Zaloguj się, aby obserwować  
Robson79

Gra, która najbardziej was rozczarowała

656 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2006 o 18:04, Bambadil napisał:

1. HoMM4
2. American Conquest
3. Wiggles
4. Soldiers(ale najmniej)

Matrix i to obie części taki potencjał i tak to sp.... zepsuć, oraz Spider-Man także został..... zepsuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 18:34, destruck napisał:

Sory że się wtronce nie na temat ale co to za stopień Bumelant ?

To jest stopień ujemny. więcej info tutaj: http://www.gram.pl//forum_post.asp?tid=87&u=12154

A do tematu:
NfS: MW - za łatwa
Wiggles - jakoś mi nie przypadła do gustu
Świątynia Pierwotnego Zła - nudna
Settlers: Dziecictwo Królów - może nie tyle, że to zła gra, ale spodziewłem się czego innego - gra zagubiła klimat poprzednich części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej rozczarowało mnie:
1. The Elder Scrool III:Moorowind (zbyt duży swiat i zbyt dużo szukania jak dla mnie, ale co innego Gothic)
2.Sniajper (wogóle jakoś mi się ta gra niepodoba)
3.Stronghold:Crusader (tylko troche, ponieważ nie było kampani takiej jak w Strongholdzie i niebyło kilku fajnych opcj ze Strongholda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście nie zorczarowała, żadna gra, słowo! Mam małe wymagania dla gier i w ten sposób Brother in Arms wydawał mi się genialnym FPS-em z WWII,podobnie Settlers V (a fanem settlrrsów starych byłem...), a Sniper był całkim niezły, w Heroes IV i Driv3ra nie grałem, więc mnie nie rozczarowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozczarował Xpand Rally. Oczywiście porzez brak realistyki w karierze, nierealistyczne zachowanie pojazdu i wygląda jakoś ponuro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 18:57, Dziki Marczak napisał:

BiA. Call of Duty jest 100 % lepsze.

Nikt nie mówił że będzie lepsze od Cod. Ja oczekiwałem taktycznego FPS, i takiego dostałem. Gra mi się bardzo podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie przesadzajcie. MW nie jest taki zły, dobra, dobra. MW to pierwsz gra z serii NFS którą kupiłem. Hot Purusit i Underground 2 miałem demo. Więc nie wiem jak dla was, ale dla mnie most wanted jest fajny tylko trochę mnie pały wkurzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No MW jest lajt :)
A najbardziej rozczarowała mnie Heroes IV wogóle nie miałem ochoty w to grać szczerze mówiąc wole pierwszą albo drugą część tej gry niż IV :/ pamiętam jak się łojiło w jedynke hehe miód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować