Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Co chcecie dostać pod choinkę?? :D

918 postów w tym temacie

a ja bym pragnął na świeta dostać prawo jazdy, a że mam egzamin odrazu po świetach to chciałbym go zdać i to byłby najlepszy prezent dla mnie na świeta jaki kiedykolwiek bym dostal. 3majcie kciuki za mnie. musi sie udac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym dostać Xboxa 360 Prenium + kilka gier na niego, PSP, Sagę Wiedźmina, Kartę graficzną lub 1GB RAM. Niestety moja rodzina jest teraz w małym dołku finansowym więc to są raczej moje marzenia, ale przecież pomarzyć zawsze można :) WESOŁYCH ŚWIĄT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam pomysłów co chciałbym dostać pod choinkę, jak i nie mam pomysłu co chce dostać na urodziny które były dwa dni temu.
Nie wyszły teraz żadne fajne gry. Nie mam żadnego hobby do którego trzeba cokolwiek kupować. Komp mam wystarczająco dobry, by grać w teraźniejsze gry na minimum średnich ustawieniach.

Po prostu nie mam pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym dostać Xbox''a 360(chciałbym zagrać w Test Drive Unlimited:D), ale niedawno miałem remont kompa więc to niemożliwe:). Ale i tak się cieszę, bo dostanę Obliviona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 11:31, Igor FCBayern napisał:

Ja chciałbym dostać Xboxa 360 Prenium + kilka gier na niego, PSP, Sagę Wiedźmina, Kartę graficzną
lub 1GB RAM. Niestety moja rodzina jest teraz w małym dołku finansowym więc to są raczej moje
marzenia, ale przecież pomarzyć zawsze można :) WESOŁYCH ŚWIĄT!


Hmm..moja też jest w takim dołku. Nic nie dostanę na Święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie dowiedzialem przedwczoraj ze pod choinke dostane nowa ksiazke Sapkowskiego... Ale mialem ochote rodziców na miejscu zjechać... Ale zostawie sobie ta mozliwosc az do koncowego postanowienia czy bede mogl spedzic Sylwka spokojnie w domu czy nie spokojnie, rowniez w domu. W tym drugim przypadku niestety dostanie im sie za kupno tak durnego prezentu dla mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już wiem co mi starsi kupili:
Medieval II: Total War
Titan Quest
Saga Gothic

A moim marzeniem na świąteczny prezent jest jakaś dobra karta graficzna ( np.GF8800GTX) i trochę ramu i dwurdzeniowy procesor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co chciałbym dostać:
Super monitor CRT
Glany
Nowy procek
Grafikę
Płytę główną
Gadżety i gry

Co dostanę:
World of prince of persia (sam sobie nawet kupiłem :D )
Nie wiem co jeszcze, ale przydał by się ekranik do komórki(zjechał mi się poprzedni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 14:48, Adamzzz napisał:

Hmm..moja też jest w takim dołku. Nic nie dostanę na Święta...

A tam... Ja juz kupilem najbliższej rodzinie małe upominki i teraz tylko czekam na moment, gdy wspólnie siądziemy do stołu. Co dostane to dostane. I tak będę szczęśliwy :) Szczerze mówiąc to juz dostałem prezent od CDPR. Wygrałem Wiedźminowski plakat, który można kupić w sklepie gram.pl! Chyba pierwszy raz wygrałem w takim konkursie. Teraz jeszcze spróbuje sił w konkursie gram.pl i AMD. Może, może... ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Radzę przestać spamić, bo się źle skończy... piszesz posty po parę wyrazów w bezsensownych, starych tematach, często dublach. Chcesz ponabijać posty? Prosze bardzo, ale licz sie z degradem, albo banem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować