• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
zzizzy

Poważne błędy z dodatkami do Neverwinter Nights, uniemożliwiające dalszą grę.

Pytanie

Witam!
Niedawno kupiłem sobie dodatki do Neverwintera, którego posiadam na trzech płytach CD. Po zmianie wpisu w rejestrze i zainstalowaniu, zacząłem sobie grę w HotU, jako że SoU skończyłem wcześniej. Początki zapowiadały się fajnie, jednak (OBRAZEK 1) już przy intrze się zdziwiłem - GDZIE jest Valsharessa?
Podczas KAŻDEGO filmiku, kamera kręci się wokół KOPII mojej postaci, a ta KOPIA jest dla NPC-ów niewidoczna i mogą przez nią przenikać (OBRAZEK 2). To jeszcze nie wszystko!
Nie widzę "avatara" Durnana i Deekina, a dodatkowo, gdy Oberwator atakuje studnię, to NPC uderzają w powietrze...
To wszystko? Mylicie się... Po wyjściu z karczmy, nie widzę szczurów i przywołanych przez Duergarów potworów. Po prostu, uderzam w powietrze.
Ok, czas iść do Podgórza! W tym celu klikam na dźwignię i wchodzę.
Ej, co jest! Nie mogę wejść do Podgórza! Jakby to opisać... Gdy kliknę na "obszar aktywny", to przez ułamek sekundy te "drzwi" podciągają się, a potem znikają i nie mogę wejść do następnego obszaru.
Już się boję, co by było, gdybym wszedł do Podgórza... Ile błędów...
Ok, z góry dziękuję za wszelką pomoc.
Szczegóły na moim Gramsajcie.

20070318093525

20070318093702

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 18.03.2007 o 09:46, L33T napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=63&u=2725 i po co zmieniać coś w rejestrze o.O??



1. Kliknij Start na pasku zadań, a następnie wybierz Uruchom
2. W oknie uruchom wpisz polecenie regedit
3. Znajdź klucz HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\BioWare\NWN\Neverwinter. Po kliknięciu na ten klucz po prawej stronie wyświetli się lista podkluczy
4. Kliknij prawym klawiszem myszy na podklucz Location i z dostępnych opcji wybierz Zmień nazwę. Jako nową nazwę wpisz Path i kliknij Enter
5. Zamknij edytor rejestru i uruchom instalację dodatków.

Gry, wydawane na 3 CD mają zamiast Path, Location. Tyle. Może odpowiedziałbyś na moje pytanie, zamiast podawać mi link do dyskusji, w której omawiane są raczej aspekty "rozrywkowe" NwN niż techniczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jakbyś niezauważył to jest temat ogólny o tej grze+ dodatki, więc problemy techniczne z grą też tam są omawiane, i tam je należy zgłaszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ja tez mam problem - mam 3 plytowa edycje premierowa podstawki NWN i teraz kupilem dodatki z ekstra klasyki. I jak wsadze plytke dodatkow to wyswietla ze gra nie ejst zainstalowana. Juz 2 razy robilem reinstalke i caly czas to samo. Teraz chyba sproboje spatchowac wsyztsko na maxa moze to pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam identyczny problem co zzizzy. Tez mam podstawke na plytach CD i kupilem dodatki z ekstra klasyki (jak i on musialem grzebac w rejestrze). We Wszystkich cinematic''ach jest moja postac<po prostu tam stoi po srodku albo zastepuje postac taka jak Valsharessa. Tak samo jak on nie widze szczurow i paru portretow (rozwiazanie podane na stronie odnosnie avatarow wcale nie zalatwilo mojego problemu). Niestety moj problem nie konczy sie na tym. Nie mam ZADNYCH klas prestizowych ani atutow zawartych w dodatkach taj jakbym mial zainstalowana sama podstawke. O dziwo umiejetnosci z dodatkow takie jak upadanie lub tworzenie zbroi itp sa. Liczba dostepnych profili przy tworzeniu postaci tez jest rowna zero. Innymi slowy dodatki praktycznie nie dzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować