Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Najlepsze gry roku 2005.

81 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2005 o 23:17, krapeczek napisał:

Z calym szacunkiem, ale czy Ty czasem nie byles zamkniety
w komorze hibernacyjnej przez ostatnich pare lat? :P


Dlatego właśnie poprawiłem się w kolejnym poście. Jeżeli chodzi o gry to masz rację - jestem cofnięty ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD2 najlepszy? Nie, no bez przesady. Owszem grafa fajna i kilka rozwiązań tez ciekawych, ale imho gra jest strasznie niedopracowana. Przykład? A choćby misja w Afryca, gdzie siada się do działa i zestrzeliwuje samoloty. Jak grałem, to zawsze jeden Niemiec rzucał w stronę działa granatem. I teraz tak: jak zostałem w dziale ginąłem, jak odskoczyłem - ''You failed to shoot enemy planes''. Dopiero po cofnięciu się do początku misji dało się to przejść. No i ostatnia misja, z niszczeniem czołgów - zaskryptowany czołg jeżdżący w kółko po miasteczku, musiałem go gonić by zniszczyć. Moim zdaniem w porównaniu z CoD 1 - krok w tył, niestety.

F.E.A.R. też mnie zawiódł. Rewelacyjny pomysł, świetne cut-scenki z wizjami głównego bohatera, ale zbyt to monotonne, na początku przez cały czas te same piwnice z tym samym mrokiem. Nie zachęciły mnie do tego, by grać dalej. Aż szkkoda.

A jako że grywam wyłacznie w FPS, to podam swoje typ tylko w tej kategori:
Offline - Quake 4. Owszem, engine Dooma 3, ale nie jest to już survival horror (jak ów Doom 3) tylko imho dobra strzelanka singlowa. Dawno mnie żadna gra tak nie wessała.
Online - Battlefield 2. Próbuję grać i choć kompletnie mi nie idzie, to jednak powiem krótko - ta gra jest wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RTS - AoE III ( śliczna graficzka)
FPP - CoD 2 - grafika , emocje;p
MMORPG - World of Warcraft - i żadna inna jej nie przebije
Sportowe - FIFA 06 - mimo wielu bubli i gorszej rozgrywki od PESa 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze:
1.Rpg World of warcraft
2.fpp Fear
3.Strategie...w sumie zadna mnie niczym nie zaskoczyla niech bezie Age of empires 3 (za grafe)
Najwieksze rozczarwania:
1.Guild wars (znudzila mi sie po 1 tyg grania)
2.Civilization 4 (za to ze sie muli,walka losowa jak dla mnie,dyplomacja nadal kuleje)
3.Fifa (gorsza od 2005)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 16:45, Sycylius napisał:

FPS-COD2(wszystkie inne odpadają)
RTS-Zdecydowanie AOE 3
RPG-DS 2
Akcj-King Kong



Dungeon Siege 2 zdecydowanie NIE JSET eRPeGiem. To zwykly HnS :]

IMO
RTS: AoE 3
FPP: FEAR
MMORPG: WoW
Zrecznosciowka: NFS: MW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 17:35, Vramin napisał:

CoD2 najlepszy? Nie, no bez przesady. Owszem grafa fajna i kilka rozwiązań tez ciekawych, ale imho gra jest strasznie niedopracowana.
Przykład? A choćby misja w Afryca, gdzie siada się do działa i zestrzeliwuje samoloty. Jak grałem, to zawsze jeden Niemiec
rzucał w stronę działa granatem. I teraz tak: jak zostałem w dziale ginąłem, jak odskoczyłem - ''You failed to shoot enemy
planes''. Dopiero po cofnięciu się do początku misji dało się to przejść. No i ostatnia misja, z niszczeniem czołgów - zaskryptowany
czołg jeżdżący w kółko po miasteczku, musiałem go gonić by zniszczyć. Moim zdaniem w porównaniu z CoD 1 - krok w tył, niestety.

F.E.A.R.
też mnie zawiódł. Rewelacyjny pomysł, świetne cut-scenki z wizjami głównego bohatera, ale zbyt to monotonne, na początku
przez cały czas te same piwnice z tym samym mrokiem. Nie zachęciły mnie do tego, by grać dalej. Aż szkkoda.

A jako że grywam
wyłacznie w FPS, to podam swoje typ tylko w tej kategori:
Offline - Quake 4. Owszem, engine Dooma 3, ale nie jest to już
survival horror (jak ów Doom 3) tylko imho dobra strzelanka singlowa. Dawno mnie żadna gra tak nie wessała.
Online - Battlefield
2. Próbuję grać i choć kompletnie mi nie idzie, to jednak powiem krótko - ta gra jest wielka.


jakbym w FEAR gral kilka tylko 1 misji tez bym powiedzial ze jest monotonna,ja tam nie mialem czasu zastanawiac sie nad lokacjami,Bullettime i zes...o to chodzilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 19:42, Fum4R napisał:

> FPS-COD2(wszystkie inne odpadają)
> RTS-Zdecydowanie AOE 3
> RPG-DS 2
> Akcj-King Kong


Dungeon Siege 2
zdecydowanie NIE JSET eRPeGiem. To zwykly HnS :]

IMO
RTS: AoE 3
FPP: FEAR
MMORPG: WoW
Zrecznosciowka: NFS: MW



Co ty pieoprzysz?Jak to nie jest?HnS to tylko luźne określenie a naprawde nazywa się cRPG:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2005 o 13:36, Sycylius napisał:

Co ty pieoprzysz?Jak to nie jest?HnS to tylko luźne określenie
a naprawde nazywa się cRPG:P


Nie, nie jest cRPG. W grach tego typu chodzi o odgrywanie postaci, o wykonywanie questow itd, dobrym przykladem jest Gothic :) A w DS2 gdziekolwiek bys nie poszedl, cokolwiek bys nie zrobil, musisz stawic czola setkom przeciwnikow, i tak w kolko, do znudzenia i jeszcze dluzej. Nawet tej gry nie przeszedlem do konca bo znudzilo mnie bezsensowne wyzynanie setek potworow. Nic mnie nie przekona ze DS jest cRPGiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

World of WarCraft - król nad króle na długie godziny (każdego dnia;)
Age of Empire III - strategia z wyższych sfer
Civilization IV - następna arystokratka
Empire Earth II - udana kontynuacja
Trackmania Sunrise - księżniczka rozrywki lekkiej, łatwej i przyjemnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2005 o 17:35, Vramin napisał:

Online - Battlefield 2. Próbuję grać i choć kompletnie mi nie idzie, to jednak powiem krótko
- ta gra jest wielka.


Tu się z Tobą zgodzę w całej rozciągłości. W tym momencie nie istnieje dla mnie nic innego za wyjątkiem BF''a 2. No jeszcze F.E.A.R. jest całkiem przyjemny. Jeżeli chcesz pograć w Battlefield''a to daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 13:35, Pingus napisał:

Jeżeli chcesz pograć w Battlefield''a to daj znać.


Daję, niniejszym. Mam oryginalną grę i pingi na polskie serwery około 50-100 ms. Nie mam mikrofonu jedynie. Rzuć jakimś namiarem, plz na vramin@interia.pl.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cod 2 jest dobrym FPSem, ale żeby zaraz na FPS Roku? F.E.A.R. , Quake 4, żeby wymienić lepsze shootery. A Age of Empires III na RTSa Roku? Civilization IV rządzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować