Zaloguj się, aby obserwować  
Robson79

Gra, która najbardziej was rozczarowała

656 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2005 o 16:47, Budo napisał:

A według mnie właśnie bardzo dobrze że odeszli trochę od starego kanonu.
Wg mnie to najlepszy tactics- wszystko co dobre ze starych części+ nowe rzeczy.


Mowisz, ze lepszy jest Tactics od 1 i 2? Z tym sie nie zgodze, chociaz gry taktyczne tego typu calkiem lubie. W Falloutach podstawowych mielismy do czynienia przede wszystkim z bogata fabula, wieloma questami, ktore moglismy rozwiazywac na rozne sposoby, mielismy tez ciekawe postacie i troche humoru. Tego mi brakowalo w Tacticsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2005 o 16:53, Hegemon napisał:

Mowisz, ze lepszy jest Tactics od 1 i 2? Z tym sie nie zgodze, chociaz gry taktyczne
tego typu calkiem lubie. W Falloutach podstawowych mielismy do czynienia przede wszystkim z bogata fabula, wieloma questami,
ktore moglismy rozwiazywac na rozne sposoby, mielismy tez ciekawe postacie i troche humoru. Tego mi brakowalo w Tacticsie.


Nie gadaj że brakowało Ci ciekawych postaci i humoru ;]
A fabuła nic specjalnego, ale jakoś nie raziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2005 o 16:18, penny napisał:


kurde, naprawde dziwia mnie takie posty. gram w wyscigi nie malo i jesli chodzi akurat o
fizyke to chyba w w tym przypadku wlasnie nfs:ug znajduje sie na szarym koncu beznadziei, podczas gdy juiced umiescilbym
gdzies w polowie drogi miedzy dobrym modelem jazdy samochodu a symulatorem trawmaju. przeciez w nfs:ug nie ma praktycznie
znaczenia jakim jedziesz samochodem, w zasadzie kazdy zachowuje sie tak samo. oczywiscie juiced genialnym symulatorem nie
jest, ale przynajmniej wymaga od kierowcy jakiegos zaangazowania, oprocz wciskania gazu do dechy... coz moze wlasnie dlatego
wydaje ci sie ze samochody w tej grze sa niestabilne :) widziales kiedys kierowce rajdowego, ktory nie pracuje kierownica
podczas jazdy?



Tylko wiesz mam prawko i możliwość jazdy wozem napędzanym na przód i tył i na 4x4 i do tego ogromniasty plac niedaleko i pusty wieczorami. to widzę.
jedno to mazda mx5, golfik i od kumpla ze szkoły jazdy Lannet subaru i od ojca Forda FOCUSA i wierz mi żaden z nich nie lata jak ściera po tym placu nawet na lodzie. Co najwyżej się ślizga ale nie lata.
A niepowiesz mi że najazd na poprzeczny wzgórek zwalniający powoduje latanie auta w to nieuwierzę.
NFS-a nielubę za zerowy realizm i plastikowe resoraki
Realne zachowanie jest w TRD 2 no i w RBR....

A juiced to i tak szit......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tactics to taki Commandos jak dla mnie dobra produkcja ale ja bym ją brał jako urozmaicenie i oderwanie od kontekstu. Prace nad Fallout 3 to powinno być na 1 miejscu, ciekawe czy wogóle się doczekamy jeszcze? Firma powoli wstaje na nogi, ciekawe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 18:06, Modest-Vermin napisał:

Tactics to taki Commandos jak dla mnie dobra produkcja ale ja bym ją brał jako urozmaicenie i oderwanie od kontekstu. Prace
nad Fallout 3 to powinno być na 1 miejscu, ciekawe czy wogóle się doczekamy jeszcze? Firma powoli wstaje na nogi, ciekawe..


Fallouta 3 robi Bethesda (od Morro i Obliviona). To już niestety wiadomo od dawna :(.
Mam nadzieję że zrobią coś co będzie godnym następcą Fallouta 1&2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozczarowal Etherlords 2. Z recenzji wynikalo ze to super gierka, a ja sie nudzilem po dwoch godzinach :/
Rozczarowal mnie jeszcze Heroes 4 (trojeczki nic nie pobije :] ) i Settlers V. W Dooma nawet nie probowalem zagrac, od poczatku smierdzial mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 18:15, Latniak napisał:

Fallouta 3 robi Bethesda (od Morro i Obliviona). To już niestety wiadomo od dawna :(.



A no tak :D Zapomniałem :P przez to że własnie że to robi firma. Z tego co pamiętam zapłacili 10 milionów dolarów za licencje do kontynuacji. Już mi sie rozjaśniło :P teraz troche poszperam na ten temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WarCraft 3 - dlaczego? Bo spodziewałem się szybkiego tempa, dynamiki, akcji, ścierających się ze sobą wielkich armii. A tutaj proszę: grafika troche w bajkowym stylu, bohaterowie robiący za pół-bogów, kilka jednosteczek na polu bitwy... To nie jest to...do fabuły się nie czepiam, bo kampanie przechodziłem z ogromną przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świątynia Pierwotnego Zła, aczkolwiek (heh, przyczepie sobie to na pralkę xD) pierwsze wrażenie było jak najbardziej pozytywne. Walki turowe, czary, a nawet animacje są dla mnie ok., ale gra fatalnie chodziła na moim (przeciętnym, ale spełniającym wymagania zalecane) sprzęcie. Do tego dochodzą męczące bugi i średnia, krótka fabuła. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heros 4 za to ze jest mniejsza od 3 z dodatkami
Doom 3 za caloksztalt
half Life 2 za fabule, ai
GTA:SA
MetalHeart
Kozacy 2
Worms 3d bo to juz nie wormsy
FEAR bo demo daje wiecej frajdy niz full....

Co do sporu gothic2(nie gralem jesczze ale przesylak w drodze ;]) morrowind(j/w) to po prostu nalezy miec oba i tyle ;D

W sumie ostatnio tworcy partacza KAZDA nowa swietnie zapwoaidajaca sie gre. Zapominaja o tym co sprawia, ze gra przechdozi d oklasyki i historii gatunku. ORYGINALNOSC I GRYWALNOSC !!! Zamiast tego walkujemy Nowa grafike na 101 sposobow :[ Nastepny commandos np to ma byc FPP !!! No na litosc boska!!!! Heros 5 tez ma miec malo zamkow(w porownaniu do 3) a pelne 3d i zmieniony system walki(na cholere zmieniaja cos co gracze pokochali?) Wszystkie te nie wypaly sprawiaja, ze co rusz odwiedzam allegro i wykupuje klasyczne czesto juz nie dostepne tytuly. Tak samo odwiedzam polki sklepowe z NXK...co etz jutro znowu uczynie poki jest promocja ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mi za to nie podeszła gra Etherlords. Widząc zapowiedzi uznałem, że może być ciekawa. Ten system karciany:) No ale potem okazało się, że aby zagrać silniejsze karty musiałbym zlatać pół mapy żeby dostać potrzebne surowce to mi się odechciało. Zapowiadało się nieźle, a tu wyszła mała kicha.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje gry na, których się zawiodłem:

1. Heroes 4
2. Worms 3D
3. Settlers 5

Więcej nie przychodzi mi do głowy.

P.S. Mam tylko nadzieję, że nie zawiodę się na grze The Witcher. Czekam na nią z zapartym tchem, pomysł mi się podoba i jest Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 17:54, Saltictus napisał:

A niepowiesz mi że najazd na poprzeczny wzgórek zwalniający powoduje latanie auta w to nieuwierzę.
NFS-a nielubę
za zerowy realizm i plastikowe resoraki
Realne zachowanie jest w TRD 2 no i w RBR....


ale ja nie twierdze ze juiced jest jakis super realny. tak samo jak uwazam ze faktycznie zachowanie samochodow wlasnie w trd2 i rbr jest naprawde na poziomie. dziwi mnie poprostu ze ludzie uwazaja ze nfs:ug ma lepszy model jazdy niz juiced, bo wg mnie to jakas pomylka.
co do tego latania po torze - na poczatku tez mi sie tak wydawalo, ale po paru wyscigach zmienilem zdanie - poprostu potrzebne jest wyczucie. zreszta poczytaj sobie na forum thq - mozna tam znalezc ludzi, ktorzy conieco potrafia powiedziec na temat modelu jazdy w tej grze i sposobow na wykozystanie wlasciwosci jezdnych roznych samochodow. w nfs:ug czegos takiego poprostu wogole nie ma, co naprawde mnie dziwi biorac pod uwage nfs:porsche, ktore w tej kwestii naprawde pokazalo mozliwosci ea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Bard''s Tale - b. prosty hack&slash, ratuje go tylko i wyłącznie humor i polska lokalizacja.

2. Juiced - pełna błędów podróbka NFS Underground, brak ruchu ulicznego, słabe rodzaje wyścigów, w tej grze nie czuje się prędkosci samochodu jak w NFS. Mam szczęście że udało ni się ją kupić za 1zł, bo gdybym zapłacił normalną cenę sklepową rozczarowanie byłoby maksymalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co w tym dziwnego, nie ma przecież przymusu lubienia Twoich ulubionych ;-)

Mnie najbardziej rozczarował Baldur''s Gate - infantylna historia, beznadziejne zasady zachowania i rozwoju, drużyna zamiast pojedynczego bohatera oraz całkowicie niegrywalny multiplayer, czyli idealna karykatura RPGa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować