Zaloguj się, aby obserwować  
Robson79

Gra, która najbardziej was rozczarowała

656 postów w tym temacie

a mnie najbardziej rozczarował oblivion w morowinda nie grałem ale też pewnie ejst denny po tym co zobaczyłem w obliviona to gothic 3 mimo że najgorszy z serii bije go na głowę, wszyscy chwalili obliviona za świetną grafikę która jest tak denna że sie grać odechciewa wszystko jest z kamienia żeby uniknąć nierównych powierzchni całe cesarskie miasto to jedna wielka kamienna płyta do tego jak sie weźmie kamerę zza pleców to widać jak pięknie chodzi postać na boki jak by ją niewidzialna ręka przesuwała a postać i tak twardo rusza nogami do przodu, następną zaletą obliviona był podobno wielki świat tyle że im coś nie wyszło bo świat jest malutki a jak sie doda tą ekspresową podróż to już w ogóle można sie popłakać a do tego jest tak mało potworów na drogach że idzie sie jak po pustym świecie noł komend :P (gra taka jak poprawność ostatnich słów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozczarował Stalkier... :/
Niby fajniuśnio i ok, ale 1 - trza było czekoć niewiedaomo ile albo więcej, a jak wyszedł to coś nie tan tages, grafa poszło, zadań mało, bugów ile wlezie. mam nadzieje ze to wszystko napraią jak wyjdzie Clear Sky :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 22:03, Jastrząb6 napisał:

a mnie najbardziej rozczarował oblivion w morowinda nie grałem ale też pewnie ejst denny
po tym co zobaczyłem w obliviona to gothic 3 mimo że najgorszy z serii bije go na głowę,
wszyscy chwalili obliviona za świetną grafikę która jest tak denna że sie grać odechciewa
wszystko jest z kamienia żeby uniknąć nierównych powierzchni całe cesarskie miasto to
jedna wielka kamienna płyta do tego jak sie weźmie kamerę zza pleców to widać jak pięknie
chodzi postać na boki jak by ją niewidzialna ręka przesuwała a postać i tak twardo rusza
nogami do przodu, następną zaletą obliviona był podobno wielki świat tyle że im coś nie
wyszło bo świat jest malutki a jak sie doda tą ekspresową podróż to już w ogóle można
sie popłakać a do tego jest tak mało potworów na drogach że idzie sie jak po pustym świecie
noł komend :P (gra taka jak poprawność ostatnich słów)


Co do Cesarskiego Miasta to wiedz że to jest STOLICA całego Tamriel. Chciałbyś żeby we Warszawie nie było betonowych ulic ani chodników tylko takie swojskie dróżki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie Test Drive: Unlimited - zabugowaniem, które koniec końców uniemożliwiło mi w ogóle grę w ten tytuł. Co to w ogóle jest, żeby wypuszczać tak niedopracowany produkt jako pełnoprawną produkcję i jeszcze po premierze tego badziewia nie starać się poprawić błędów??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spellforce 2 Władca Smoków

Nie to, że kiepska gra, ale na końcu ukatrupili moją wypasioną postać, z którą się tak zżyłem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NFS: Pro Street, jak zwykle moja niegasnąca nadzieja na powrót serii do czasów NFS V: Porsche Unleashed kazała mi kupić kolejnego NFSa i jak zwykle wywaliłem w błoto 129pln :/ Głupie EA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej rozczarował Gothic 3, a zaraz po nim Sacred. Gothic 3, bo zapowiadano pogromcę Obliviona i najlepszego RPG ever, a wyszedł zabugowany badziew, w który - o zgrozo! - można nawet grać z przyjemnością. Ale i tak rozczarowanie, mogło być lepiej. A Sacred dlatego, że miał być pogromca Diablo. Wyszedł jego klon. Słaby klon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio strasznie rozczarował Splinter Cell: Double Agent. Już sam fakt, że uproszczono grę i ciężko ją teraz nazwać skradanką bym przemilczał, gdyby nie liczne bugi, nierówna oprawa AV (i bijące po oczach pikselami cienie postaci), liczne problemy z działaniem gry (wyłączający się monitor, znikające save''y, critical errory) i całkowite spieprzenie postaci Sama Fishera (co jak co, ale możliwość zabijania niczemu winnych strażników więziennych w 2 misji nadal pracując jako agent NSA to przegięcie siusiaka, w poprzednich częściach podobał mi się właśnie ten realizm w kwestii "czego nie wolno robić").

Jak dla mnie tej gry nie ma, ona po prostu nie istnieje w tej serii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 13:16, Mściwój napisał:

Mnie najbardziej rozczarował Gothic 3, a zaraz po nim Sacred. Gothic 3, bo zapowiadano
pogromcę Obliviona i najlepszego RPG ever, a wyszedł zabugowany badziew, w który - o
zgrozo! - można nawet grać z przyjemnością. Ale i tak rozczarowanie, mogło być lepiej.
A Sacred dlatego, że miał być pogromca Diablo. Wyszedł jego klon. Słaby klon.


Zgadzam sie co do Gothic 3. Naprawdę seria Gothic przypadła mi do gustu ale wymagania w stosunku co do tego jak gra wyglądała + te wszystkie błędy... troszkę sie rozczarowałem, przeszedłem tylko by poznać fabułę :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie scarface człowiel z blizną. Gra ma najwięcej minusów ze wszystkich jakich grałem. A wszystkie misje niefabularne to jeden wielki minus. Mógłbym wiele wymieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oblivion. Twórcy napchali tam tyle rzeczy, że naprawdę ciężko wszystko odkryć. Świat gry jest tak ogromny, że zbyt wolno się go przemierza. W dodatku nie wiadomo zbytnio gdzie się poruszać by nie paść na dzidę od jakiegoś leśnego bandyty :) Postać rozwija się w grze cholernie wolno (przynajmniej z początku) i niewiele może zdziałać w walce. Questów jest co prawda sporo, ale są tak nudne, że mało które zadanie chce się robić. Niestety gry jeszcze nie przeszedłem bo nudziła mi się strasznie, a lepsze gry były do przejścia. Jednym zdaniem: gra została zbyt napakowana by mieć dużą przyjemność z grania w nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie Need for Speedy po Porsche 2000, no może wyłączając Carbon. Temat tuningu zmienił prawdziwe auta w jakieś zabaweczki, no i jeszcze te porąbane "wątki główne"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje największe rozczarowania:
- Colin McRae: Dirt
- Wszystkie NFSy po Hot Pursuit 2, może wyłączając Most Wanted ;p
- Neverwinter Nights: Maska Zdrajcy
- Silkroad Online
- to, że Guity Gear XX AC+ jest dostępne tylko po japonsku w Japonii -.- (chociaż to mnie zmotywowało do rozpoczecia nauki tego języka ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może i ja dodam swoją listę:)
1.Wiedźmin - wbrew zapowiedziom twórców system wyborów nie był rewelacyjny
2.Mass Effect - "epicka opowieść". Ciekawe gdzie - 20H?
3.Gothic 3 - Chyba wiadomo dlaczego
4.Assassin''s Creed - monotonna
5.Oblivion - Męka a nie przyjemność z grania
Ps. W gry 1-4 fajnie się gra ale czegoś im brakuje
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować