Zaloguj się, aby obserwować  
Robson79

Gra, która najbardziej was rozczarowała

656 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2008 o 00:14, Calia napisał:

A czemu akurat MZ?


Beznadziejna kamera i wkurzające jedzenie dusz. Poza tym IMO nie poprawiono nic z podstawki, a jej do ideału wiele brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gran Turismo 4. Dla tej gry opuściłem Forzę, sprzedałem Xboxa i kupiłem PS2.
Przez tydzień próbowałem wmawiać sobie, że GT4 to dobra gra (nie mam pojęcia czemu tyle graczy tak uważą) i że samochody naprawdę się tak idiotycznie prowadzą. W końcu odpuściłem. Jescze ta beznadziejna grafika i praca kamery. Na PS2 więcej frajdy miałem z Enthusii niż z GT4. I tak do tej pory żałuję, że straciłem możliwość gry w Forze Motorsport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej rozczarowało mnie kiedy po raz pierwszy włączyłem tego "wspaniałego" Fallouta 2. Podobne rozczarowanie mnie ogarnęło kiedy zacząłem grać w NFSa Pro Streeta. Wyścigi w ogóle straciły swoją atmosferę , przemieniając się w Toce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozczarowała gra Quake 4.W poprzednich częściach Quake''a były zawsze takie tryby jak:deadmatch, capture the flag itp. a w Quake''u 4 był tryb misji.I dla mnie ta częśc Quake''a to nie wcale Quake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie gta4... zero optymalizacji, multum błędów, długa i uporczywa instalacja i to wszystko za jedyne 149.99 ! (cena sugerowana...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie, ale tylko troszeczkę zawiodła gra skate. O ile grafika fajna, bardzo dobrze jeździ się po mieście(ośmiele się powiedzieć, że to gra sandboxowa) To jednak niektóre misje... Ta gra jest taka wkurzająca, że przez nią zepsułem telefon... Robisz jeden trick kilkaset razy i okazuje się, że trzeba od nowa:) Mam nadzieje, że dwójka taka nie będzie bo rozwale drugi telefon.:) Poza tym zawiodłem się troszke nowymi Tońkami (gra o całe klasy gorsza od skate.) Pamiętam jak zaliczałem każdą misje potem wchodziłem na neta... od Undergrounda ta gra się całkowicie zepsuła. No i ostatnia gra - Far Cry 2... Po 3 dniach grania w tą grę nie włączyłem konsoli przez tydzień - nuda-nuda-nuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Medal of Honor Airborne

Czekałem na tą produkcje 1,5 roku. Dostałem po prostu g.... Gra rozczarowała mnie swoją fabułą ( a raczej je brakiem), długością oraz bugami. Polecam tą produkcję tylko za cenę 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największe rozczarowanie wogole- Gothic 3: FG. tej gry nawet nie kupilem, choć jestem wielkim fanem pozostałych częsci. Po prostu po tym, co widzialem na Gameplayach i z tego co o niej sie pisze... eh, upadek świetnej serii.

Z gier w ktore grałem- Stalker: CS. W pewnym momenciue zdalem sobie sprawe, ze nie moge przy tej grze usiedziec. Nudaaaa. A podstawka mi się podobala... więc nie mam pojęcia, czemu tak się stalo. Dam jej jeszcze szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to klapą był gothic 3, zabugowany grafika szału nie robiła a wymagania z kosmosu, i nowe częścii nfs''a które straciły klimat i sa pełne absurdów, golfik goli najlepsze fury na NOS''ie :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozczarowania? Hmm sporo tego było, chociaż żadnych większych.
Settlers : Dziedzictwo Królów - nigdy już nie dam się skusić cycastej babie na okładce ;-)
A tak na serio - kilka elementów mnie odepchnęło, nie wiem co dokładnie jest nie tak - po prostu coś mi się nie podoba. Jeśli znajdę kiedyś więcej czasu pewnie dam jeszcze jedną szansę.
Baldur''s Gate (ale tylko jedynka!) - pomimo wielu atutów nudzi mnie do tego stopnia, że nie jestem w stanie grać przez dłużej niż pół godziny za jednym przysiadem. Wydaje mi się, że to przez fatalną książkę Athansa, którą miałem nieprzyjemność przeczytać przed podejściem do gry.
Gothic 3 - szczerze mówiąc kiedy grałem po raz pierwszy nie byłem rozczarowany. Trudno dostrzec wady gry, kiedy ta klatkuje jak szalona. Wtedy była to jednak wina mojego sprzętu (GF 5200 FX...). Kiedy wróciłem do gry po 2 latach oczekując cudów na kiju jakie zapowiadali twórcy i jakich nie byłem w stanie dostrzec spomiędzy koślawych pikseli zawiodłem się srogo.
Juiced Szybcy i Gniewni - kupione pod wpływem chwili. Pomimo wielu zalet uważam ją za jedno z moich największych rozczarowań.
Jack Keane - w gruncie rzeczy dobra przygodówka, zabawna i z jajem. Brakuje jednak "tego czegoś", jakiegoś ostatniego decydującego szlifu. Co nie zmienia faktu, że i tak to jedna z gier które lepiej wspominam.
Harry Potter i Czara Ognia - mnóstwo niewykorzystanego potencjału, kupa uproszczeń, brak otwartości, krótki czas potrzebny na ukończenie (2h to rekord, nawet jeśli chodzi o Pottery). Zdecydowanie najgorsza część serii.
Legend : Hand of God - nie zrozumcie mnie źle, to nadal bardzo dobry HnS, po prostu miałem wobec niego zbyt duże oczekiwania. Fabuła jest przewidywalna, questy nudne, potworki się respawnują. OK to HnS, ale kreowany na następce Diablo! (każdy HnS w okresie pomiędzy Diablo II i ogłoszeniem prac nad Diablo III był lansowany w ten sposób, nawiasem mówiąc)
Street Racing Syndicate - mówiłem coś o cycastych babach na okładce? :D Nudny klon NfS Underground 2, jako że ten drugi mnie odrzucił to i SRS nie miało szans mnie porwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie Grand Theft Auto IV... Sporo błędów, te wszystkie rejestracje i potwierdzenia, a co boli najbardziej- beznadziejna optymalizacja :/
Poza tym Need for speed- liczyłem, że jeszcze coś z tej serii będzie. Jednak nie, straciła urok po rewelacyjnym Most Wanted...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować