Zaloguj się, aby obserwować  
Ashakel

Konkurs na najlepszą prozę-tematyka Fantasy

61 postów w tym temacie

Witam,

Postanowiłem zorganizować konkurs na najlepszą prozę/opowiadanie w tematyce Fantasy.Może być w tematyce SCI-FI Fantasy-nic nie stoi na przeszkodzie :).Prace proszę wysyłać na maila:szymek9999@op.pl.Na koniec opublikuję najlepszy text w tym temacie.Zaznaczam,że tekst musi mieć przynajmniej 2 "wordowskie" strony.Czekam na wasze prace :).


Mr.S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisujcie się na listę,kto ma zamiar wziąść udział w konkursie:

L I S T A:

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
...itd.

Nie ma ograniczonej ilości konkurskowiczów(-czek).Prace wysyłajcie na maila podanego w pierwszym poście z tematem Konkurs forum.gram.pl.To tyle.:P


Mr.S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 18:17, Sithek napisał:

A kto ocenia? Ty? Niby czemu nie ja?



No więc tak:może i ja?Wiesz,wolny kraj,jak ci się nie podoba to nie bierz udziału i tyle.Proste?Fajnie.
Podzrowienia


Mr.S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA na pewno wezmę udział :) Kiedyś sobie pisałem. Ale niestety nie teraz. może w niedziele będe miał wolny czas :) Cya ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 18:06, Ashakel napisał:

Witam,

Postanowiłem zorganizować konkurs na najlepszą prozę/opowiadanie w tematyce Fantasy.Może być
w tematyce SCI-FI Fantasy-nic nie stoi na przeszkodzie :).Prace proszę wysyłać na maila:szymek9999@op.pl.Na
koniec opublikuję najlepszy text w tym temacie.Zaznaczam,że tekst musi mieć przynajmniej 2
"wordowskie" strony.Czekam na wasze prace :).


Mr.S.


Mam takie pytanie, czy to może być książka ?? :P
Bo zacząłem pisać książkę niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie,mamy pierwszego śmiałka.Ciesze sie że pomysł moze jednak wypali,pomimo pomrukiwań ze strony niektórych.

Lista:

1.Baal Nimb
2.
3.
4.
...

Mr.S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź zrób jakiś regulamin...Bo to trochę bezsensu... A najlepiej to "opowiadania" zamieszczać w temacie, bo wiesz jedna osoba oceniająca pracę to trochę nie teges;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Książka?Jak najbardziej.Im dłuższe,tym lepsze.Poza tym,nie wiedziałem że mamy na forum tyle utalentowanych pisarzy,i ludzi chętnych do pracy.No ja tez kiedyś pisłem ksiązkę,muszę powiedzieć,co z tego wyszło?Nie wiem sam :).Pozdrowienia :)


Mr.S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny...w razie wątpliwości będę zamieszczał prace w temacie,albo w ogóle zrobię jakieś Jury pomocnicze.Zobaczymy.W końcu konkurs jest wciąż w wersji "beta" i trzeba go dopracowywać.Pomyślę nad tym.Co do regulaminu-niepotrzebny.Wszystko masz opisane w pierwszym poście.Jak ktoś ma chęci i talent to to mu wystarczy.I tyle.


Mr.S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 18:42, Ashakel napisał:

Kolejny...w razie wątpliwości będę zamieszczał prace w temacie,albo w ogóle zrobię jakieś Jury
pomocnicze.Zobaczymy.W końcu konkurs jest wciąż w wersji "beta" i trzeba go dopracowywać.Pomyślę
nad tym.Co do regulaminu-niepotrzebny.Wszystko masz opisane w pierwszym poście.Jak ktoś ma
chęci i talent to to mu wystarczy.I tyle.


Mr.S.


Toż to nawet w Konstytucji została wyrażona zasada jawności:) Chodzi mi o to, że ludzie mają zaufanie do czegoś co widzą na własne oczy i mogą sami ocenić, przeczytać. No, ale rób jak chcesz, zobaczę jak się to rozwinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram co powiedziałes,jeszcze to przemyślę.Ja też pooglądam jak temat się rozwinie :).Czekamy na zgłoszenia!!!Proszę samodzielnie dopisywać się do listy!!!


Mr.S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuję, jeżeli znajdę czas (ale nie gwarantuję, więc na listę mnie na razie nie wpisuj). Kiedyś napisałem parę opowiadań,ba, nawet brałem udział w konkursie literackim:D
Mam tylko jedno pytanie : do kiedy można ci wysyłać prace ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2007 o 18:57, Inthar napisał:

Mam tylko jedno pytanie : do kiedy można ci wysyłać prace ?


Jeszcze nie ustaliłem terminu.Zobaczy się.Konkurs jeszcze sę nie zaczął.Zachęcam do wzięcia udziału :).
Pozdro,


Mr.S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec moze i ja skorzystam nie mam zabardzo nic do roboty a moze cos tam palne fajnego ale mam pytanko jest za to jakas nagroda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja jednak mam propozycję...co do oceniania to jeszcze można pomyśleć, ale jednak proponowałbym, żeby swoje pracę zgłaszać w tym temacie... w ten sposób każdy będzie mógł przeczytać różne wypociny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nagroda-to pytanie musiało być zadane.Jeszcze żadnej nie przewiduję.Aczkolwiek pomyślę,pomyślę.Wraz ze startem konkursu napiszę co będzie nagrodą.Dopisz się do listy,proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie zglaszam i musze wam powiedziec ze juz skonczylem zajelo mi to 4 strony kartki A4 pisane czcionka 14 i musze wam powiedziec ze naprawde sie wzruszylem piszac to opowiadanie(bo tak to mozna nazwac) w skrocie powiem wam ze jest to o szlachetnym Magu z rodu Magunów ktory do konca zycia nie zapomni tego co jego przyjaciel zrobil dla niego przed smiercia....wiecie taki klimaci fantasy,krasnoludy,smoki itp...wysylam wlasnie na e-maila wykonawcy tego tematu...
PozdRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować