Zaloguj się, aby obserwować  
Antarax5

Saga Gothic - Początek

33 postów w tym temacie

witam mam problem z gra gothic 1 a mianowicie niemoge brac potrzebnych mi rzeczy od np martwych strazników niewiem czy to jakas wada gry takie rzeczy jak jagody i wszystkie takie porozrzucane zbieram bez problemu może juz ktos miał taki problem ?z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 18:03, edyś napisał:

witam mam problem z gra gothic 1 a mianowicie niemoge brac potrzebnych mi rzeczy od np martwych
strazników niewiem czy to jakas wada gry takie rzeczy jak jagody i wszystkie takie porozrzucane
zbieram bez problemu może juz ktos miał taki problem ?z góry dzieki


Zadaj swoje pytanie tu:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=104&u=6512

tam więcej osób się wypowiada ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 19:31, Boskii napisał:

nikt nie nadał jemu imienia? Ile czasu spędził "gdzieś" zanim dorósł Swoją drogą ciekawe w
jakim wieku został zesłany do koloni...

Osobiscie uwazam ze albo zostal odebrany rodzicom po porodzie albo matka umarla przy porodzie a ojciec wczesniej. A ile mial lat gdy zostal zkazany niemam pojecia moze Gothic 4 bendzie opowiadac
Ps Ciekawe zeczy piszecie moze uzyje je w pisaniu ksiazki.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezimienny to poprostu bezimienny :) i takie imie nawet mi sie podoba:D myśle że autorzy Piranha bytes Niemogli wpaść na pomysł imienia i tak wpadli na bezimienny :). gra gothic jest z epoki średniowiecza rycerze i wogole tyle ze niektore postacie jak smoki sa wzente z legend. :) a orki czy istniały nikt niewie :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Bezi próbuje wymówić swoje imię to zawsze mu ktoś wchodzi w zdanie np. taki Xardas i jego - ''''imiona nie grają roli'''' itd. W newsie który ukazał się w Prima-Aprilis można przeczytać, że dodatek do G3 da nam informacje na temat przeszłości Bezimiennego. Może będzie w tym jakieś ziarnko prawdy. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gothic 4 : Jak to się zaczęło"

Jakby G4 był prequelem, retrospekcją czy jak-kto-tam-zwał to byłoby coś:O Wyjaśniłoby się wiele tajemnic serii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 21:01, Piciambeer napisał:

"Gothic 4 : Jak to się zaczęło"

Jakby G4 był prequelem, retrospekcją czy jak-kto-tam-zwał to byłoby coś:O Wyjaśniłoby się wiele
tajemnic serii;)


Popieram pomysł. Tylko zastanawiam się jak ekipa Piranha Bytes będzie chciała pogodzić różne wersje zakończeń, które obserwujemy w części trzeciej (a możliwe, że bedzie ich więcej kiedy wyjdzie dodatek) . Oby jednak nasze przypuszczenia były słuszne, gdyż z każdą kolejną częścią serii gracze mają coraz więcej pytań dotyczących pochodzenia i przeszłości Bezimiennego.
No cóż pozostaje nam tylko gdybać i czekać na kolejne newsy o Gothic''u. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos za co był Bezi skazany to wydaje mi się, że było to już powiedziane w Gothic 3. Robhar mówi, że jak Inoss mu się objawił to kazał mu Bezia do koloni tak samo jak potem wysłał esmeraldę z paladynami po to by wrócił na niej Bezi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 14:06, Krystian104 napisał:

Zaciekawia mnie jedno pytanie z Gothic 3 czy na końcu Gothica 3 Bezi zginie??? Oto jest pytanie:)

Nie nie umrze lecz bęzie tryskał życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 09:30, Gracz 23 napisał:

> Zaciekawia mnie jedno pytanie z Gothic 3 czy na końcu Gothica 3 Bezi zginie??? Oto jest
pytanie:)
Nie nie umrze lecz bęzie tryskał życiem

To się zobaczy:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować