Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Uhm, jak dla mnie z tą nagrodą to byłby dobry pomysł, ale... Gdyby taki konkurs zorganizował CDP ;-) Wtedy będzie mógł sobie dowoli szachtać tytułami, bo tak to co: ktoś wygra, dostanie awans i zacznie się za kilka edycji: "a ja czemu nie dostałem wyższej rangi ?!! też wygrałem !!!". Lepiej poczekać z takimi pomysłami aż wizy oficjalnie wrócą, a wtedy pomysłem zaintersować CDP - w końcu na tym forum oficjalnego organizowanego przez nich konkursu wizytówek jeszcze nie było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 17:10, Piotrek K. napisał:

>>> Daimon_Frey
Sytuacja analogiczna z ta powyzej. Sprawa wygladala tak, ze o godzinie,
ktorej wyslales e-maila (przekazane info przez TYHE), czyli o 17:25 dstalem jakas wiadomosc, tyle, ze z adresu ''''keitaro2''''
z podpisem Krzysiek (co zostalo uwzglednione przy podliczeniu glosow), ale, ze adres ani podpis mi sie nie zgadzal to byl
Game Over ;).

>Zreszta i tak ostatnia edycje nie uwazam za zbyt udana, jesli chodzi o sprawy organizacyjne :/. Wybaczcie, obiecuje poprawe :)

A no właśnie wysyłałem na szybko, a w programie po prostu używam szablonu do wysyłania i zapomniałem podpisać ksywką. A następnego dnia zmieniałem na CDP maila i twoje pytanie o moje głosy poszły już na niego. Ale zgadzam się, że tamta edycja była troche namieszana i to nie z twojej winy. Wszystko przez start Gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*************** EDYCJA I (XXIV) ***************
Witam. Jako, ze zebrala sie juz odpowiednia liczba osob. mozemy zaczac kolejna, choc na Foru gram.pl 1-sza Edycje na Najladniejsza Wizytowke!!! Jak na razie jest to Edycja przejsciowa, bo nie mamy na czym pracowac tak naprawde ;). Od razu tez zapowiadam, ze Edycja Specjalna MA ZOSTAC przeprowadzona na nowych wizytowkach, czy tego chcecie czy nie ;). Regulamin zabawy jak zwykle dostepny jest pod adresem http://www.wizy-cdp.prv.pl/ (dlaczego stary?? Nie pamietam hasla do konta na prv.pl i nie moge zmienic domeny, ale to sie zmieni :D). Jako, ze brak jest wizytowek to trzeba troche pokombinowac. Jeden ze sposobow pokazal DemoBytom w poscie http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=204&pid=12 . Jesli uwazacie, ze wasza wizytowka jest juz skonczona prosze o umieszczeniew tym temacie posta ze screenem waszej wizy. Nie musicie wysylac go do mnie...
Od razu zastrzegam, ze z powodow niemoznosci sprawdzenia do kogo nalezy dany e-mail badzcie wyjatkowo dokladni jesli chodzi o podpis w e-mailu. Moj adres to: stormkiss (malpa) tlen (kropka) pl i na niego prosze slac zgloszenia, wyniki i pytania (choc te ostatnie mozna tez napisac na Forum gram.pl).

*********************
Kalendarz przedstawia sie nastepujaco:
9 pazdz - 15 pazdz - okres zglaszania sie do Konkursu i mozliwosc edycji swojej wizytowki
16 pazdz - 19 pazdz - okres glosowania
20 pazdziernik - ogloszenie wynikow.
*********************

To chyba wszystko. Jesli ktos ma jakies uwagi lub zastrzezenia prosze to napisac :)
*****OBECNA EDYCJE UWAZAM ZA OTWARTA*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 17:21, Piotrek K. napisał:

Kalendarz
przedstawia sie nastepujaco:

9 pazdz - 15 pazdz - okres zglaszania sie do Konkursu i mozliwosc edycji swojej
wizytowki

16 pazdz - 19 pazdz - okres glosowania
20 pazdziernik - ogloszenie wynikow.



oki ja się zgłaszam ale masakrycznie to będzie wygladało :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko wiesz co napisz tego majla po ludzku czyli coś takiego jak t710ph@vp.pl
Bo jak twój przetłumaczyłem na normalne to mi zwróciło emilke spowrotem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 14:48, Mika napisał:

widocznie kobity są sztywne ;)


Ekhm... ośmielę się zaprotestować. To raczej domena facetów ;D
Kobitki są najwyżej... hm... niepoddającesięlogicznejmęskiejargumentacji?
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 21:57, T710PH napisał:

Tylko wiesz co napisz tego majla po ludzku

No ale to przeciez proste jest ;). Zobacz: stormkiss (malpa) tlen (kropka) pl. I teraz tak. Zamiast nawiasow wpisujesz odpowiednie rzeczy, czyli zamiast (mapla) mamy ''@'', a zamiast (kropka) mamy ''.'' ;P. Bez zadnych odstepow czy spacji ;). A jesli nadal masz klopoty to looknij na screena :). Pytanie czemu to robie?? Bo tak trudniej jest botom ukrasc moj adres poprzez automatyczne przeczesywanie stron w sieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Uwaga!
Jako, że to jest pierwsza edycja konkursu na najlepszą wizę postanowiłem ufundować Nagrodę dla zwycięzcy!
Tak, dobrze czytacie.. W tym konkursie będzie Nagroda
I to nie coś w stylu podziękowania za udział, czy ładny uśmiech..
Nie. Nagrodę będzie darmowa skrzynka na GMailu!
GMail, to konto mailowe na serwerze google.com
Normalnie nie można tak po prostu założyć se skrzynki.. Trzeba zostać zaproszonym przez kogoś kto taką skrzynkę już posiada.
A więc osoba która wygra tę edycję konkursu dostanie odemnie zaproszenie do założenia sobie skrzynki GMail.
Jeśli osoba, która wygra nie będzie chciała nagrody - automatycznie przechodzi ona na następną osobę.
Uprzedzam. Mam juz niewiele pozostałych zaproszeń, więc więcej nie będę nikomu ich wysyłać. Jest to jednorazowa nagroda (no dobra, może jeszcze jedną taką wystawię w pierwszym konkursie na malarzu). Prosze nie słać maili z prosbami o przysłanie zaproszeń!
Więcej info o GMailu jest dostępne tutaj:
http://gmail.google.com/
Piotrek, gdybyś mógł, to przy następnym poście "konkursowym" wspomnij o Nagrodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
---> Wow, to trzeba się będzie jakoś postarać bardziej skoro czeka Nagroda ;P A tak naprawdę to dobry pomysł, choć ja akurat i tak chcę zrobić wizę najlepiej jak mogę, żebym po powrocie nie wylądował na ostatnim miejscu ;> Może rozreklamuj to w różnych mediach, to się więcej osób zgłosi do konkursu ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 20:54, LifaR napisał:

Może rozreklamuj to w różnych mediach, to się więcej osób zgłosi do konkursu ;>


Już rozmawiałem z Polsatem, ale powiedzieli, że niestety ten tydzień mają zajęty pod akcje wyborcze :(
Ale jutro będę z TVNem rozmawiać, może lepiej pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 21:04, DemoBytom napisał:

Już rozmawiałem z Polsatem, ale
powiedzieli, że niestety ten tydzień mają zajęty pod akcje wyborcze :(
Ale jutro będę z TVNem rozmawiać, może lepiej pójdzie :)

---> Ale ja nie żartowałem, z tym że pisząc media miałem na myśli forum, choć oczywiście nie mówię o zakładaniu wątku dotyczącym tego ;-) Zastanawiam się w jaki sposób można zrobić sobie jakąś sygnaturkę żeby nasz wątek rozleklamować, a żeby dużo miejsca w poście nie zajmowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 23:13, LifaR napisał:

---> Ale ja nie żartowałem, z tym że pisząc media miałem na myśli
forum, choć oczywiście nie mówię o zakładaniu wątku dotyczącym tego ;-) Zastanawiam się w jaki sposób można zrobić sobie
jakąś sygnaturkę żeby nasz wątek rozleklamować, a żeby dużo miejsca w poście nie zajmowała...


A wiesz, co to jest pech... :(
Dokładnie wczoraj wieczorem powstał wątek o gmailu, gdzie kilka osób rozdaje konta :(

ps. Może takie coś:
---
Wejdź do "Najlepszych Wizytówek" i zagraj weź udział w konkursie na najładniejszą wizę... Przewidziana nagroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
---> Heh, trudno więc, będzie jako dodatkowy bonus, zachęta do większego wysiłku, a nie nagroda przyciągająca tłumy ;-) To pewnie jakiś sabotaż, ktoś nie chce by ten konkurs się odbył ;p
A swoją drogą co tu jakaś cisza zapanowała, wiem, pewnie wszyscy zajęci robieniem wiz, ale pamiętam, że kiedyś w wątku toczyły się jakieś pozakonkursowe rozmowy, jakiekolwiek rozmowy się toczyły ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 16:02, LifaR napisał:

>/.../
---> Heh, trudno więc, będzie jako dodatkowy bonus, zachęta do większego wysiłku, a nie nagroda przyciągająca
tłumy ;-) To pewnie jakiś sabotaż, ktoś nie chce by ten konkurs się odbył ;p


No, ja już dawno tu o spisku mówiłem, ale mi nie wierzyli :) Nawet, jak nam malarza wyłączyli to i tak wszyscy nie dowierzali, że to ICH sprawa! Ale ja to wiem.. Moja teczka jest pełna dowodów... Tak.. JA WIEM!

Dnia 11.10.2005 o 16:02, LifaR napisał:

A swoją drogą co tu jakaś cisza zapanowała,
wiem, pewnie wszyscy zajęci robieniem wiz, ale pamiętam, że kiedyś w wątku toczyły się jakieś pozakonkursowe rozmowy, jakiekolwiek
rozmowy się toczyły ;p


Jak zwykle, wszyscy dłubia przy wizach a do wątku jakoś tak nie chce się zajżeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątek jest pod ścisłym nadzorem. Zaglądam tu codziennie i zastanawiam się nad tym jak wypadnę na tle pozostałych. Najbardziej męczy mnie, że za daaaawnych, doooobrych czasów tylko się przyglądałem i nie brałem udziału (jedynie głosowałem).
Po konto w GMail-u nie będę zgłaszać się do innych wątków ale gdyby tak je wygrać :) marzenia :) to byłoby już całkiem co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 16:47, DEViANCE napisał:

A ile jest już osób zapisanych do konkursu?

Ja, o ile się nie pomyliłem, doliczyłem 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 18:00, DemoBytom napisał:

> tia ludze ale jak bedziecie oceniac wizytowki jak ich tu nie ma? co? czekam na jakies sensowne propozycjie :)

Robi
się tak:
Najpierw ściągasz sobie na dysk profil ze starą wizytówką. Jeden można ściągnąć z tąd:
http://demo_bytom.w.interia.pl/_[%20profil%20].htm
Dajesz
na plik/Zapisz Jako i zapisujesz cała stronę na dysku.
Następnie w folderze znajdujesz "Pliki" plik z tłem i podmieniasz
je na własne.
Na koniec Dajesz prawym klawiszem myszy+shift na profil.htm i dajesz "otwórz za pomocą"/notatnik
Znajdujesz
po kolei pola z opisami, np. Ksywa, Tytuł, Ilść postów, Opis itp. i zmieniasz na co tylko zechcesz :)
Całość zapisujesz.
W
konursie wystawiasz screena wizy bądź podajesz linka do wizytówki :)
Tak rpzeprowadziliśmy już kilka edycji :) Da rade :P


Jak zmienic profil ? tz konto z twojego na moje ? w ktorej czesci kodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować