Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2008 o 22:12, TICOCHONDRIUSS napisał:

> Co muszę zrobić?
Witam w klubie. Ja niedawno tez wylazłem z tamtąd. Nikt z tobą nie gada bo wybrałes drogę Beliara
(jak wykonałeś zadanie dla Balaraietha :zabiłeś ogniośnicę). Jak masz ochote to poszukaj moich
postów i odpowiedzi stronę lub dwie wcześniej.

Nie zabiłem Ogninoścy. Dałem Balaraiethowi fałszywą krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 22:22, TICOCHONDRIUSS napisał:

Z tego co śledzę na forum to tylko ja jestem ten zły. Wszyscy wybrali drogę Innosa. Nie na
darmo kuzun mówi mi maniak...


Nom jak narazie tylko ty..hehe... ale ja też na początku wybieram zawsze tę drogę Innosa :) Ale i tak nie obejdzie się bez Beliara :) Tą Drogą też sobię przejdę pozdrawiam:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 22:34, Kerberos napisał:

Podajcie lokalizacje jakiś fajnych przedmiotów, broni, zbroi, artefaktów. Ogółem dziękuję.

zPodziemia zamku Gomeza ;) Tam przeszukaj wszystko dokładnie a znajdziesz truba a w niego wbity miecz !! Na początku gry tam leży gdzieś kilof ! Rozejrzyj sie dokładnie !! A po zabiciu ścierwojada możesz zabrać sobie miecz ;)
Zbroję dostajesz kupujesz lub chceatem sciagasz z jakiegoś NPC !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam pytanko. Czy fabuła z MT wiąże się z oryginalną fabułą z G1?? Czy nie musimy brać udziału w zadaniach z MT żeby przejść Gothica1??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 10:26, mlynar911 napisał:

Słuchajcie mam pytanko. Czy fabuła z MT wiąże się z oryginalną fabułą z G1?? Czy nie musimy
brać udziału w zadaniach z MT żeby przejść Gothica1??

Częściowo musisz brać udział w zadaniach, które są w MT np.: obóz przemytników, albo żeby dostać się do Starej Kopalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto to ten gościu - Skrzypek??? Muszę grać od nowa, bo Pradawni nie chcą się do mnie odezwać (nie ma linii dialogowej) chociaż wybrałem drogę Innosa... Wracając do Skrzypka, kto to jest i czemu się pytał nas za co trafiliśmy do tej Kolonii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w MT gra się w kości bo ten no (no nie pamiętam imienia) łowca orków daje mi kości co mam z nimi zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 10:40, Kerberos napisał:

A kto to ten gościu - Skrzypek??? Muszę grać od nowa, bo Pradawni nie chcą się do mnie odezwać
(nie ma linii dialogowej) chociaż wybrałem drogę Innosa... Wracając do Skrzypka, kto to jest
i czemu się pytał nas za co trafiliśmy do tej Kolonii???

jest to tzw. opieklun areny. dostarcza nam informacje o niej. po pkonaniu wszystkich przeciwnikow na arenie przemowi glosem jakiegos boga i dam nam krysztal kltory musimy dac jednemu z pradawnych. POD ZADNYM POZOREM NIE UZYWAJ TEGO KRYSZTALU BO BEDZIE POTRZEBNY W DALSZEJ FABULIE GRY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 18:42, wybrany4567 napisał:

> A kto to ten gościu - Skrzypek??? Muszę grać od nowa, bo Pradawni nie chcą się do mnie
odezwać
> (nie ma linii dialogowej) chociaż wybrałem drogę Innosa... Wracając do Skrzypka, kto to
jest
> i czemu się pytał nas za co trafiliśmy do tej Kolonii???
jest to tzw. opieklun areny. dostarcza nam informacje o niej. po pkonaniu wszystkich przeciwnikow
na arenie przemowi glosem jakiegos boga i dam nam krysztal kltory musimy dac jednemu z pradawnych.
POD ZADNYM POZOREM NIE UZYWAJ TEGO KRYSZTALU BO BEDZIE POTRZEBNY W DALSZEJ FABULIE GRY!

Dzięki za info. WIELKIE. Bo użyłem tego kryształu i spłynęła na mnie łaska Innosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w MT już kilka dni i znalazłem kilka denerwujących rzeczy:
- Przy zawalonej kopalni (tam gdzie kretoszczur) jest mieszek z 500 bryłkami rudy - to psuje przyjemność z samodzielnego zdobywania bryłek;
- Druga sprawa związana z łatwym zdobywaniem pieniędzy - wystarczy pójść na arenę i zabierać gladiatorom bronie (mają po kilkaset z kilkunastu rodzajów!);
- Gotować da się tylko w niektórych kotłach (tzn. w co najmniej jednym się nie da);
- Stado dzików umieszczone na skarpie nad jednym wilkiem - co to ma być!? Zasadzka?
- I parę innych, ale nie mogę sobie przypomnieć.

Mam jeszcze parę pytań:
- Gdzie znajdę Czarne Ziele?
- Gdzie mogę znaleźć miecz dla kowala z Nowego Obozu (Mściwa Stal)?
- Jak mogę się dowiedzieć co jest w jaskini obok obozu strażników?
- O co chodzi z tymi specjalizacjami? Można mieć tylko jedną naraz, czy wszystkie? I gdzie można zobaczyć jakie się ma?

Tylko nie róbcie mi SPOILERÓW, czyli nie zdradzajcie ważnych rzeczy (np. co lub kto jest w ww. jaskini).

I trzy pytania co do zwykłego Gothica (dawno grałem, więc się pytam):
- Jak przekonać Baala z placu świątynnego, żeby mnie poparł?
- Ile ziół potrzeba pod koniec drugiego aktu dla Y''Beriona?
- Ile obrażeń musi zadawać broń, żebym chociaż drasnął pierwszego gladiatora (nie pamiętam jak się nazywał)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 13:36, Mediv napisał:

I trzy pytania co do zwykłego Gothica (dawno grałem, więc się pytam):
- Jak przekonać Baala z placu świątynnego, żeby mnie poparł?
- Ile ziół potrzeba pod koniec drugiego aktu dla Y''Beriona?
- Ile obrażeń musi zadawać broń, żebym chociaż drasnął pierwszego gladiatora (nie pamiętam
jak się nazywał)?


1. musisz zrobić zadanie od bala w NO
2. 5 albo 6 raczej 5
3.musisz sprecyzować pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 13:55, mlynar911 napisał:

3.musisz sprecyzować pytanie.


Dobra, to pytanie możemy sobie odpuścić. Ale chodziło mi głównie o odpowiedzi na pozostałe pytania (o MT).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 13:36, Mediv napisał:

Mam jeszcze parę pytań:
- Gdzie znajdę Czarne Ziele?
- Gdzie mogę znaleźć miecz dla kowala z Nowego Obozu (Mściwa Stal)?
- Jak mogę się dowiedzieć co jest w jaskini obok obozu strażników?

1Czarne ziele rośnie w ciemnych miejscach szukaj w jaskiniach
2Mściwa stal jest w jaskini prowadzącej do świątyni pradawnych (ta jaskinia jest obok wieży xardasa musisz tam przejśc przez teleport w takim wgłębieniu) mściwa stal jest też w wielu miejscach ale nie pamiętam gdzie.
3musisz mieć klucz co ma nest czy jakoś tak nest leży w jaskini obok obozu strażników gdy idziesz od wejścia gdzie jest komar to trzymaj się skały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pytania Pendrakhan. Mam kości, które dostałem od łowcy orków (już dawno) i nie wiem jak z nich korzystać, jak nimi grać. Rozumiem, że można nimi rzucić w konkretnym miejscu - bo jak próbowałem coś z nimi zrobić to nic się nie działo. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować