Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Co chcecie dostać pod choinkę?? :D

918 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2005 o 14:57, Lampek napisał:

Eh nie wiem co mógłbym chcieć na święta. Do niedawna marzyłem o headphone''ach DD 7.1 ale kupiłem niedawno. Problem w tym
iż kasy nigdy nie za dużo więc będę musiał ostrożnie wybierać. Właściwie to przydałby się jakiś cud, który sprawiłby iż
mój net uciągnąłby Guild Wars albo Enemy Territory. Ale tylko św. Mikołaj mógłby coś takiego sprawić a jak wszyscy wiemy
- on nie istnieje :]
Na święta zawsze najfajniejsze jest to iż:
- można spać do 12
- super żarcie
- spotkanie z rodziną
-
taki fajny klimacik
właściwie oprócz tego nie potrzebuję nic naprawdę ważnego...no może zdrowia ale o to sam zadbam :]

Zgadzam się! Super żarcie,rodzina spanie do której się chce, nie przejmowanie się szkołą/pracą. Co tam prezenty,one mają znaczenie drugorzędne.Ja od 1 września nie marze o czym innym jak paru dniach spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz najbardziej przydałby mi się pełny strój + uzbrojenie jakie noszono w Polsce we wczesnym średnowieczu ... powód - należę do Drużyny Wojów Wiślańskich KRAK i poprostu prędzej czy później będę musiał to wszystko mieć ...

A tak oprócz tego to może nowy komputer (jakiś dobry oczywiście :P), parę nowych gierek do tego, a ostatnio naszło mnie żeby kupić sobie gitarę, ale niestety funduszy nie ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 14:51, Monastor napisał:

Sama gra wyjdzie w niemczech w najlepszym wypadku w 1 kwartale
2006, a polonizacja to będzie chyba faktycznie na następną gwiazdkę :)
To już i tak lepiej niż z Oblivionem ;) Tego to Cenega
albo wcale nie spolszczy, albo zrobi to na święta 2007 :)


Czyli to nie CDP będzie polonizował Obliviona? O żesz wy...! No to rzeczywiście w Obliviona sobie po polsku nie pogramy ;) Choć nie będę narzekał bo się okaże, że Cenega się spisze i bedzie mi łyso :) Chociaż na pewno wolałbym żeby to CDP nad polonizacją pracował ;)

Nie mam gdzie się pochwalić to może tutaj ;) jakoś tak nigdy nie przepadałem specjalnie za książkami a tu mnie olśniło kilka dni temu i przeczytałem jedną książkę w 2 dni ;) To były dzieje Tristana i Izoldy (lektura, ale bardzo mnie wciągnęła) i postanowiłem kupić sobie Wiedźmina i zainteresować się tą trylogią, a co za tym idzie, niecierpliwie czekam na grę The Witcher ;)
Sorry, że tak odbiegłem od tematu ale musiałem się pochwalić :P Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie dostane, ale chcę:
PIV 3GHz 64 bit, płytka Gigabyte, 2x512 mb ddr2 533, GeForce 6600GT Gigabyte, HDD WDC 120 giga sata2, LCD 17 cali, Windows XP 64, no te reszte rzeczy do nowego kompa...no i dwie gry które jeszcze nie wyszły: Battle for Middle-Earth 2 & Supreme Commander. :) To tyle, cena wyniesie jakies 5k zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 20:45, Galadin napisał:

Napewno nie dostane, ale chcę:
PIV 3GHz 64 bit, płytka Gigabyte, 2x512 mb ddr2 533, GeForce 6600GT Gigabyte, HDD WDC 120
giga sata2, LCD 17 cali, Windows XP 64, no te reszte rzeczy do nowego kompa...no i dwie gry które jeszcze nie wyszły: Battle
for Middle-Earth 2 & Supreme Commander. :) To tyle, cena wyniesie jakies 5k zł. :)

Taa...marzenia...piękna rzecz.Sam chciałbym dostać takiego kompa plus gry:FEAR no i call of duty2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi by się marzył nowy monitor i zestaw porządnych głośniczków do niego. :) Ale nic z tego. Może jeszcze później. :P
Z rzeczy bardziej przystępnych to ucieszyłbym się z paru książek wydawnictwa "Fabryka Słów". I to by wystarczyło. Grać w co mam, sam se kupiłem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 20:45, Galadin napisał:

Napewno nie dostane, ale chcę:
PIV 3GHz 64 bit, płytka Gigabyte, 2x512 mb ddr2 533, GeForce 6600GT Gigabyte, HDD WDC 120
giga sata2, LCD 17 cali, Windows XP 64, no te reszte rzeczy do nowego kompa...no i dwie gry które jeszcze nie wyszły: Battle
for Middle-Earth 2 & Supreme Commander. :) To tyle, cena wyniesie jakies 5k zł. :)


Rany...za Athlon 2800+, 512DDR, Radeon 9600PRO, ASUS A7N8X, 120GB i Hyundai Q770 dałem 5k 2 lata temu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 21:38, L0ck3 napisał:

[...]dałem 5k 2 lata temu xD


Ja tez coś koło tego za bardzo zbliżony sprzęt półtora roku temu. :-) Tyle, że karta grafiki mocniejsza.

A tak poza tym to, jeśli już mowa o materialnych przyziemnych rzeczach to byłoby miło gdybym dostał trylogię Lord of the Rings na DVD. Jakies takie ładne wydanie. Ale to drogie jak cholera teraz jest. Więc pewnie dostanę.. sweter. ;-D [joke]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 19:58, Szympek napisał:

Ja bym chcial dostać nową pamieć :P.

A więc masz sklerozę tak? ;) Nie martw sie wystarczy trochę leków po co nowa pamięć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować