Zaloguj się, aby obserwować  
Vuko_Drakkainen

4 dodatek do Dawn of War

8 postów w tym temacie

ani na oficjalnej stronie (aktualizowanej ostatni raz z 4 miesiące temu) ani na żadnej z nieoficjalnych nie znalazłem nic o 3 dodatku. więc powiedz, skąd masz takie info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o Tyranids w Dawn of war to jest o nich na bardzo wielu stronach a ta Inkwizycja i Dark Eldarzy to moje przypuszczenia ponieważ jak sie patrzy na katalog to są już ostatnie nacje z tych wiekszych!! A to czy będzie dodatek czy poprostu Dawn of war 2 niemia znaczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom ma i to duże znaczenie. A Tyranidów na 100% nie będzie bo ludzie z Relica wypowiadali się że na silniku DoWa nie mogliby zrobić ich takich jakich by chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 21:59, Nagaroth napisał:

Wbrew pozorom ma i to duże znaczenie. A Tyranidów na 100% nie będzie bo ludzie z Relica wypowiadali
się że na silniku DoWa nie mogliby zrobić ich takich jakich by chcieli.


Jeżeli ktoś ukończył WH40KDoW-DC to na deser mógł zobaczyć obiecujący zwiastun :) Nie zawierał żadnych konkretów, poza miłą dla oczu i ducha datą: 2007 :D

Czy będzie to kolejny dodatek, czy też pełnowartościowa 2-ga część... trudno zgadywać, alek ampania Dawn of War zakończyła się pozostawiając otwartą furtkę dla kontynuacji.

Relic pewnie zakończy rozwijanie silnika DoW. Ten ma już swoje lata i choć spisuje się świetnie w DC to najzwyczajniej w świecie już sie "wyeksploatował". Ale nie ma powodów do płaczu :) Jest AS w rękawie ! Silnik który juz doskonale działa w CoH ma wszystko co potrzeba żeby napędzać kolejne odsłony WH40K: obsługa procesorów wielordzeniowych, fizyka obiektów, "szadery"wszelkiej maści i obsługa DX10. Jak na mój gust to powinno w zupełności wystarczyć do obudzenia roju Tyranidów w kolejnym Warhammerze :)

Wszystko to niestety tylko przypuszczenia... Ja osobiście trzymam wydawców za słowo i czekam na kolejne produkty z tej kategorii. Wierzę że kolejny ich produkt z logo Warhammera 40000 i tak będzie hiciorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować