Zaloguj się, aby obserwować  
Robson79

Gra, która najbardziej was rozczarowała

656 postów w tym temacie

Witam .Jestem graczem wyłącznie gier RPG.Więc powiem jakie gry z tego gatunku najbardziej mnie rozczarowały.Zacznę od prawdziwych RPG czyli PCtowych.
Fable-Katastrofa dosłownie w każdym calu(przeszłem na siłę)
Oblivion-Oprócz grafiki wszystko leży dosłowonie.
Teraz konsolowe
FF X-Katastrofa równierz pod każdym względem.
FF X-2-Już podczas intra tą grę wyłączyłem

No cóż chyba to już wszytko.Ach już czasy Baldura i Fallouta ,chyba już nigdy nie powrócą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, nienawidzę tego tematu, bo niekiedy moje ulubione gry ktoś wypisuje jako najgorsze, ale nic, jestem cierpliwy ;) Dodam do wcześniejszych gier:

Assassin''s Creed - niby fajne, ale nudzi się ciągłe zabijanie, brak jakiekolwiek epickiej fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Rozczarowało mnie Fable- tyle sie dobrego nasłuchałem, a jak kupiłem i zagrałem to w sumie... pustka. ani fabuły, ani klimatu, ani muzyki, ani "tego czegoś".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej rozczarowała najnowsza odsłona Settlersów. Jakoś wolałem te małe ludziki zbierające drewno, kamienie i wydobywające złoto. Myślę, że nie tylko ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 20:43, Digin985 napisał:

Moje największe rozczarowania:
[...]
- Neverwinter Nights: Maska Zdrajcy
[...]


A czemu akurat MZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moimi największymi rozczarowaniami były i w sumie są nadal
Asasins creed
Wszystkie Never Wintery - we wszystkie grałem z nadzieją że będzie lepszy od poprzedniego
Świątynia Pierwotnego Zła - nie dokończyłem nie dałem rady
Dungeon Siege 2
Herosy 5 - ze względu na grafikę która jest jak z parady i to wszystko psuje klimat
M&M IX ze względu na ilość bugów i przy VI i VII to po prostu blado się prezentuje
i to co rozczarowało mnie bardzo a nawet najbardziej to Overlord !! ta gra jest masakryczna zabawna przez pierwsze max 2 godziny gry a potem to człowieka łamie wpół z powodu beznadziejnego sterowania a to co śmieszyło na początku staje się później nudne i z czasem drażniące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 00:33, Xsar napisał:

Moimi największymi rozczarowaniami były i w sumie są nadal
Wszystkie Never Wintery - we wszystkie grałem z nadzieją że będzie lepszy od poprzedniego


Jakbym czytał własny post. ;-)
Jedynka była totalną porażką, zwłaszcza fabuła. Dwójkę również zakupiłem z nadzieją, że będzie lepiej ... nie było. Wręcz nawet przeciwnie, jak dla mnie ta gra to bardziej H&S niż cRPG.

Dnia 16.09.2008 o 00:33, Xsar napisał:

Świątynia Pierwotnego Zła - nie dokończyłem nie dałem rady


Hehe .. i znowu jak wyżej. Pamiętam doszedłem do takiego gaju, gdzie od razu atakują Cię jakieś pająki i zapytałem siebie: ale co ja tu w ogóle robię ? I tak się skończyła moja przygoda z ToEE. ;-)

Dnia 16.09.2008 o 00:33, Xsar napisał:

Dungeon Siege 2


Ja już po jedynce miałem dość. Także zapewne potwierdzam.

Dnia 16.09.2008 o 00:33, Xsar napisał:

Herosy 5 - ze względu na grafikę która jest jak z parady i to wszystko psuje klimat


Mnie akurat bardziej zniesmaczyła czwórka. Jedyne co miała na poziomie, to muzyka. A reszta (na czele z absurdalnymi designami potworów) odrzucała mnie na tyle, że nie ukończyłem ani jednej kampanii. :-/
Natomiast piątkę, mimo takiej a nie innej grafiki, jakoś przeszedłem w całości. Ale dodatków już nie kupowałem. ;-) To prawda, że taka grafika bardziej pasuje do Etherlords, a nie do HoMM.

Dnia 16.09.2008 o 00:33, Xsar napisał:

M&M IX ze względu na ilość bugów i przy VI i VII to po prostu blado się prezentuje


Ja dla odmiany dodam od siebie Wizardry 8, gdzie jak widać połączenie FPP z turami wywołało u mnie dość negatywne odczucie. Pamiętam, to było 99,90 zł wywalone w błoto jak nic. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assasin''s Creed -> duży potencjał ale zmarnotrawiony przez naciąganą fabułę (prawdę mówiąc zgłupiałem włączając grę i widząc jakieś klimaty rodem z Matrixa) i głupie zakończenie (spodziewałem się gry w miarę trzymającej się historyczności a tu jakieś magiczne moce etc.) , a szkoda, bo grafika, system walki i zaludnione miasta były naprawdę czymś niezwykłym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Might and Magic IX. Miała być świetna, wyszła do niczego...poza tym jakoś wszystkie nowe, wysoko oceniane w prasie produkcje przypadają mi do gustu, no może poza kolejnymi "Fifami",ale zastąpiłem je sobie PES-em, także jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nierozumiem, dlaczego co chwila pada w tym temacie "Fable", jak dla mnie ta gra jest świetna, ma fantastyczny klimat i zapewnia dużo zabawy, szkoda że jest taka krótka... niewiem czego wy od niej oczekiwaliście? kolejnego Fallouta? to nie jest typowy RPG, ja sie przy niej bawiłem świetnie, ukończyłem ją 3 razy i jeszcze mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najbardziej rozczarowała mnie nowa seria Warhammer Mark of Chaos i Battle March totalna klapa a zapowiadało się świetnie szkoda : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista gier na których mniej lub bardziej zawiodłem się:

- Neverwinter Nights (edytor był super:) jak i cała masa przygód zrobionych przez fanów)
- Oblivion (modami można nadciągnąć braki...ale to nie o to chodzi przecież)
- Assassin Creed - fabuła do bani, nudna
- Silent Hill 4 - zmarnowany potencjał i zakała całej serii niestety
- Gothic 3 - zabugowany i niezoptymalizowany
- Fifa - praktycznie po ''98 nic rewolucyjnego EA nie zrobiło w serii (na szczęście jest PES)
- Crysis - gra dla mnie zupełnie bez klimatu, grafika to nie wszystko - Far Cry o niebo lepszy
- Gears of War - graficzne bum:) i nic więcej, po kilku chapterach prawie przysnąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic III - Zabugowany, niezoptymalizowany i nie Gothicowy.

No i jeszcze Assassins''s Creed - chociaż gra mi sie podobała to zakończenie do d*py.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 10:05, Paułak napisał:

No i jeszcze Assassins''s Creed - chociaż gra mi sie podobała to zakończenie do d*py.

No w sumie mnie trochę też, AC nie był zły, ale miałem nadzieję na coś lepszego. Tak czy inaczej na pewno doń powrócę... A zakończenie może nie do d*py, ale trochę zabawne ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować