Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2007 o 18:46, hunter22 napisał:

> Gdzie jest alchemik, bo Popo muszę znaleźć. Proszę o przybliżenie. :)

Jego chata znajduję się nad opuszczoną kopalnią (to ta kopalnia która mijamy idąc z placu wymian),
Popo stoi przy niej.


A ja głupi szukałem koło OKK. :)
Dzięki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 18:47, Tavax napisał:

A ja głupi szukałem koło OKK. :)


Heh, każdemu mogło się zdarzyć... :D

Dnia 09.04.2007 o 18:47, Tavax napisał:

Dzięki za pomoc!


Nie ma za co, możesz zawsze i o wszystko pytać :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 21:19, Tavax napisał:

> czy w 3 rozdziale da się kupić łuk śmierci?
> potrzebny do questa jest

Właśnie, GDZIE go kupić tak wogóle. :]

normalnie to gdzieś w 4 lub 5 rozdziale u wilka i kogoś tam ale nie wiem czy w 3 rozdziale dostane go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 21:20, Pediator napisał:

normalnie to gdzieś w 4 lub 5 rozdziale u wilka i kogoś tam ale nie wiem czy w 3 rozdziale
dostane go

Ja w III rozdziale odwiedziłem wszystkich kupców , którzy mi tyko przyszli do głowy , ale Łuku Śmierci nie znalazłem.Odpuszczm poszukiwania do rozdziału IV , bo na razie chyba nic z tego nie będzie.W podstawce dopiero później można było kupić ten łuk i jeżeli mod tego nie zmienił , to szukanie nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 21:36, KrzychW napisał:

> normalnie to gdzieś w 4 lub 5 rozdziale u wilka i kogoś tam ale nie wiem czy w 3 rozdziale

> dostane go
Ja w III rozdziale odwiedziłem wszystkich kupców , którzy mi tyko przyszli do głowy , ale Łuku
Śmierci nie znalazłem.Odpuszczm poszukiwania do rozdziału IV , bo na razie chyba nic z tego
nie będzie.W podstawce dopiero później można było kupić ten łuk i jeżeli mod tego nie zmienił
, to szukanie nic nie da.

suchar trochę bo w 3 rozdziale dostałem zadanie odnalezienia łuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 17:02, Tavax napisał:

> /.../> > Miecz jest w podziemiach, na początku jak są 1 kraty, które trzeba otworzyć, /.../

Nie otworzyłem kraty. Bezczelnie zmieniłem się w chrząszcza i wlazłem do środka. Ożywieńców załatwiłem wcześniej, z łuku. Ale w środku ciężko, oj ciężko... bardzo przydaje się moje Ostrze Chwały, zamraża przeciwników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 23:40, KrzysztofMarek napisał:

otworzyć, /.../
Nie otworzyłem kraty. Bezczelnie zmieniłem się w chrząszcza i wlazłem do środka. Ożywieńców
załatwiłem wcześniej, z łuku. Ale w środku ciężko, oj ciężko... bardzo przydaje się moje Ostrze
Chwały, zamraża przeciwników...


Tak też można było. :)
Też gram Ostrzem Chwały, jestem już magnatem, hahaha!
Teraz tylko przejść całą grę i już. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekmh...Jak mógłbym przyłączyc sie do pradawnych?????Mam zabijac tego Ognionioścę(czy jakoś tak) czy nie???
Bo jak dałem tą krew to nie chcieli ze mną gadac a jak nie dałem to też(bo to jest chyba ten ostatni krok).
Plis pomocy!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 00:41, banan96 napisał:

Ekmh...Jak mógłbym przyłączyc sie do pradawnych?????Mam zabijac tego Ognionioścę(czy jakoś
tak) czy nie???
Bo jak dałem tą krew to nie chcieli ze mną gadac a jak nie dałem to też(bo to jest chyba ten
ostatni krok).
Plis pomocy!!!!!!!!!!

co powiedziałeś tej gościarze co kochała i bawiła się się z z tymi stworami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 00:41, banan96 napisał:

Ekmh...Jak mógłbym przyłączyc sie do pradawnych?????Mam zabijac tego Ognionioścę(czy jakoś
tak) czy nie???
Bo jak dałem tą krew to nie chcieli ze mną gadac a jak nie dałem to też(bo to jest chyba ten
ostatni krok).
Plis pomocy!!!!!!!!!!


Jak zabijesz Ogniśnice to wybierasz drogę Beliara-zdrada Pradawnych-nie polecam.
Jak nie zabijesz i wydasz Balathica to przechodzisz kolejny krok Drogi Siedmiu Kroków.
http://themodders.org/forum/index.php?s=a9fa9a0b144ec863c4cc2ecb2cff9ca4&showtopic=2913 <---- solucja,
baardzo pomaga. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Natknąłem się na jakiś dziwny błąd. Po wejściu do głównej siedziby samozwańczego Uriziela w grocie alchemika był kryształ teleportacji do południowej części wyspy - napis w ekwipunku. A gdy go chcę uruchomić to pokazuje się na ekranie napis : "teleport do północnej części wyspy", taki jaki daje smok przed wejściem i dokładnie tak samo działa !. Błąd jakiś ?. Czy ktoś spotkał się już z podobnym przypadkiem ?. Gdzie ma ten teleport przenosić ?. Proszę o jakieś wskazówki, bo nie wiem czy dalej można pchnąć akcję gry z takim "burakiem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 11:38, shotgunner napisał:

Natknąłem się na jakiś dziwny błąd. Po wejściu do głównej siedziby samozwańczego Uriziela w
grocie alchemika był kryształ teleportacji do południowej części wyspy - napis w ekwipunku.
A gdy go chcę uruchomić to pokazuje się na ekranie napis : "teleport do północnej części wyspy",
taki jaki daje smok przed wejściem i dokładnie tak samo działa !. Błąd jakiś ?. Czy ktoś spotkał
się już z podobnym przypadkiem ?. Gdzie ma ten teleport przenosić ?. Proszę o jakieś wskazówki,
bo nie wiem czy dalej można pchnąć akcję gry z takim "burakiem".


Tak, też to miałem. To błąd w modzie, niestety. Trzeba przedrzeć się przez orki i otworzyć bramę kołowrotem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 23:46, Tavax napisał:

Pytałem się już kilka razy: kto uczy broni jednoręcznej do 100%? Z góry dziękuje za odp. :)

Ja mogę tylko tyle powiedzieć , że jest przynajmniej kilku nauczycieli broni jednoręcznych.Korzystałem z nauk w Nowym Obozie, Obozie Strażników i u Przemytników.Mam tą umiejętność rozwiniętą na 55% i jak do tej pory nie było problemów.A na jakim poziomie straciłeś możliwość uczenia się? Jak osiągnę podobny i znajdę nauczyciela , to ewentualnie wtedy dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 13:05, KrzychW napisał:

> Pytałem się już kilka razy: kto uczy broni jednoręcznej do 100%? Z góry dziękuje za odp.
:)
Ja mogę tylko tyle powiedzieć , że jest przynajmniej kilku nauczycieli broni jednoręcznych.Korzystałem
z nauk w Nowym Obozie, Obozie Strażników i u Przemytników.Mam tą umiejętność rozwiniętą na
55% i jak do tej pory nie było problemów.A na jakim poziomie straciłeś możliwość uczenia się?
Jak osiągnę podobny i znajdę nauczyciela , to ewentualnie wtedy dam znać.


Ja mam teraz 59%. I nie mam nauczyciela do poziomu mistrzowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować