• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Rafi222

Blokada cD-Key w Diablo 2 LoD

Pytanie

Kupiłem z tydzień temu diablo 2, by sobie w nie grać na battle necie, ponieważ widziałem taką rozgrywkę u kumpla. Grałem w nie łącznie 2 h . dopiero co mi znikło "Wygasa za ... " Podczas gry widziałem, że ludzie używają tak zwanego "maphacka", to sobie też sćiągłem i zagrałem . Dosłownie tylko kilka krótkich gier - pare tristramrun. Przed zainstalowaniem orientowałem się, czy blizzard karze za tagiego "moda" no i zobaczyłem ze ostatnia kara byla gdzies 2005, ponadto gdzies wyczytalem ,ze nawet jesli blizz wykryje utraci się konto, co najwyzej czasowy ban ... + no i widzialem innych grających graczy co mnie ostatecznie przekonalo. Dzisiaj wchodze i mam blokade cd-key - pograj sobie na single pisze ... przy czym ja kupilem tą gre by grac wylocznie na battle. Czy ten ban na cd-ka jest czasowy czy stały ? Jesli stały, czy jest jakaś mozliwosc skontaktowania sie z blizzardem ? w celu odblokowania go ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

ok zadam tam pytanie. A co do tej wypowiedzi wypraszam sobie ze jestem cheterem czy kims tam jeszcze. maphack to wlasciwie nie hack jego zadaniem jest odsloniecie mapy. to to samo jakbys sobie jo przeszedl w szystkie strony. Jesli grales na closed i robiles runy czasem dziwnie szybko znajdywalo sie naprzyklad kamienny krag. ci ludzie wlasnie chodzili na maphacku i to jest uwazane za ulatwienie.

Moje nastawienie jest pozytywne tylko do tej jednej rzeczy. Co do innych popieram cie w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.03.2007 o 10:21, Rafi222 napisał:

ok zadam tam pytanie. A co do tej wypowiedzi wypraszam sobie ze jestem cheterem czy kims tam
jeszcze. maphack to wlasciwie nie hack jego zadaniem jest odsloniecie mapy. to to samo jakbys
sobie jo przeszedl w szystkie strony.
Moje nastawienie jest pozytywne tylko do tej jednej rzeczy. Co do innych popieram cie w 100%.


Ale nastawienie firmy Blizzard jest inne i trzeba się do tego stosować ( jeśli chce się grać ). Skoro Ty sobie odsłaniasz mapę i wszystko widzisz, a normalni gracze nie ( bo jest zabronione ) to jest to jaknajbardziej cheat. Jak to jest pierwsza blokada to odblokują Ci za 30 dni jak druga to papa mój oryginalny cd-key''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować