Zaloguj się, aby obserwować  
Robson79

Gra, która najbardziej was rozczarowała

656 postów w tym temacie


Czy najbardziej to nie wiem, ale rozczarował mnie Gothic II. Tyle ją robili i co? Dwa tygodnie grania, a grafika niewiele lepsza niż w jedynce. Główny boss trochę rozczarowuje także, pomijając fakt że można go zabić tak że nawet cię nie draśnie. Ogólnie fajna giera, ale jakoś tak jak ją przeszdełem się zastanawiałem czy dobrze wydałem kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to wyda się głupie, ale zawiódł mnie Diablo 2: LOD. Tylko jeden akt, 2 postacie oraz znacznie mniej zabawy. Cóż z tego, że przygody jest więcej jeśli to tylko nabijacz kasy? Ułamek tego co było historią- Diablo 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie bardzo pamiętam takich, zazwyczaj takie gry wywalam z pamięci, jedyne co mi przychodzi do głowy w co niedawno próbowałem grać to był Morrowind, przez parę dni grałem, próbowałem się wciagnąć, ale mi to nie wychodziło, jak przestałem grać tak już nie wróciłem do grania, czeka teraz Morrowind na drugą sznsę, czyli na czasy kiedy to będzie deficyt gier które by mnie zainetersowały, ale znając siebie to zapewne w takim przypadku pogram w stare sprawdzone gry czyli Vice City czy też wszystkie części Gothica, wynika z tego, że w Morrowinda już raczej nie zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morrowind. Spodziewałem się hitu, ale gra po dwóch tygodniach powędrowała na półkę. Brakuje jej wg mnie tego "czegoś", co przykuje do monitora na długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Full spectrum warrior.Jest to JEDYNA gra do której nie mogłem się przekonać grając w demo.Po prsotu ziewałem,takie nudy były.Dobrze że najpierw zagrałem w demko,bo inaczej żałowałbym wydanych na nią pieniędzy.

No i Heroes4. Bo tym jak przeszedłem herosów 3 z dwoma dodatkami,gra znudziła mi się po 2 tygodniach,chociarz nie ukończyłem nawet jednej kampanii.Generalnie to już od początku instalacji miałem złe przeczucia.I niestety sprawdziły się.Teraz czekam na Heroes 5 która zapowiada sie pbardzo dobrze i mam nadzieję że będzie o niebo lepsza od czwórki,a kto wie może nawet od trójeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 20:02, pitah napisał:

Morrowind. Spodziewałem się hitu, ale gra po dwóch tygodniach powędrowała na półkę. Brakuje jej wg mnie tego "czegoś", co
przykuje do monitora na długi czas.


Tylko nie mow ze Gothic jest lepszy!!!:>:D:D>:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 20:52, graczomaniak napisał:

Tylko nie mow ze Gothic jest lepszy!!!:>:D:D>:>


a właśnie, że jest! i to o niebo lepszy! (przynajmniej jak dla mnie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 19:18, Abi Dalzim napisał:

Świątynia Pierwotnego Zła - totalna kaszanka...


ŚPW ja będę bronił. :) Było rzeczywiście trochę bugów, jednak sama gra była niezła. Taka miła odmiana od tych walk w czasie rzeczywistym w innych grach opartych na AD&D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 20:55, cinus` napisał:

> Tylko nie mow ze Gothic jest lepszy!!!:>:D:D>:> >
a właśnie, że jest! i to o niebo lepszy! (przynajmniej jak
dla mnie ;) )

Oki twoje zdanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 20:52, graczomaniak napisał:

> Morrowind. Spodziewałem się hitu, ale gra po dwóch tygodniach powędrowała na półkę. Brakuje jej wg mnie tego "czegoś",
co
> przykuje do monitora na długi czas.

Tylko nie mow ze Gothic jest lepszy!!!:>:D:D>:>

A co tam dorzuce swoje 3 grosze. Jest lepszy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 20:52, graczomaniak napisał:

Tylko nie mow ze Gothic jest lepszy!!!:>:D:D>:>


Zawiode Cie. Jest lepszy ;P No i ma to "coś" ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 20:58, Darkstar181 napisał:

> > Morrowind. Spodziewałem się hitu, ale gra po dwóch tygodniach powędrowała na półkę. Brakuje jej wg mnie tego "czegoś",

> co
> > przykuje do monitora na długi czas.
> > > Tylko nie mow ze Gothic jest lepszy!!!:>:D:D>:> >
A co tam dorzuce swoje 3 grosze. Jest lepszy!!!


W Gothicu jedna postacia sie kieruje a w Morrowindzie wybrana i to jest u niego lepsze!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować