Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duet od Nintendo na czele

33 postów w tym temacie

No i tak trzymać panowie z Nintendo! :) Ja chcę wreszcie moje Wii!!!!!!!!!! :P I Piciambeer znowu ponarzeka że chce do mnie wpaść sobie pograć... :) Possdro! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 19:42, Wieśniakoo napisał:

"Wii are the wiiners" - Powiedział prezes Nintendo i odjechał swoim viiperem do wiielkiego pałacu na wiibrzeżu. :-)


Rzadko można się pośmiać na gramie, ale Twój post sprawił, że na mojej gębie pokazał się uśmiech :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby Nintendo powracało do dawnej chwały? Wszystko na to wskazuje. Ja sam niebawem wzmocnie dwie pierwsze pozycje z listy o jedno oczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze zrozumiem DSa bo ma pare gierek, w które chętnie bym pograł (Ace Attorney, Hotel Dusk), o tyle nie widze, żadnego celu w kupowaniu teraz Wii jako głównego centrum rozrywki.
Wii tak naprawde ma tylko Zelde(która mnie nie kręci) i gry-popierdółki na pare godzin, po czym się nudzą. W co ci wszyscy ludzie grają? No, w sumie teraz już doszedłem do tego czemu nowa Zelda tak się dobrze sprzedaje. Poprostu to jest must-have bo nic innego nie ma. :P
Gier za dużo nie wychodzi, a jak już coś jest to zazwyczaj jest crapem, albo dużo gorszym portem. No żeby połowa gier z TOP10 to były gry stare, z pra-generacji, to już musi być naprade bieda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za podwójnego posta, ale kliknąłem a zapomniałem, że chciałem jeszcze dodać że:

Mam gdzieś taką "rewolucje". Wole pograć w Dead Rising czy Lost Planet. A jakby teraz nie było x''a na rynku to i tak wolał bym się trudnić i odłożyć te 2400 zł i ciorać w Motorstorm i Resistance.

A nadchodzące gry takie jak: MGS4, Mass Effect, BioShock i GTA4 jeszcze bardziej pogrążają Wii. Co z tego, że nowe sterowanie jak fun i tak będe miał większy przy tradycyjnych konsolach? Grafa to nie wszystko jasne, ale daje dużo radochy, szczególnie jak jest dobrze dopracowana fizyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 19:40, oandr napisał:

Ale że ps2 cały czas zostawia w tyle klocka to jestem w szoku.


To nic dziwnego. PS2 ma masę świetnych tytułów a do tego trzeba za nią zapłacić grosze. Dlatego jest sporo klientów. W sklepie internetowym Amazon jest jeszcze weselej: tam wśród konsol króluje SNES:)

xRaphaelx-> Wszystko ładnie pięknie. Nie wziąłeś pod uwagę tylko jednej rzeczy. Piszesz tego posta z perspektywy osoby która sporo czasu spędza przy grach. Grupą docelową Wii są natomiast gracze weekendowi. Którzy spędzają kilka godzin tygodniowo z konsolą. Wii dla takich osób jest najbardziej przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wii nigdy nie będzie pogrążone. Ci, którzy wyśmiewają tę konsolkę nie wiedzą ile frajdy i przyjemności mieści się w tym małym pudełeczku. Cudo, które powala na kolana wszystkie przereklamowane PS''y i X''y. O! Takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>nie widze, żadnego celu w kupowaniu teraz Wii jako głównego centrum rozrywki.
Wii tak naprawde ma tylko Zelde(która mnie nie kręci) i gry-popierdółki na pare godzin, po czym się nudzą. W co ci wszyscy ludzie grają? No, w sumie teraz już doszedłem do tego czemu nowa Zelda tak się dobrze sprzedaje. Poprostu to jest must-have bo nic innego nie ma. :P
Gier za dużo nie wychodzi, a jak już coś jest to zazwyczaj jest crapem, albo dużo gorszym portem. No żeby połowa gier z TOP10 to były gry stare, z pra-generacji, to już musi być naprade bieda.<<<

Skoro tak,... to dlaczego ta konsola tak się sprzedaje, hę? IMO dlatego, że Wii kopie Waszym ajksboksom i plestejszynom tyłki czystą radością z grania. Wii to konsola do grania, a nie mikrofalówka z lodówką i telewizorem :P

Nintendo power! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wii powtarza sukces DSa, a Nintendo ma dużą szansę na powrót do pozycji lidera rynku, z kolei PS3 jak widać zapowiada się na jeszcze większą klapę niż PSP, ale to było do przewidzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja się właśnie pytam, dlaczego się sprzedaje jak nie ma nic ciekawego w tym momencie do zaoferowania?
Mhmmm czystą radością z grania, przez godzinke po czym gra idzie na pułeczke bo robi się nudna. (No moze oprócz wspomnianej już Zeldy, jeśli ktoś lubi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2007 o 22:02, shinian napisał:

xRaphaelx-> Wszystko ładnie pięknie. Nie wziąłeś pod uwagę tylko jednej rzeczy. Piszesz
tego posta z perspektywy osoby która sporo czasu spędza przy grach. Grupą docelową Wii są natomiast
gracze weekendowi. Którzy spędzają kilka godzin tygodniowo z konsolą. Wii dla takich osób jest
najbardziej przystępne.


Czy ja wiem czy docelową? Może mają w tym trochę zasługi, ale wątpię by chociaż połowa z tym 5 mln sprzedanych konsol trafiła właśnie do nich. Chociaż może i jest tak jak ty mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować