Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Heh 4 ;p nie jest zle c" nie?
Dominik - zauważ że jeśli twoim zdaniem tamten layout jest dobry, to jesteś cofnięty w czasie - wtedy z nim byś coś wygrał, ale teraz? Skoro każdy miał lepszy od ciebie. (no może Pablo gorszy). A i twój lay przypomina mi plagiat tamtego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2009 o 09:42, LittleBigLegend napisał:

Dominik - zauważ że jeśli twoim zdaniem tamten layout jest dobry, to jesteś cofnięty
w czasie - wtedy z nim byś coś wygrał, ale teraz? Skoro każdy miał lepszy od ciebie.

Mój lay nie jest najlepszy w tej edycji, ale też nie jest najgorszy.Uważam że jeśli głosuje się po nicku to konkurs jest bez sensu. I to nie tylko o mnie chodzi, że inni mi nie dają punktów, inni też pewnie dają 10 swoim kolegom zamiast osobom z dobrym layem którzy przechodzą na niższe miejsce w punktacjii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 17:09, Rozrobiony napisał:

No no no no no, I feel no pain...znaczy to ja przepraszam :(

No już dobrze ... :*

;-D

Dnia 16.08.2009 o 17:09, Rozrobiony napisał:

Pierwszy i ostatni raz mi się zapomniało. Sam rozumiesz, wyjazd do Kołobrzegu, życie
;-P

Tak tak ... kobiety, to wszystko przez nie! :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*************** EDYCJA XXXII (67) ***************

Tym razem będzie nad wyraz krótko i zwięźle - primo - nie chce mi się pisać więcej, secundo - nie mam czasu.

Regulamin -> http://ja.gram.pl/gramsajty/1

Zgłaszać gramsajty można do wtorku ( 4 września ) włącznie. Zgłaszamy się na forum podając nicka i adres e-mail oraz koniecznie screen z GS-a.

Zapraszam do udziału.

*********************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 12:24, Tyler_D napisał:

Zgłaszać gramsajty można do wtorku ( 4 września ) włącznie.

Szybciej przeczytasz tu niżeli spotkamy się na Gadu. Dzisiaj jest wtorek 1 września, 4 września to piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2009 o 12:24, Tyler_D napisał:

Zgłaszać gramsajty można do wtorku ( 4 września ) włącznie.


Chyba żartujesz X_X Myślałem, żeby coś zrobić, ale w 3 dni?... Ok, dziękuję, postoję - za miesiąc wezmę udział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie przesadzajcie - wiadomo jakie są daty zgłaszanie się bo od jakiegoś czasu już są stałe - początek nowego miesiąca. Biorąc pod uwagę kiedy skończyła się poprzednia edycja to mieliście dużo czasu na przygotowanie się. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też ich nie rozumiem. Piszą jakby mogli by robić dopiero od rozpoczęcia edycji. Ja swój zrobiłem kilka tygodni temu. Poza tym w regulaminie jest napisane że 1 lay może być dwa razy wystawiony. I tu kolegów po raz drugi nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nosz ku...źwa mać ... czy ktoś do jasnej cholery czyta te pie...przone przypięte posty? Bo albo wakacje was strasznie rozbestwiły i coś macie nie tak z kojarzeniem i logicznym myśleniem albo ... albo sam nie wiem. To po pierwsze - po drugie takie kalendarium figuruje już od dłuższego czasu - czyżby skleroza młodzieńcza?

Wipu - faktycznie, błąd. ;-P

Kaucz - nikt za tobą płakać nie będzie. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować