Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Kiedyś kolejne edycje odbywały się co dwa tygodnie, później nastąpił spadek zainteresowania, więc zmieniłem regulamin. Pomogło tylko chwilowo, bo już wkrótce edycje, w których startowały 2 osoby były czymś normalnym... Ale tak, Tyler nic w tym systemie nie zmieniał i kalendarium dalej obowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 10:24, Laid_back napisał:

Nie ma sensu przypinać nic na stałe, bo tworzy się wtedy coś w rodzaju ślepoty banerowej
- ludzie przestają na to zwracać uwagę.

Nie dokładnie to miałem na myśli ... sądziłem że skoro gramsajty rzekomo wróciły do stanu świetności [!?], zrobiliście o tym newsa, podpinkę i tak dalej to taki "bumper" w okresie okołokonkursowym będzie co miesiąc ale okej. No i kiedyś coś tam bodaj ty przebąkiwałeś o zaangażowaniu się was - zielonych w konkurs by ruszyć community i tym podobne więc ...

Dnia 29.06.2011 o 10:24, Laid_back napisał:

btw - ten regulamin z przypiętego postu jest aktualny?

Oprócz tego co powiedział LESZ3u dodam tylko że punkt 7 podpunkt c) jest z lekka martwy ale to dosyć logiczne patrząc na to jak od pewnego czasu wygląda frekwencja. A i e-maili zwrotnych nie wysyłam, o oddaniu głosów przypominam na forum pisząc posta pod koniec danego etapu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 10:30, LESZ3u napisał:

Kiedyś kolejne edycje odbywały się co dwa tygodnie, później nastąpił spadek zainteresowania,
więc zmieniłem regulamin. Pomogło tylko chwilowo, bo już wkrótce edycje, w których startowały
2 osoby były czymś normalnym... Ale tak, Tyler nic w tym systemie nie zmieniał i kalendarium
dalej obowiązuje.


hmmm to proponuję trochę przedłużyć te terminy - do wtorku to troszkę krótko jak na przyjmowanie zgłoszeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiego niby wtorku? Zgłoszenia do konkursu przyjmuję od pierwszego do czwartego danego miesiąca, tak było od zawsze i zawsze się sprawdzało. Teraz tym bardziej nie widzę powodu by przedłużać termin zgłaszania prac bo podpięliście topic i większość zainteresowanych jeżeli nie wszyscy już zauważyli i wzięli się do pracy ...

Łopatologicznie tłumacząc kalendarium na lipiec będzie wyglądało:

zgłoszenia - od 1 lipca [ piątek ] do 4 lipca [ poniedziałek ]

głosowanie - od 5 lipca [ wtorek ] do 7 lipca [ czwartek ]

wyniki - 8 - 9 lipiec [ piątek - sobota ]

Ważna sprawa -> przyjmuję zgłoszenia PO poście rozpoczynającym edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już dotrwałem do północy to może napiszę co nieco od razu ...

*****************************

Edycja (89) - lipiec 2011

Ekhm ... zapraszam. Chyba tyle starczy.


*****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze w kwestii formalnej - nagrody przyznajecie według głosów gramowiczów czy własnego widzimisię? Tak pytam bo tu wszystko jest możliwe. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 15:44, Tyler_D napisał:

Tak jeszcze w kwestii formalnej - nagrody przyznajecie według głosów gramowiczów czy
własnego widzimisię? Tak pytam bo tu wszystko jest możliwe. :-D

ja myślę że pewnie będzie głos gramowiczów a jak nie będzie za wiele startujących to może nawet każdy coś dostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głos gramowiczów? Więc po w takim razie organizować konkurs [ to znaczy głównie rozchodzi mi się o głosowanie nazwijmy to - normalne ] skoro i tak zadecydują inni? No chyba że to będzie jakaś nagroda specjalna taka poza konkursem np: najładniejszy lay wg gramowiczów + ankieta [ a i pewnie znowu będzie afera z multikontami jak to zawsze ma miejsce gdy są nagrody rzeczowe ;-D ] choć szczerze wątpię czy komuś będzie się chciało aż tak wysilać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co fakt to fakt ale Janek, dziesięć osób w normalnej edycji i to bez nagród rzeczowych to startowało jakieś hm ... ze dwa lata temu i co ważniejsze - to były w większości bardzo dobre prace, bo byli ludzie - graficy amatorzy, bo ludziom się chciało a teraz? Została garstka [ aby na pewno? ], są nagrody ponoć a i tak jest posucha, nic z tym nie zrobisz niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 22:36, Tyler_D napisał:

Co fakt to fakt ale Janek, dziesięć osób w normalnej edycji i to bez nagród rzeczowych
to startowało jakieś hm ... ze dwa lata temu i co ważniejsze - to były w większości bardzo
dobre prace, bo byli ludzie - graficy amatorzy, bo ludziom się chciało a teraz? Została
garstka [ aby na pewno? ], są nagrody ponoć a i tak jest posucha, nic z tym nie zrobisz
niestety.

Hah, no zdarzały się edycję po 2 osoby. :) Mnie już szczerze nic tu nie trzyma, więc nie startuje od dłuższego czasu... Z grafiką skończyłem dobry rok (może dwa) temu. Mimo wszystko w tej edycji wystartuje, podniosę frekwencję. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 22:19, Tyler_D napisał:

Głos gramowiczów? Więc po w takim razie organizować konkurs [ to znaczy głównie rozchodzi
mi się o głosowanie nazwijmy to - normalne ] skoro i tak zadecydują inni? No chyba że
to będzie jakaś nagroda specjalna taka poza konkursem np: najładniejszy lay wg gramowiczów
+ ankieta [ a i pewnie znowu będzie afera z multikontami jak to zawsze ma miejsce gdy
są nagrody rzeczowe ;-D ] choć szczerze wątpię czy komuś będzie się chciało aż tak wysilać
...

jest regulamin i myślę że się do niego dostosują, a Ty już chyba jakoś ogarniesz czy to aby nie multi mail jest :) ja bym z chęcią wziął udział ale ja nie grafik nawet w minimalnym stopniu więc podziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować