Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2007 o 12:08, hunter22 napisał:

> Wiedzę hunter mroczny wymiatacz :) Nadrobisz,

Zrobiłem chwilę przerwy, tak w ogóle to sama sie przerwa zrobiła... zawiesiło się i wyrzuciło
do windy, tak to już jest z Gothic''iem, przyzwyczaiłem się to tego... niedługo zostanę cieniem,
tylko test zaufania pozostał...


Rozumiem że chcesz być Cieniem, ma on jakieś nowe przywileje czy jak ? .. Na twoim miejscu (jeżeli się da) dołączyłbym do jakiejś innej gildi, chyba że zanim tam dołączysz, trzeba dołączyć do Cieni? :) Dużo nowych ciekawych zadań? A jak to się prezentuje bez muwiących dialogów ? Da się przeżyć ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 12:08, hunter22 napisał:

> Wiedzę hunter mroczny wymiatacz :) Nadrobisz,

Zrobiłem chwilę przerwy, tak w ogóle to sama sie przerwa zrobiła... zawiesiło się i wyrzuciło
do windy, tak to już jest z Gothic''iem, przyzwyczaiłem się to tego... niedługo zostanę cieniem,
tylko test zaufania pozostał...


Rozumiem że chcesz być Cieniem, ma on jakieś nowe przywileje czy jak ? .. Na twoim miejscu (jeżeli się da) dołączyłbym do jakiejś innej gildi, chyba że zanim tam dołączysz, trzeba dołączyć do Cieni? :) Dużo nowych ciekawych zadań? A jak to się prezentuje bez muwiących dialogów ? Da się przeżyć ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 12:11, Baal Namib napisał:

Rozumiem że chcesz być Cieniem, ma on jakieś nowe przywileje czy jak ? .. Na twoim miejscu
(jeżeli się da) dołączyłbym do jakiejś innej gildi, chyba że zanim tam dołączysz, trzeba dołączyć
do Cieni? :)


Chce po prostu dołączyć do znajomej gildii, a grając następnym razem pokombinuje z innymi. Nowe przywileje cienia? Nie zauważyłem jeszcze...

Dnia 24.03.2007 o 12:11, Baal Namib napisał:

Dużo nowych ciekawych zadań?


Znajdź i przynieś na razie, choć Diego coś ciekawego zlecił... musze przygotować by móc wykonać misję tą misję... nawet droga ze Starego Obozu do kopalni stała się "troszkę" niebezpieczniejsza... ;)

Dnia 24.03.2007 o 12:11, Baal Namib napisał:

A jak to się prezentuje bez muwiących dialogów ?
Da się przeżyć ? :)


Psuję to trochę klimat, ale przeżyć się da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wszystkie ciekawe informacje, które były mi potrzebne do zachęcenia(większego) zostały mi udzielone. Teraz tylko tak z czystej ciekawości. Jakieś nowe zakątki świata? .. Nowe miasta, albo coś ? Czy wszystko w górniczej dolinie ? Może jakieś kopalnie, nowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 12:26, Baal Namib napisał:

(...) Teraz tylko tak z czystej ciekawości. Jakieś nowe zakątki świata? .. Nowe miasta,
albo coś ? Czy wszystko w górniczej dolinie ? Może jakieś kopalnie, nowe ?


Na razie najdalej gdzie doszedłem to do kopalni i nie widziałem żadnych "nowych zakątków"... duże wrażenie zrobił na mnie obóz który znajduje się przed kopalnią, nawet dość duży jest... każdy jest tam "bardzo miły" dla mnie.
Ściągaj szybko, bo warto... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 12:30, hunter22 napisał:

Na razie najdalej gdzie doszedłem to do kopalni i nie widziałem żadnych "nowych zakątków"...
duże wrażenie zrobił na mnie obóz który znajduje się przed kopalnią, nawet dość duży jest...
każdy jest tam "bardzo miły" dla mnie.
Ściągaj szybko, bo warto... ;)

Chodzi ci o ten obóz pełen szkodników, obok trola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 12:30, hunter22 napisał:

Na razie najdalej gdzie doszedłem to do kopalni i nie widziałem żadnych "nowych zakątków"...
duże wrażenie zrobił na mnie obóz który znajduje się przed kopalnią, nawet dość duży jest...
każdy jest tam "bardzo miły" dla mnie.
Ściągaj szybko, bo warto... ;)

Chodzi ci o ten obóz pełen szkodników, obok trolla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 12:43, Belmundo napisał:

Chodzi ci o ten obóz pełen szkodników, obok trolla?


Chodzi mi o obóz strażników przed starą kopalnią... Mod Mroczne Tajemnice go dodaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 12:50, hunter22 napisał:

Chodzi mi o obóz strażników przed starą kopalnią... Mod Mroczne Tajemnice go dodaje...

Widać, że nie jestem obeznany w temacie, mógłbyś coś na ten temat poziedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 12:56, Belmundo napisał:

> Chodzi mi o obóz strażników przed starą kopalnią... Mod Mroczne Tajemnice go dodaje...

Widać, że nie jestem obeznany w temacie, mógłbyś coś na ten temat poziedzieć?


http://www.poziomkaz.go.pl/ oblukaj tą stronkę (poczytaj co nie co) i ściągnij sobie moda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wstąpienie do Starego Obozu nie przeszkodzi mi w dołączeniu do tych "miłych" strażników w obozie przed kopalnią? Wydaje mi się, że tak, ale nie jestem pewien na 100%... Kto mnie uświadomi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 13:26, hunter22 napisał:

Czy wstąpienie do Starego Obozu nie przeszkodzi mi w dołączeniu do tych "miłych" strażników
w obozie przed kopalnią? Wydaje mi się, że tak, ale nie jestem pewien na 100%... Kto mnie uświadomi?

ja. czytaj moją rozmowę na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 12:35, Belmundo napisał:

Ja znalazłem ucikieniera ze starego obozu, który ukrywa się w górach. Jeśli kto ciekawy mogę
napisać gdzie on się znajduję

lol to było bez moda nic nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 14:02, Pediator napisał:

No dobra premiera za nami piszcie

A o czym? Na razie gramy... Jeszcze mnie nie wywaliło do windy, pierwszy raz, to na rozpoznanie fabuły, drugi na granie, po drugim przejściu coś napiszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować