Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Co chcecie dostać pod choinkę?? :D

918 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2006 o 11:42, skubsa napisał:

>
Mam nadzieje że dostaniesz tego SA :)Bo chyba nie przeżyjesz :)


No,już ustalilem na bnk dostanę może za kilka dni już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Upgrade kompax__X Bo bez tego to mało co mi pójdzie (Może Gw, ale tutaj net przeszkadza)Chyba że dodatek do BFME 2 ]:D

A spoza gier.. hmm... no jakąś książke o broni białej i może jakieś ciekawe anime/horror/fantasy^.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No dobra, moja kolej- chcę elektrycznego Brauna, jakąs fajną wode toaletową i Winter Assault. I już będe zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 11:41, DDK napisał:

Jak interesuje się grą na gitarze, to zakup mu parę kostek do niej... Nie są zbyt drogie, a
gitarzyście się przydadzą. Jak nie wiesz, jaką grubość preferuje, to kup po kilka każdego rodzaju
;)


Wiesz może gdzie takie coś można dostać w Wawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepszy Braun, niż brzytwa :P Przynajmniej krzywdy sobie zrobić nie mozna :). A tak na temat to chciałbym dostać nowa kartę graficzną lub jakąś grę/książkę/grę planszową np. Zew Cthulhu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 12:01, Dark Templar napisał:


Wiesz może gdzie takie coś można dostać w Wawie?


Niestety, ja z Wawy nie jestem :P Ale ze swojego doświadczenia wiem, że powinny być w każdym dobrym sklepie muzycznym. Takie w Wawie na bank są, poszukaj, popytaj znajomych, oni powinni wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 12:04, Moras1990 napisał:

Lepszy Braun, niż brzytwa :P Przynajmniej krzywdy sobie zrobić nie mozna :). A tak na temat
to chciałbym dostać nowa kartę graficzną lub jakąś grę/książkę/grę planszową np. Zew Cthulhu
:)


Eeeeee tam lepsza brzytwa bo można się jej chwycic gdy się tonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... ja najpewniej dostanę prenumeratę CDA na rok kolejny, i... i nie wiem co. Coś w okolicach 50 złociszy. Hm. Może sam się dorzucę i wezmę to, co Sol by chciała-sagę Wiedźmina. Widziałem taką...
To od rodziców, może jeszcze jakiś "gifcik" od Siostry Mojej Mamy ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje zyczenia sie nie zmienily - empetrojkowiec, monitor i hajs. :) Dodalbym jednak jeszcze jakies glosniki, zeby moc czasem zrobic halas, bo to, co mam etraz to ajkis glupi zart. Nawet nie sa stereo. :P Nowe sluchawki etz nie sa najgorszym pomyslem - w obecnych cos kabel szwankuje. Poza tym wtedy moglbym brac je gdzies ze soba, bo teraz kiedy chce je zabarc na jakas wycieczke np. to domownicy sie buntuja i mowia, ze nie maja zamiaru sluchac muzyki an tych tandetnych glosniczkach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh...ja już wiem co dostanę, bo sam se wczoraj to kupiłem (oczywiście nie za moją kase..;])... a mianowicie dwie gierki... Splinter Cell : Double Agent i Dungeon Siege 2...;] Myślę, że był to dobry wybór...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować