Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2007 o 23:04, banan96 napisał:

OMG.Mam 19 lvl i 100 siły i nawt dobrą broń a ten paladyn co jest jak sie teleportu do pradawnych
użyje to mnie na 4 hity wziął:/ Na którym lvl-u mam isc tam lub jak go zabic?

ja go rozwaliłem jak miałem 20lvl ale magiem więc trudno nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 23:04, banan96 napisał:

OMG.Mam 19 lvl i 100 siły i nawt dobrą broń a ten paladyn co jest jak sie teleportu do pradawnych
użyje to mnie na 4 hity wziął:/ Na którym lvl-u mam isc tam lub jak go zabic?

a masz już zbroję łowców orków i amulet od nich?

sorry za 2 posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 23:08, Pediator napisał:

> OMG.Mam 19 lvl i 100 siły i nawt dobrą broń a ten paladyn co jest jak sie teleportu do
pradawnych
> użyje to mnie na 4 hity wziął:/ Na którym lvl-u mam isc tam lub jak go zabic?
>
a masz już zbroję łowców orków i amulet od nich?

sorry za 2 posty


Nie.Nie mam:).Ale to już jest nieważne bo mu uciekłem i otworzyłem bramę.Jak się idzie do pradawnych to fajna zbroja sobie leży co nie?:)
ps:a ten kryształ-cośtam inosa-ma podobne działanie do deszczu ognia to można miec jak się wyjdzie od pradawnych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 00:57, banan96 napisał:

> > OMG.Mam 19 lvl i 100 siły i nawt dobrą broń a ten paladyn co jest jak sie teleportu
do
> pradawnych
> > użyje to mnie na 4 hity wziął:/ Na którym lvl-u mam isc tam lub jak go zabic?
> >
> a masz już zbroję łowców orków i amulet od nich?
>
> sorry za 2 posty

Nie.Nie mam:).Ale to już jest nieważne bo mu uciekłem i otworzyłem bramę.Jak się idzie do pradawnych
to fajna zbroja sobie leży co nie?:)
ps:a ten kryształ-cośtam inosa-ma podobne działanie do deszczu ognia to można miec jak się
wyjdzie od pradawnych???

klątwa innosa ? tak ale ja miałem chyba buga bo znikł mi z eq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 01:00, Pediator napisał:

> > > OMG.Mam 19 lvl i 100 siły i nawt dobrą broń a ten paladyn co jest jak sie teleportu

> do
> > pradawnych
> > > użyje to mnie na 4 hity wziął:/ Na którym lvl-u mam isc tam lub jak go zabic?

> > >
> > a masz już zbroję łowców orków i amulet od nich?
> >
> > sorry za 2 posty
>
> Nie.Nie mam:).Ale to już jest nieważne bo mu uciekłem i otworzyłem bramę.Jak się idzie
do pradawnych
> to fajna zbroja sobie leży co nie?:)
> ps:a ten kryształ-cośtam inosa-ma podobne działanie do deszczu ognia to można miec jak
się
> wyjdzie od pradawnych???
klątwa innosa ? tak ale ja miałem chyba buga bo znikł mi z eq


O własnie o to mi chodziło.Teraz muszę jeszcze znalezc te roslinki i ten młot Beliara i Droga Siedmiu Kroków za mną:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2007 o 01:03, banan96 napisał:


O własnie o to mi chodziło.Teraz muszę jeszcze znalezc te roslinki i ten młot Beliara i Droga
Siedmiu Kroków za mną:D:D:D

młot beliara jest bodajże tam gdzie kamienny smok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 08:36, pendejo napisał:

wie ktoś gdzie jest ten gad którego niby przywołałem wykonując zagadkę chromanina dla pewnego
Eremity?

Tu coś ci się pomyliło bo Eremita to taki gość w Noc kruka w nowym świecie ma swoją chatę gdzieś na południowym zachodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 08:48, ShaDoW The Dark napisał:

Hmm... Czy jest to duży obszar gry? Czy jest dużo nowych zadań i większy Świat? Ile jest broni
i zbroi? Może se ściagne wszystkie mody

Warto kupić noc kruka duży świat są piraci i bandyci do których musisz iść jako szpieg bardzo fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 08:53, Gracz 23 napisał:

> Hmm... Czy jest to duży obszar gry? Czy jest dużo nowych zadań i większy Świat? Ile jest
broni
> i zbroi? Może se ściagne wszystkie mody
Warto kupić noc kruka duży świat są piraci i bandyci do których musisz iść jako szpieg bardzo
fajna

Chodzi mi o Mroczne Tajemnice, a Noc Kruka mam, wszystkie części Gothica oprócz 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że ktoś się już o to pytał, ale przekopywać 47 stron tematu mi sie nie chce... A więc: jak można zabić Melkora?! Mam Ciężką Zbroję Strażnika, Gniewną Stal (80-coś obrażeń, 2h, 66 siły). Jak on do mnie zagaduje, to Bezio podbiega strasznie blisko, wyjmuję broń, kończy się rozmowa i on dwoma machnięciami mnie zabija! Jakiś sposób macie na niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram dopiero od kilku godzin w Mroczne Tajemnice i nie wiem czy można dołączyć do tych nowych obozów, np: Przemytników? Proszę o odpowiedź!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 10:53, allor10 napisał:

Kradziej, powiedz mi przy okazji jak można zyskać rangę Przodownika? ja jestem tylko Obywatelem.


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&u=31373 - tutaj masz temat odpowiedni na takie pytania - swansujesz najpierw na robotnika a dopiero potem na przodownika (wszystko zależy od czasu jaki spędzisz na forum oraz od ilości i jakości napisanych postów ;] ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 10:12, allor10 napisał:

Gram dopiero od kilku godzin w Mroczne Tajemnice i nie wiem czy można dołączyć do tych nowych
obozów, np: Przemytników? Proszę o odpowiedź!!!


Można dołączyc chyba do wszystkich frakcji.A co do przemytników to można do nich też-mam już ich pancerz:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2007 o 08:38, Gracz 23 napisał:

Tu coś ci się pomyliło bo Eremita to taki gość w Noc kruka w nowym świecie ma swoją chatę gdzieś
na południowym zachodzie


nic mi się nie pomyliło jest gość co sie nazywa dziwny eremita w drugim rozdziale każe ci iść do wieży mgieł bo tam niby skarb jest itd. jak mu dasz księgę chromanina on ci powie gdzie jest następna księga trzeba zaznaczyć, że są w innych miejscach. i po oddaniu ostatniej której położenie zdradził powiedział mi, że gdzieś pod ziemią przywołałem smoka czy coś takiego. Sprawdziłem kopalnie i tam go nie ma. Jak ktoś wie gdzie gad siedzi niech się odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować