Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

No proszę... Pierwsze podejście do tego konkursu i od razu tak wysoka pozycja. Na dodatek mój layout raczej nie zalicza się do tych typowym, więc tym bardziej dziwię się, że chcieliście na niego głosować. Dzięki za wyróżnienie - to naprawdę motywuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie smuci [ co nie znaczy że są tylko wady takowego działania ] to że widmo nagród zmienia dość mocno tak frekwencję jak i tak zwane "tajne głosowanie". Tyle ode mnie - prowadzącego. No ale przynajmniej jakaś większa niż do tej pory reklama konkursu miała miejsce, może coś się ruszy choć szczerze mówiąc powątpiewam w to dość mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 15:44, Tyler_D napisał:

A mnie smuci [ co nie znaczy że są tylko wady takowego działania ] to że widmo nagród
zmienia dość mocno tak frekwencję jak i tak zwane "tajne głosowanie". Tyle ode mnie -
prowadzącego. No ale przynajmniej jakaś większa niż do tej pory reklama konkursu miała
miejsce, może coś się ruszy choć szczerze mówiąc powątpiewam w to dość mocno.


Szczerze powiedziawszy wydaje mi się, że frekwencja właśnie wzrośnie. :) Kto wie, możliwe, że wiele osób nie wiedziało o tym konkursie, a za miesiąc dwa nagle go odkryją. :) Czekamy do sierpnia. Sam postanowiłem stworzyć coś nowego, żeby jako-tako odświeżyć swe szanse. Możecie na mnie liczyć.

@Erunn0

Właśnie im mniej standardowe, tym ciekawsze. ;) Czekam na kolejną odsłonę, jeżeli będziesz modyfikował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 14:48, Erunn0 napisał:

No proszę... Pierwsze podejście do tego konkursu i od razu tak wysoka pozycja. Na dodatek
mój layout raczej nie zalicza się do tych typowym, więc tym bardziej dziwię się, że chcieliście
na niego głosować. Dzięki za wyróżnienie - to naprawdę motywuje.


Jak sam widzisz, Twoja praca nie poszła na darmo :) Gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo wystartuje kolejna edycja konkursu, chętnych zapraszam - kalendarium w wiadomym miejscu. Czekam na starych-nowych uczestników i takowe layouty. Macie kilka dni na opracowanie czegoś - zgłaszajcie się w wyznaczonym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ Tomku Macieju, laya można robić cały miesiąc a nie jest to przecież robota wymagająca jakoś wybitnie wielu godzin. Poza tym co za problem wrzucić jakiś nie najnowszy? ;-) Już nie wspomnę o tym że niektórzy się oferowali że "dam za miesiąc" a ten miesiąc zamieniał się czasem w rok albo i "nigdy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja prawdopodobnie zaprezentuję moją amatorszczyznę i w tym miesiącu, ale jeszcze nie dzisiaj. Jednak widzę, że tłumów nie ma więc nie wiem co to będzie. :)
Chciałem jakoś ożywić gramsajt na sierpniowy konkurs, ale tak jak zauważył L33T, nie bardzo jest kiedy. Mimo wszystko postaram się zdążyć do czwartku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jadyma, jadyma. W końcu się przygotowywałem. ^.^
Btw. mam taką delikatną prośbę. Wyjeżdżam na Woodstock i nie jestem pewien, czy w niedzielę dam radę oddać głosy. Mogłoby głosowanko zostać przesunięte poniedziałku? Z góry dziękuję.

Wits
baal.namib@gmail.com


20110803011524

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem przygotować coś nowego, ale ostatecznie wygrzebałem jeden z moich starszych layoutów. :)

Madt
madt-mb<at>o2.pl

20110803125347

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Mogłoby głosowanko zostać przesunięte poniedziałku? Z góry dziękuję.
Jasne że tak - do poniedziałku do północy wystarczy jak mniemam? W takim razie oficjalnie:
- zgłaszamy się do jutra - 4 sierpnia do północy
- głosujemy [ po ogłoszeniu listy startowej ] od 5 sierpnia do 8 sierpnia [ poniedziałek ]
- ogłoszenie wyników - 9 - 10 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 17:04, Tyler_D napisał:

>Mogłoby głosowanko zostać przesunięte poniedziałku? Z góry dziękuję.
Jasne że tak - do poniedziałku do północy wystarczy jak mniemam?


Tak jest. Dziękuję bardzo. :) I powodzenia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem ani chęci, ani czasu, ani pomysłu. Ostatecznie coś na szybko skleiłem, specjalnie dla Was. :P

Mars
mars.marcin@gmail.com

20110804201920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować