Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Co chcecie dostać pod choinkę?? :D

918 postów w tym temacie

Chciałbym laptopa... Nie super dobrego, ale takiego, żeby mi spokojnie chodził, taki, do pisania :). Nowy RAM pewnie by się też przydał, albo buciki Elementa/Converse. Telefon? Nie, chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał nową grafikę bo poprzednia spaliła mi się już w styczniu. Bo dziś już sam sobie ramu dokupilem ale jak usłyszałem cenę karty to musiałem wyjść ze sklepu ze spuszczoną głową :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to teraz czas żebym ja powiedział co chcę na Gwiazdkę, a troszkę tego jest :D
A więc:
- PlayStation 2
- Tekken 5
- Soul Calibur III
- Fifa Street 2
- Hmm i może jak się uda to Urban Reign lub Bully czyli Canem coś tam Edit :D
- Aaa jeszcze Pada do Play''a (a jak dwa muszą być :P)
- I kartę pamięci do Play''a.
to wszystko wiem że Bullego raczej nie dostane, więc teraz już kupuje (póki mam kasę) NBA street vol. 2 bo fajne :P Troszkę tego dużo co nie? Ale te gry takie drogie nie są co ja chcę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już w zasadzie dostałem :)
Nintendo Wii + 6 gier i zestaw padów do multiplayer ^^
Ale oprócz tego chicałbym dostać jakąś książkę do czytania, może "Zorzę polarną" albo drugi tom przygód Mikołajka (;-D) :) Może się uda? ;-> A jak nie, to prędzej na Św. MIkołaja się weźmie ;-]
A, no i oprócz tego, od reszty rodziny mogłoby coś wlecieć, choćby 2x zestaw ochronny do kontrolerów Wii, albo ładowarka do Wiilota :)

Pozdrawiam.
Mr.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakaś dobra książka? Najchętniej przeczytałbym sobie całą serię Wiedźmina.. Jeśli chodzi o grę to chyba poproszę o Orange Box, albo Guitar Hero III. To dziwne, ale nigdy nie miałem styczności ani z Wiedźminem, ani z Half Life`em 2 :| Dla niektórych to wprost nie do pomyślenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jestem już w takim wieku, że prezenty muszę sobie sprawiać sam... :)
Na pierwszy ogień idzie gitara elektryczna Cort X-2 z jakimś konkretnym wzmacniaczem, a oprócz tego Assassin''s Creed albo Halo 3 na Xbox 360 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JAAA błąd ortograficzny w tytule tematu ;] nie "choinke" tylko choinkę" xD

Ok teraz już piszę, ja chciał bym dostać TV LCD Sony Bravia 32" . Pytałem się rodziców i szanse jakieś są. Muszę w końcu do czegoś podpiąć PS3 (tzn jak kupię) a nie tylko u rodziców u góry ślęczeć bo rodzice u góry mają LCD więc tam gram). a chcę pograć trochę dłużej więc z tond ten pomysł

A od babci NFS PS na PS3 xD Też mi mówiła babcia, że jest szansa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chciałbym święty spokój przez tydzień :) tzn. żadnej nauki, rozmowach o szkole, wychodzenia z psem, obowiązków domowych... chciałbym mieć taki tydzień gdzie nie muszę sie niczym interesować po za własną osobą i nikt (za przeproszeniem) mi d**y nie zawraca ;)... zawsze o tym marzę ale nigdy nie dostaje.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... przydałoby się nowe mp3 na miejsce starego, i jakieś tam niezbędne rzeczy, ciuchy, kosmetyki.
A tak poważnie, to chciałabym w końcu mieć dobrego kompa na wyłączność. Koniecznie z netem.
No i przydałoby się, żeby z okazji świąt polonistka darowała nam lekturę Quo Vadis na feriach świątecznych (bleh:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co bym chciał dostać pod choinkę, hm. Może Bugatti Veyron :) ? A myśląc realnie, to jakieś gry na PS2 (nie potrafię dokładnie określić jakie, bo to mi się zmienia co chwilę :))? Może jakaś dobra płyta? Może monitor LCD? Jest tyle pomysłów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym dostać 2gb ram, oraz Age of Empires3, złotą kolekcję. Na to mogę liczyć, a do tego, czego raczej spodziewać się nie mogę, to konsola PS2, oraz pare gierek, ale przede wszystkim "Singstar" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować