Zaloguj się, aby obserwować  
Robson79

Gra, która najbardziej was rozczarowała

656 postów w tym temacie

DooM3 - strasznie nudny, pograłem kilka godzin i skasowałem...
Poza Dumem to raczej nie było gier, które by mnie bardzo rozczarowały.
(no może Enter the Matrix, którego wygrałem w Platynowym konkursie - jedno miejsce wyżej i wygrał bym wymarzoną TOCA RD2 ;((( )
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 20:59, graczomaniak napisał:

> > > Morrowind. Spodziewałem się hitu, ale gra po dwóch tygodniach powędrowała na półkę. Brakuje jej wg mnie tego
"czegoś",
>
> > co
> > > przykuje do monitora na długi czas.
> > > > Tylko nie mow ze
> A co tam dorzuce swoje 3 grosze. Jest lepszy!!!

W Gothicu jedna postacia
sie kieruje a w Morrowindzie wybrana i to jest u niego lepsze!!!:)

I chyba tylko to:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem! przypomniałem sobie! poszperałem w zakamarkach pamięci i przypomniałem sobie, że kiedyś istniała taka gra jak heores IV jak dla mnie jedna z największych porażek w jakie miałem okazję zagrać, to było totalne dno. w porównaniu z heores III, to jest niebo i ziemia, jedna gra była całkowitym przeciwieństwem drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 20:46, Valed napisał:

Guild Wars - Znudził mi się ^_^. Ale te 300h spędziłem naprawdę ale to Naprawdę przyjemnie :P.


ja miałem to samo próbuje sobie jeszcze zagrać ale mnie coś nie bardzo wychodzi za to HL2 miodzio, ubustwiam tą gre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA: Vice City.
Pogralem w to z 10 godzin i juz wiecej nie moglem. Z hipe''u jaki to mialo sadzilem ze jest jakas naj naj...
Okazalo sie ze VC jest typowym portem z konsoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 20:59, graczomaniak napisał:

W Gothicu jedna postacia
sie kieruje a w Morrowindzie wybrana i to jest u niego lepsze!!!:)


I pewnie jeszcze myślisz, że to dobre wytłumaczenie? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do rozczarowan, to niestety Heroes IV przede wszystkim... po III spodziewalem sie czegos o wiele lepszego, wg mnie troche przekombinowali ta czesc, szczegolnie walke, chociaz moze gdyby przed nia nie bylo III to by sie wszystkim podobala :) No i Doom 3 mial byc hitem, a okazal sie tym, czym sie okazal. Co do konfliktu Gothic - Morrowind, to oczywiscie staje murem za Bezimiennym, Gothic jest niesamowity ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 21:14, pitah napisał:

> W Gothicu jedna postacia
> sie kieruje a w Morrowindzie wybrana i to jest u niego lepsze!!!:)

I pewnie jeszcze
myślisz, że to dobre wytłumaczenie? :>


Wystarczajace:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fable. Niby już na konsolach narzekano, że to nie jest to, co Molynweux obiecał, ale oceny sypały się wysokie. (przynajmniej w Polsce). Tym czasem temu daleko do bardzo dobrej gry, wiec zupelnie nie rozumiem, skąd te ponad 9, jakie wystawili w Neo+. Jak można zrobić RPGa, w ktorym NIE MA dialogów? Jasne, hack&slash mogą się bez tego obyć (Diablo, Diablo 2), ale nie gra pretendująca do miana cRPG wszechczasów. Fable ma porządny system rozwoju bohatera. I tylko tyle. Sama postać zachowuje się jak kukła albo robot - wysłucha co mają jej do powiedzenia, a potem idzie w cholerę. Sama fabuła też nie powala - gdzie jej do poziomu BG czy Planescape. O śmiesznei krotkim czasie gry już nie warto wspominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 20:59, pitah napisał:

> Tylko nie mow ze Gothic jest lepszy!!!:>:D:D>:>

Zawiode Cie. Jest lepszy ;P No i ma to "coś" ;D


Powrot wojny, tak? :) Ja sie Gothikiem pierwszym rozczarowalem, ale przeszedlem go zaledwie kilka miesiecy temu (Morrowinda kilka razy na przestrzeni kilku ostatnich lat). Gra moze byc, ale mala jakas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje rozczarowanie to JUICED... Ładne bryczki ładne miasta tylko dlaczego przeciwnicy cały czas są szybsi ode mnie nadet gdy wystawiam przeciw nim w dragu DODGE VIPER GTS prototypowego
Fiza jazdy leży........model kierowania to już jest pod ziemią.........wydałem 100pln i gra się kurzy. Nawet na Allegro nieszła za 45pln.... Żeby to chociaż było podobne fizyką do NFS1 byłoby ok ale wozy są ekstremalnie niestabilne......


Kisza...omijajcie to z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tactics jest super! Jedna z moich ulubionych gierek.
Nie przenoście tu prosze dyskusji morro vs. gothic, to już było i bywalcy tematu zgodzili się że warto zakończyć dyskusję bo do niczego nie doprowadzi, więc dajcie se luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 14:57, Budo napisał:


Tactics jest super! Jedna z moich ulubionych gierek.
Nie przenoście tu prosze dyskusji morro vs. gothic, to już
było i bywalcy tematu zgodzili się że warto zakończyć dyskusję bo do niczego nie doprowadzi, więc dajcie se luz.


Ja nawet nie mam takiego zamiaru... I nie wydaje mi sie żeby ktokolwiek go miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 14:55, Saltictus napisał:

Fiza jazdy leży........model kierowania to już jest pod
ziemią.........wydałem 100pln i gra się kurzy. Nawet na Allegro nieszła za 45pln.... Żeby to chociaż było podobne fizyką
do NFS1 byłoby ok ale wozy są ekstremalnie niestabilne......
Kisza...omijajcie to z daleka


kurde, naprawde dziwia mnie takie posty. gram w wyscigi nie malo i jesli chodzi akurat o fizyke to chyba w w tym przypadku wlasnie nfs:ug znajduje sie na szarym koncu beznadziei, podczas gdy juiced umiescilbym gdzies w polowie drogi miedzy dobrym modelem jazdy samochodu a symulatorem trawmaju. przeciez w nfs:ug nie ma praktycznie znaczenia jakim jedziesz samochodem, w zasadzie kazdy zachowuje sie tak samo. oczywiscie juiced genialnym symulatorem nie jest, ale przynajmniej wymaga od kierowcy jakiegos zaangazowania, oprocz wciskania gazu do dechy... coz moze wlasnie dlatego wydaje ci sie ze samochody w tej grze sa niestabilne :) widziales kiedys kierowce rajdowego, ktory nie pracuje kierownica podczas jazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 14:57, Budo napisał:


Tactics jest super! Jedna z moich ulubionych gierek.


Ale do rozczarowan sie klasyfikuje, bo wszyscy sie spodziewali kolejnego Fallouta.

Dnia 04.12.2005 o 14:57, Budo napisał:

Nie przenoście tu prosze dyskusji morro vs. gothic, to już
było i bywalcy tematu zgodzili się że warto zakończyć dyskusję bo do niczego nie doprowadzi, więc dajcie se luz.


No juz dobrze, dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 16:20, Hegemon napisał:

> > > Tactics jest super! Jedna z moich ulubionych gierek.

Ale do rozczarowan sie klasyfikuje, bo wszyscy sie spodziewali
kolejnego Fallouta.


A według mnie właśnie bardzo dobrze że odeszli trochę od starego kanonu. Wg mnie to najlepszy tactics- wszystko co dobre ze starych części+ nowe rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować