Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2007 o 08:35, aliien napisał:

Jesteście pewni że nie można ściągnąć dubbingu bo gdzieś czytałem że mają zrobić i niewiem
czy zrobili


Mod z dubbingiem juz jest... tylko że twórcy mają maly problem (wygląda na to że nie do obejścia).. mod z dubbingiem waży około 1 GB i nie można znaleźć odpowiedniego serwera by to wrzucić...

Nam, graczom pozostaje czekać... :(


Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 08:40, hunter22 napisał:

> Jesteście pewni że nie można ściągnąć dubbingu bo gdzieś czytałem że mają zrobić i niewiem

> czy zrobili

Mod z dubbingiem juz jest... tylko że twórcy mają maly problem (wygląda na to że nie do obejścia)..
mod z dubbingiem waży około 1 GB i nie można znaleźć odpowiedniego serwera by to wrzucić...

Nam, graczom pozostaje czekać... :(


Pozdrawiam :D

Nawet gdybym miał odpowiednio szybkie łącze, nie ściągnąłbym tego. Na 95% te głosy znacznie odstawałyby od tego, co słyszymy w podstawowej wersji gry. Poza tym, np. Diego ma nowe kwestie. Dziwnie brzmiałoby, jakby mówił dwoma różnymi głosami. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 08:49, Mściwój napisał:

> > Jesteście pewni że nie można ściągnąć dubbingu bo gdzieś czytałem że mają zrobić
i niewiem
>
> > czy zrobili
>
> Mod z dubbingiem juz jest... tylko że twórcy mają maly problem (wygląda na to że nie do
obejścia)..
> mod z dubbingiem waży około 1 GB i nie można znaleźć odpowiedniego serwera by to wrzucić...

>
> Nam, graczom pozostaje czekać... :(
>
>
> Pozdrawiam :D
>
Nawet gdybym miał odpowiednio szybkie łącze, nie ściągnąłbym tego. Na 95% te głosy znacznie
odstawałyby od tego, co słyszymy w podstawowej wersji gry. Poza tym, np. Diego ma nowe kwestie.
Dziwnie brzmiałoby, jakby mówił dwoma różnymi głosami. :/

Jakoś by się to zrobiło w końcu w Gothicu 2 Noc Kruka tak było że niektóre postacie z dwójki ci z nowymi kwestiami mówiły dwoma różnymi głosami i jakoś było. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 10:31, Aragloin napisał:

Instalowałem Mroczne Tajemnice kilka miesięcy temu.Takie sobie(chociaż Pradawni naprawdę fajni!)

A wg mnie Mroczne Tajemnice są naprawdę fajne, dodają mnóstwo nowych, ciekawych NPC, wiele lokacji, questów, broni, zbroi itd. To tak naprawdę taki Gothic 1.5, tyle że bez dubbingu. (Nawet tekstury poprawili!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 18:21, fil dud napisał:

Przed chwilą zacząłem go ściągać mam nadzieję że będzie fajny.


Owszem jest fajny nie zawiedziesz się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 18:27, wdowiakm napisał:

> Przed chwilą zacząłem go ściągać mam nadzieję że będzie fajny.

Owszem jest fajny nie zawiedziesz się ;)

żeczywiście jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomocy wystąpił mi jakis bug
po rozmowie z przywódcą pradawnych czy jak im tam
powiedziałem że nie jestem gotowy on tam popaplał
i mam koniec kiedy zawsze z nim rozmawiam co się stało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien zgryz. Otóż w obozie bandytów jest jaskinia, do której wejścia pilnuje niejaki Volar. W środku siedzi jakaś kobieta, zdaje się, że to ta, którą porwali na początku gry. Zabiłem Volara (po ukończeniu questa z przemytnikami) w 3 rozdziale, ale ona nie ma mi nic do powiedzenia (ani ja jej)! Powiedzcie, czy to bug, czy tak ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 14:18, Tajemnic napisał:

Pogada z Tobą, dopiero jak uwolnisz Krolla i wykonasz dla niego zadanie (jest w lochach w SO).

Klucz do lochów ma Gomez, czyli można z nią pogadać dopiero pod koniec gry (gdy Gomez staje się śmiertelny)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 09:25, Mściwój napisał:

> Pogada z Tobą, dopiero jak uwolnisz Krolla i wykonasz dla niego zadanie (jest w lochach
w SO).
Klucz do lochów ma Gomez, czyli można z nią pogadać dopiero pod koniec gry (gdy Gomez staje
się śmiertelny)?


Wyucz się kradzieży kieszonkowej i zainwestuj sporo w zręczność to się może uda... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak... Chociaż nie jestem pewien, bo mam wrażenie, że to zadanie wykonałem wcześniej.
Natomiast klucz do celi jest - cytując poradnik - "na ławce, tam gdzie przesiaduje Bullit".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no... Teraz to jestem na maksa wkurzony... Czemu? Przez Pradawnych. Otóż chciałem wykonać normalnie tę całą Drogę Siedmiu Kroków, ale w rozmowie z Eli''Ne wybrałem opcję "E, po prostu podziwiam te zwierzęta. I teraz mogę wykonać zadanie tylko drogą Beliara. :( :( :( Myślałem, że ci Pradawni są "trochę" nieuczciwi, i trzeba "trochę" nagiąć zasady dobrego wychowania i zabić Oginoścę. I g***o. I teraz moje pytanie: Czy w takiej sytuacji jest w ogóle MOŻLIWE wykonanie drogą Innosa (choćby przyzywając coś chaetami)? Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 10:51, Tajemnic napisał:

Niezbyt szybka i krótka odpowiedź - nie. Jak nie masz save''ów to pozostaje Ci tylko Droga
Beliara.

Trudno. Ale dzięki, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować