yk napisał:

Do reszty - 4 do 4. Chyba podarujemy sobie tą edycje. IMO nie ma sensu dublować konkursów.

Punkt dla Ciebie. I mam nadzieje, że reszta się zgodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na prośbę Lesz3yka, który jak rozumiem opiekuje się tematem, zmieniłem w tytule "najlepsze" na "najładniejsze". Jeśli jednak ktoś uważa, że zrobiłem źle i ma jakieś argumenty, to proszę o kontakt na mail z podpisu, zastanowimy się co z tym fantem zrobić.
Miłego konkursowania życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 19:40, Lesz3yk napisał:

> Kiedy następna Edycja :)

PRAWDOPODOBNIE sobota 27 grudnia :)

To dobrze 2 layouty przygotuje jeden z GSa Kaucz a drugi z tego starego <------- :)

EDIT; Jak mnie odbanują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

***************EDYCJA XXVII (62)***************

Po nieco dłuższej przerwie związanej z oficjalnym konkursem na najładniejszy świąteczny lay, startuje kolejna zwykła edycja. Zapraszam do udziału :)

Małe przypomnienie:
- Regulamin Konkursu (przeczytać koniecznie!) znajdziecie tutaj => http://ja.gram.pl/gramsajty/1 W przypadku wątpliwości dot. któregoś punktu proszę o zgłoszenie ich na forum.
- Jest to kolejna Edycja zwykła, więc "temat przewodni" gramsajta zależy wyłącznie od Was
- Aby zgłosić swój udział w konkursie należy umieścić na forum post informujący o zakończeniu prac na gramsajcie, który powinien zawierać nick uczestnika oraz jego mail i screen z GSa.


********** Kalendarium **********

27 XII - 1 I: zgłaszanie się do Konkursu i Edycja GSa
2 - 4 I: Głosowanie
5/6 I: Ogłoszenie wyników


Życzę powodzenia.

Edycję uważam za rozpoczętą.
****************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 13:38, Bartek 93 napisał:

Mam questa: Można wystawić to samo co w edycji świątecznej (no tej ogólno-gramowej, nie
tej "wątkowej")?
ED: "?" zapomniałem :P


Raczej nie. W regulaminie jest napisane, że nie można wystawiać po raz drugi zwycięskich layoutów. Wiem, że była to edycja oficjalna, ale jednak w pewnym sensie było to jedynie rozwinięcie naszego forumowego konkursu, więc bierzemy go pod uwagę. Byłoby to troszkę nie fair w stosunku do innych uczestników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 13:54, Lesz3yk napisał:

> Mam questa: Można wystawić to samo co w edycji świątecznej (no tej ogólno-gramowej,
nie
> tej "wątkowej")?
> ED: "?" zapomniałem :P

Raczej nie. W regulaminie jest napisane, że nie można wystawiać po raz drugi zwycięskich
layoutów. Wiem, że była to edycja oficjalna, ale jednak w pewnym sensie było to jedynie
rozwinięcie naszego forumowego konkursu, więc bierzemy go pod uwagę. Byłoby to troszkę
nie fair w stosunku do innych uczestników.



screena sie nie wrzuci przez gram.pl bo bład wyskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 14:07, Lukasz924 napisał:

screena sie nie wrzuci przez gram.pl bo bład wyskakuje


Tego nie wziąłem pod uwagę... Pozostaje wyjście awaryjne: imageshack lub inne serwisy udostępniające hosting zdjęć. Póki problem nie zostanie rozwiązany, trzeba będzie z nich korzystać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mógłbym dać laye z kilku moich kont? Bodajże z tego czyli jako Assax i jeszcze z 2 innych.Jak tak to napisz ,ale jak będzie głosowanie to nie będę na żadne z tych ani z tamtych głosować na siebie i na siebie z innych kont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 16:17, Assax napisał:

A mógłbym dać laye z kilku moich kont?


Nie. Znowu byłoby to niezbyt uczciwe zagranie. Potencjalnie miałbyś 3x większe szanse na zwycięstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 13:54, Lesz3yk napisał:

Raczej nie. W regulaminie jest napisane, że nie można wystawiać po raz drugi zwycięskich
layoutów. Wiem, że była to edycja oficjalna, ale jednak w pewnym sensie było to jedynie
rozwinięcie naszego forumowego konkursu, więc bierzemy go pod uwagę. Byłoby to troszkę
nie fair w stosunku do innych uczestników.

Rozumując, skoro nie wygrałem w tamtym konkursie, to mogę wystartować tu z moim świątecznym layoutem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 13:54, Lesz3yk napisał:

Raczej nie. W regulaminie jest napisane, że nie można wystawiać po raz drugi zwycięskich
layoutów. Wiem, że była to edycja oficjalna, ale jednak w pewnym sensie było to jedynie
rozwinięcie naszego forumowego konkursu, więc bierzemy go pod uwagę. Byłoby to troszkę
nie fair w stosunku do innych uczestników.

Rozumiem... mam pomysł na coś nowego... a dokładnie to co jest teraz w ostro unowocześnionej, "lepszej" wersji. Jedyne czego prawie nie zmienię, to będzie "główna kartka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować