Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2007 o 16:47, zdunek napisał:

premiera odbędzie się o godzinie 19

Mod i tak ściągnę,ale mam jedno pytanie: Ile szacunkowo będzie zajmować przejście dodatkowego wątku fabularnego?
Mniej czy więcej niż.np Noc Kruka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać normalnie... Specjalnie sobie Gothica kupiłem, bo kiedyś grałem na pożyczonym... Jeśli mod będzie tak odjechany jak mówią to jest na co czekać.. mam tylko nadzieję, ze nie będzie historii typu: machnąłeś już dziś 10 razy mieczem, i więcej nie możesz... To mi sie w Dicurriku nie podobało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 16:57, Darkstar181 napisał:


> premiera odbędzie się o godzinie 19
Mod i tak ściągnę,ale mam jedno pytanie: Ile szacunkowo będzie zajmować przejście dodatkowego
wątku fabularnego?
Mniej czy więcej niż.np Noc Kruka?

myślę ze sporo


spoiler
w modzie będą 4 nowe tereny jeah
koniec spoileru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 18:00, Pediator napisał:

jeszcze 1 godzina do premiery jak tam nastroje ja jestem spokojny i mam gdzieś premierę
xD


He he jeszcze trochę i nie będziesz jednym z nielicznych którzy mają już "Mroczne Tajemnice" ;]
A tak apropo ile udało się już tobie przejść? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 18:05, Boskii napisał:

> jeszcze 1 godzina do premiery jak tam nastroje ja jestem spokojny i mam gdzieś premierę

> xD


He he jeszcze trochę i nie będziesz jednym z nielicznych którzy mają już "Mroczne Tajemnice"
;]
A tak apropo ile udało się już tobie przejść? XD

prawie nic nie miałem czasu 4 POZIOMO DOPIERO Xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie dobrze to będę grał i grał. Już nie mogę się doczekać, ale najpierw format mnie czeka bo directx nawala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 19:32, Lord Riven napisał:

Jest ściąga się :D już 5% :D

Mógłbyś udzielić szczegółowej instrukcji?
Mnie się jakoś nie udaje ściągnąć. Widocznie nierozgarnięty jestem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się, właśnie pobieram! Na stan obecny, mam 9% przy łączu 128 Kb/s - ok. godziny 23 mod powinien już być. Ze wszczęciem procesu trudziłem się dobre 15 minut (!), ale wreszcie się powiodło. Już nie mogę się doczekać momentu odpalenia "Mrocznych Tajemnic" na ekranie mojego monitora ^_^...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 19:46, gothicsheep napisał:

Udało się, właśnie pobieram! Na stan obecny, mam 9% przy łączu 128 Kb/s - ok. godziny 23 mod
powinien już być. Ze wszczęciem procesu trudziłem się dobre 15 minut (!), ale wreszcie się
powiodło. Już nie mogę się doczekać momentu odpalenia "Mrocznych Tajemnic" na ekranie mojego
monitora ^_^...


im bardziej się wgłębiam w tą grę tym bardziej mnie zaskakuje chodź niektóre misje nie są do końca jasne .
a jeszcze jedno gra miodzio . dobry pomysł nie chcą mnie wpuścić do kopalni bo nie mam spodni kopacza na sobie xD.

20070323210043

20070323210102

20070323210124

20070323210148

20070323210220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za nic nie mogę pobrać modu do Gothica. Gdy otwieram download w Operze na poziomkaz wyskakuje mi strona file factory. Ale jest ona wyświetlona do połowy i nie do końca widzę kod, kóry należy przepisać. Próbowałem otworzyć stronę w innych przeglądarkach, ale wyskakuje to samo ub nie chce wyświetlić strony. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 21:09, mroczny mrok napisał:

Za nic nie mogę pobrać modu do Gothica. Gdy otwieram download w Operze na poziomkaz wyskakuje
mi strona file factory. Ale jest ona wyświetlona do połowy i nie do końca widzę kod, kóry należy
przepisać. Próbowałem otworzyć stronę w innych przeglądarkach, ale wyskakuje to samo ub nie
chce wyświetlić strony. Proszę o pomoc.

http://www.sendspace.com/file/m63p39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 21:09, mroczny mrok napisał:

Za nic nie mogę pobrać modu do Gothica. Gdy otwieram download w Operze na poziomkaz wyskakuje
mi strona file factory. Ale jest ona wyświetlona do połowy i nie do końca widzę kod, kóry należy
przepisać. Próbowałem otworzyć stronę w innych przeglądarkach, ale wyskakuje to samo ub nie
chce wyświetlić strony. Proszę o pomoc.

srry pomyłka ;) http://fs04n5.sendspace.com/dl/776e794cf593da2d01cb207a1a3bcc0c/4602a924/m63p39/dm.exe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować