Zaloguj się, aby obserwować  
Gerwazy_Sarenka

Kamil i Maciek klakierami CDP Akcja Resistance rośnie w siłę.

33 postów w tym temacie

Kamil i Maciek klakierami CDP
Jak donosi nasz wysłannik z iraku Herr Sol i jej gestapowscy poplecznicy zwerbowali Kamila i Maćka do oddziału klakierów promujących CDP za wszelką cenę, nawet poprzez bzdury nie poparte żadnymi sensownymi argumentami.
tym samym liczba klakierów CDP sięgneła kilkunastu.


Akcja Resistance rośnie w siłę.
Z nie potwierdzonych relacji jednego z pracowników CDP wynika iż akcja Resistance zaczyna poważnie zagrażać pozycji CDP oraz Gram.pl
Informator dodał iż na dniach zostanie podjęta decyzja czy usunąć konta liderów akcji, akcja ma na celu osłabienie i stłamszenie buntu przeciwko dyktatorskiej polityce CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 15:35, Outlander-pro napisał:

Ja to określę tak: WTF ?
Co to za topic? Czyżbys chciał to kogoś wyzywać ?
Ciekawe jak na to zareagują moderatorzy...

brawo, jak na to wpadłeś? czytanie ze zrozumieniem się kłania :P
BTW Serwisu informacyjnego nigdy nie widziałeś? ehhh ludzie są dziwni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 15:30, Gerwazy Sarenka napisał:

Kamil i Maciek klakierami CDP
Jak donosi nasz wysłannik z iraku Herr Sol i jej gestapowscy poplecznicy zwerbowali Kamila
i Maćka do oddziału klakierów promujących CDP za wszelką cenę, nawet poprzez bzdury nie poparte
żadnymi sensownymi argumentami.
tym samym liczba klakierów CDP sięgneła kilkunastu.


Kamil oraz jego brat Maciek nie są żadnymi "klakierami" CDP i nie pozwolę ich obrażać.

Dnia 17.03.2007 o 15:30, Gerwazy Sarenka napisał:

Akcja Resistance rośnie w siłę.
Z nie potwierdzonych relacji jednego z pracowników CDP wynika iż akcja Resistance zaczyna
poważnie zagrażać pozycji CDP oraz Gram.pl
Informator dodał iż na dniach zostanie podjęta decyzja czy usunąć konta liderów akcji, akcja
ma na celu osłabienie i stłamszenie buntu przeciwko dyktatorskiej polityce CDP


Resistance chyba nie wypaliła i chyba nie zagrozi wielkiej pozycji CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2007 o 15:44, Adamzzz napisał:

Kamil oraz jego brat Maciek nie są żadnymi "klakierami" CDP i nie pozwolę ich obrażać.


ty bteż jesteś an liście tajnych współpracowników więc twoje słowo jest niczym

Dnia 17.03.2007 o 15:44, Adamzzz napisał:

Resistance chyba nie wypaliła i chyba nie zagrozi wielkiej pozycji CDP.

więc dla czego Sol wczoraj zgłosiła propozycje usunięcia kont wszystkim buntownikom a w szczególności tym co najbardziej krzyczeli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To brzmi troche jak poczatek "GW: Nowej Nadzieji" ;P

Dnia 17.03.2007 o 15:30, Gerwazy Sarenka napisał:

Kamil i Maciek klakierami CDP
Jak donosi nasz wysłannik z iraku Herr Sol i jej gestapowscy poplecznicy zwerbowali Kamila
i Maćka do oddziału klakierów promujących CDP za wszelką cenę, nawet poprzez bzdury nie poparte
żadnymi sensownymi argumentami.
tym samym liczba klakierów CDP sięgneła kilkunastu.

Co za bzdury. Słabo ich znam ale po tym co dotychczas zobaczyłem to nie sądze żeby byli "klakierami" CDP.

Dnia 17.03.2007 o 15:30, Gerwazy Sarenka napisał:



Akcja Resistance rośnie w siłę.
Z nie potwierdzonych relacji jednego z pracowników CDP wynika iż akcja Resistance zaczyna
poważnie zagrażać pozycji CDP oraz Gram.pl
Informator dodał iż na dniach zostanie podjęta decyzja czy usunąć konta liderów akcji, akcja
ma na celu osłabienie i stłamszenie buntu przeciwko dyktatorskiej polityce CDP

Resistance nigdy nie miała najmniejszych szans aby zagrożić polityce CDP. Zreszta akcja nie wypaliła.

Dnia 17.03.2007 o 15:30, Gerwazy Sarenka napisał:



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 15:30, Gerwazy Sarenka napisał:

Kamil i Maciek klakierami CDP
Jak donosi nasz wysłannik z iraku Herr Sol


Hmm..smakuje mi twój barwny styl, ale w twój raport, agencie "Sarenka", wkradła się pewna nieścisłość..
Z tego co mi wiadomo, OICDP (Oficer Informacyjny CD Projekt) "Sol" jest kobietą. A zatem, Frau Sol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2007 o 15:47, Gerwazy Sarenka napisał:

> Kamil oraz jego brat Maciek nie są żadnymi "klakierami" CDP i nie pozwolę ich obrażać.

Dnia 17.03.2007 o 15:47, Gerwazy Sarenka napisał:

ty bteż jesteś an liście tajnych współpracowników więc twoje słowo jest niczym


Ja? Gdzie taka lista się znajduje?

Dnia 17.03.2007 o 15:47, Gerwazy Sarenka napisał:

> Resistance chyba nie wypaliła i chyba nie zagrozi wielkiej pozycji CDP.
więc dla czego Sol wczoraj zgłosiła propozycje usunięcia kont wszystkim buntownikom a w szczególności
tym co najbardziej krzyczeli?


Gdzie? Kiedy? Pierwsze słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 15:47, Gerwazy Sarenka napisał:

ty bteż jesteś an liście tajnych współpracowników więc twoje słowo jest niczym

A ja jestem na liscie? Bo bym sie z checia dowiedzial czy moge cos od siebie napisac...

Dnia 17.03.2007 o 15:47, Gerwazy Sarenka napisał:

więc dla czego Sol wczoraj zgłosiła propozycje usunięcia kont wszystkim buntownikom [...]

Zglosila? Komu? Gdzie? Jak? Niestety, nie mam mozliwosci przeczytania wszystkiego i wszedzie, wiec nie wiem nic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2007 o 15:47, Gerwazy Sarenka napisał:


> Resistance chyba nie wypaliła i chyba nie zagrozi wielkiej pozycji CDP.
więc dla czego Sol wczoraj zgłosiła propozycje usunięcia kont wszystkim buntownikom a w szczególności
tym co najbardziej krzyczeli?



Czy mógłbyś rzucić światło na sprawę i napisać to w sposób bardziej przystępny niż tylko skrawki informacji, bo nie mam pojęcia o co chodzi z tą akcją RESISTANCE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 15:44, Adamzzz napisał:


Kamil oraz jego brat Maciek nie są żadnymi "klakierami" CDP i nie pozwolę ich obrażać.


Har har!!
Mocne słowa. Chyba nie zamierzasz sięgać po broń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 15:51, Kamil.i.Maciek napisał:

Cześć,

Możesz mi powiedzieć co masz do nas? :) Co jest złego w tym, że staramy się robić coś fajnego
dla gramowiczów? :)


hmmm ja powiem co on do was ma: jest hmm maxymalnie 13 latkiem, któremu się nudzi i jego marzeniem życiowym jest awansować. Bardzo dobrze posługuje się swoją niewiedzą rozpowiadając jakieś głupoty.

Pozdrawiam :)
syriusz.b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie się odkleili to teraz na Was pora ;)

I przyłączam się do ogólnogramowego pytania: "WTF?" :D

Ode mnie - każda osoba nie klnąca na CDP jest nazywana klakierem. Szanuję Marcusa lub ProChaosa i ciekaw jestem ich zdania na słowa Gerwazego Sarenki. Bo mnie w imieniu akcji przeprosili, gdy się nasłuchałem jak to Sol mi płaci za chwalenie CDP :p Cóż, moje zdanie znacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2007 o 15:49, spectralheaven napisał:

Czy mógłbyś rzucić światło na sprawę i napisać to w sposób bardziej przystępny niż tylko skrawki
informacji, bo nie mam pojęcia o co chodzi z tą akcją RESISTANCE.

oczywiście pozwolę przytoczyć klka zdań

oto fragment wypowiedzi ProChaosa, więcej znajdziecie an jego gramsajcie ja.gram.pl/ProChaoS

3. Stwarzanie użytkownikom płonnych nadziei, wykorzystując często ich łatwowierność oraz manewrowanie uczuciami, zwłaszcza że serwis jest w wiekszości dedykowany do nastoletniego odbiorcy.

*
faworyzacja i olewanie użytkowników w zależności od wzajemnej znajomości, brak podejścia do użytkownika jak do potencjalnego klienta, infantylne traktowanie nastoletnich użytkowników.



*
wykorzystywanie naiwności użytkowników przy zakładaniu serwisów tematycznych tzw "kolektywów", wysługiwanie się ich chęcią prowadzenia serwisu informacyjnego, dając możliwość założenia i prowadzenia w takiej formie aby bezpłatnie reklamować tylko swoje produkcje, nie dopuszczając do promocji produktów konkurencyjnych firm

Przkład: Pracownicy GRAM.PL dając możliwość prowadzenia "kolektywu" oferują stronę, dodatki a także miejsce na serwerze. Niestety dopuszczają jedynie do wychwalania ich produktów, jednocześnie nie dopuszczając do pozytywnego wypowiadania się na temat produktów konkurencji. Jeśli problem się powtarza, szantażują zamknięciem strony lub zmianą prowadzącego na osobę bezproblemową, uległą polityce firmy.

*
wysługiwanie się użytkownikami przy moderowaniu serwisu, forum, IRC''a, przez co często obejmują tę funkcę osoby nierzetelne i zupełnie nieprzygotowane, oraz coraz częściej nieobiektywne.



4. Niepotrzebne dopisywanie ideologii do szeroko rozumianej rozrywki multimedialnej.

*
niesmaczne nazewnictwo, źle kojarzące się z przeszłą epoką, mające niewiele wspólnego z dobrym żartem:

Przykład: rangi na forum (przodownik, sekretarz, wywrotowiec), nazwy serwisów (kolektyw) są zaczerpnięte wprost ze słownika z epoki komunizmu, co nie wszystkim zbyt miło może się kojarzyć, co gorsza dając do zrozumienia nieświadomemu młodemu użytkownikowi, odnoszącemu sukcesy z zdobywaniu owych rang, że będąc przodownikiem czy brygadzistą posiada jakąś pozycję wśród owego kolektywu serwisu, przez co dla takiego właśnie użytkownika słowa te nabierają zupełnie nowego znaczenia, tracąc tym samym obecne.



5. Utopijna polityka sprzedaży:

*
system premiowania zakupu poprzez gromadzenie "wPLN" czyli tzw "wirtualnej waluty" jest w moim mniemaniu dobrym pomysłem, jednakże możliwość wykorzystania tych pieniędzy jest raczej płonny i bazuje jedynie na niewiedzy bądź to na naiwności użytkownika.

Przykład: Nie możesz kupić gry tylko i wyłącznie za pomocą "wPLN''ów". Nie możesz nawet wydać więcej "wPLN", niż dostajesz. Mechanizm bowiem jest prosty, na grę za 129 zł, możesz wydać tylko 30 "wPLN", a za rejestrację jej dostaniesz 35 wPLN. Co gorsza obniżki nie są wcale większe niż w innych sklepach. Dlatego "wPLN" przydają się tylko okazjonalnie, gdy są jakieś większe promocje, bądź wyprzedaże lub przy zakupie Edycji Kolekcjonerskiej.

*
oparcie swojej polityki na nastoletnim odbiorcy, brak oferty dla dorosłego użytkownika, wydolnego finansowo, będącego doskonałym celem strategicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 15:30, Gerwazy Sarenka napisał:

Informator dodał iż na dniach zostanie podjęta decyzja czy usunąć konta liderów akcji, akcja
ma na celu osłabienie i stłamszenie buntu przeciwko dyktatorskiej polityce CDP

Mam nadzieję że stanie się to jak najszybciej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować