Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2008 o 18:24, Mediv napisał:

Szlag! Do SO już nie mogę wchodzić. Co mam zrobić? Przecież tam nie wejdę, bo bramy mi zamkną,
a poza tym mam wytłuc wszystkich?

Przemiana w chrząszcza i wejdź pod bramą do obozu. Jeżeli jesteś "na tym etapie", to cóż... walcz :)

Dnia 12.01.2008 o 18:24, Mediv napisał:

Gilberta na szczęście znalazłem, ale questa zlecanego przez niego nie da się wykonać - nie
mogę pogadać o tym z Drake''m. Może najpierw powinienem porozmawiać z Wężem?

Nie pamiętam jak to było, ale to Drake nam mówi (chyba) żeby iść do Węża.

Dnia 12.01.2008 o 18:24, Mediv napisał:

Gdzie schował się Monk i co mam zrobić, żeby dostać od niego łuk?

Pod wodospadem jest - tym małym przed Nowym Obozem, tym samym niedaleko Obozu Straży Kopalni.

Dnia 12.01.2008 o 18:24, Mediv napisał:

Jak można szybko dojść do Pradawnych (pierścień przywódcy bandytów jest wymagany?)?

Musisz mieć "dziwny teleport" - misja z magiem z Obozu Straży Kopalni. Pierw przynosisz mu kamień wystrzelony z katapulty, a on daje ci kamień teleportacji.

Dnia 12.01.2008 o 18:24, Mediv napisał:

Czy wielki czarny miecz z tuneli Szkieleta-Maga z Wieży Mgieł da się zabrać (jest wbity w kopiec,
tam gdzie ten mag)?

Nie wiem.

Dnia 12.01.2008 o 18:24, Mediv napisał:

Czy miecz i kryształ przy arenie Innosa są powiązane z jakimiś ważnymi questami?

Na razie na to nie wpadłem i nie mogę ich zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2008 o 18:24, Mediv napisał:

Gilberta na szczęście znalazłem, ale questa zlecanego przez niego nie da się wykonać - nie
mogę pogadać o tym z Drake''m. Może najpierw powinienem porozmawiać z Wężem?

No cóż, właściwa kolejność rozmówców to Gilbert, Drak, Aleph, Wąż, Alberto, Thangor/ Ian/ Cronos.

Dnia 12.01.2008 o 18:24, Mediv napisał:

Gdzie schował się Monk i co mam zrobić, żeby dostać od niego łuk?

Poprzednik ma rację, jednakże teraz już tego łuku chyba nie zdobędziesz...

Dnia 12.01.2008 o 18:24, Mediv napisał:

Czy wielki czarny miecz z tuneli Szkieleta-Maga z Wieży Mgieł da się zabrać (jest wbity w kopiec,
tam gdzie ten mag)?

Jest tam parę ciekawych przedmiotów, ale co do miecza... nie pamiętam.

Dnia 12.01.2008 o 18:24, Mediv napisał:

Czy miecz i kryształ przy arenie Innosa są powiązane z jakimiś ważnymi questami?

Niezupełnie ważnym - jednym z dodatkowych u Pradawnych. Jeśli jeszcze trochę się wstrzymasz, to dostaniesz nieco expa. A kryształ dostaniesz z powrotem.

Polecam ścieżkę Innosa. Znacznie mniej możliwych bugów.

A klasztor? Chodzi o ten zmiennokształtnych - zdobywaliśmy tam Kamień Ogniskujący z Gornem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie co do tego klasztoru zmiennokrztałtnych...to gdzie dokładnie lerzy ta księga ?? i co dalej z tymi księgami ? gdzie są następne księgi i co się stanie gdy już damy mu wszystkie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie co do tego klasztoru zmiennokrztałtnych...to gdzie dokładnie lerzy ta księga ?? i co dalej z tymi księgami ? gdzie są następne księgi i co się stanie gdy już damy mu wszystkie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zeby znalezc kolejna ksiege to musisz przeczytac poprzednia i pogadac z tym facetem w jakini kolo obozu fanatykow. co do ksiegi w cytadeli zmiennoksztaltnych to jest ona chyba tam jak sie wchodzi po takich jakby stopniach zapadnietej gory. napewno wiesz gdzie to jest. jak sie tam wejdzie to trzeba wskoczyc na taka okragla podloge i tam jest ta ksiega. a jeszcze co do cytadeli. tam jest taka wieza z zamknietymi drzwiami do ktorych potrzeba klucza. moze ktos wie gdzie mozna owy klucz do drzwi znalezc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2008 o 22:02, wybrany4567 napisał:

cytadeli. tam jest taka wieza z zamknietymi drzwiami do ktorych potrzeba klucza. moze ktos
wie gdzie mozna owy klucz do drzwi znalezc????


no ja już byłem tam na tych stopniach w wierzy i tej księgi nie ma... może dlatego że mu ją oddałem nie czytając ich ...?? tak ?? a co do tej wierzy to ja też nie mogłem tam wejść ale tak się męczyłem i bez tego klucza tam weszłem heheh... obok wierzy jest taki duży kamień weszłem na niego i zamieniłem się w chrząszcza i nakle pojawiłem się na ziemi ..heheh i weszłem sobie do tej wierzy... ( to jak to w końcu zrobić w moim przypadku z tą księgą...?? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 13:31, Pan Cienia1993 napisał:


> cytadeli. tam jest taka wieza z zamknietymi drzwiami do ktorych potrzeba klucza. moze
ktos
> wie gdzie mozna owy klucz do drzwi znalezc????

no ja już byłem tam na tych stopniach w wierzy i tej księgi nie ma... może dlatego że mu ją
oddałem nie czytając ich ...?? tak ?? a co do tej wierzy to ja też nie mogłem tam wejść ale
tak się męczyłem i bez tego klucza tam weszłem heheh... obok wierzy jest taki duży kamień weszłem
na niego i zamieniłem się w chrząszcza i nakle pojawiłem się na ziemi ..heheh i weszłem sobie
do tej wierzy... ( to jak to w końcu zrobić w moim przypadku z tą księgą...?? )

raczej juz sie cyba nie da zrobic nic. jesli nie przeczytales poprzedniej to naspepna sie w zyciu nie pojawi. mozesz zawsze sprobowac zlac eremite i chyba w nim sa te ksiegi ktore mu dales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta księga leży na górze tych schodów, za urwiskiem. Żeby się tam dostać trzeba przewrócić kolumnę, ale ja nie wiem jak to zrobić. Wracając do kowala Sanda - oddaję mu jedzenie, a on mówi coś w stylu: "Masz? Dawaj!", "Pyszny ten ser, ale co to za ser bez wina?" po czym ser znika mu z rąk, a on nic już nie mówi. Nie mogę też przerwać rozmowy (tylko Ctrl + Alt + Delete).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 17:27, Mediv napisał:

Ta księga leży na górze tych schodów, za urwiskiem. Żeby się tam dostać trzeba przewrócić kolumnę,
ale ja nie wiem jak to zrobić. Wracając do kowala Sanda - oddaję mu jedzenie, a on mówi coś
w stylu: "Masz? Dawaj!", "Pyszny ten ser, ale co to za ser bez wina?" po czym ser znika mu
z rąk, a on nic już nie mówi. Nie mogę też przerwać rozmowy (tylko Ctrl + Alt + Delete).

Jeśli ten quest wykonujesz po to aby uczył cię kowalstwa to powiem - nie warto. Lepiej iść do kowala przy NO. Jest tam gdzie był topielec z pod bramy. On nauczy cię o wiele więcej niż Sand. A jeśli robisz ten quest dla xp to nie wiem niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, a konkretnie chozi o gothic mroczne tajemnice. pokonalem przeciwnikow z dziwnej areny tam gdzie jest magiczny miecz i byl tam towarzsz ktory sie do mnie przylaczyl gadal dziwne teksty a w misjach pojawila sie misja towarzysz a ja go dawno zgubilem, o co chodzilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w sumie to mniemam iż grasz na kodach, co nie? Jakoś za bardzo ogólnikowo piszesz żeby wiedzieć co i jak. (czyt. nie rozwinąłeś fabuły, a nie wierze że bez tego pokonałeś tych z areny). A ta misja to bodajże się rozwijała z każdym tekstem który Skrzypek gadał, i nie dało się jej przejść ''tak od razu''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 18:46, Vincent Law napisał:

Tak w sumie to mniemam iż grasz na kodach, co nie? Jakoś za bardzo ogólnikowo piszesz żeby
wiedzieć co i jak. (czyt. nie rozwinąłeś fabuły, a nie wierze że bez tego pokonałeś tych z
areny). A ta misja to bodajże się rozwijała z każdym tekstem który Skrzypek gadał, i nie dało
się jej przejść ''tak od razu''.

mniejsza o to ale powiedz o co z nim chodzilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i. mozesz zawsze sprobowac zlac eremite i chyba w nim sa te ksiegi ktore mu

Dnia 15.01.2008 o 14:11, wybrany4567 napisał:

dales.


i tak właśnie zrobiłem... i już znalazłem tą księgę...

Wie ktoś może gdzie jest ta 4 księga dla tego tajemniczego Eremity ??? ( wspomniał on coś o jakimś starym zamku ale nie wiem gdzie to jest )???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 20:19, Pan Cienia1993 napisał:

i. mozesz zawsze sprobowac zlac eremite i chyba w nim sa te ksiegi ktore mu
> dales.

i tak właśnie zrobiłem... i już znalazłem tą księgę...

Wie ktoś może gdzie jest ta 4 księga dla tego tajemniczego Eremity ??? ( wspomniał on coś
o jakimś starym zamku ale nie wiem gdzie to jest )???

Mogłeś zobaczyć w spise zadań to zamek w SO. Księga jest na szczycie wieży strażniczej, można sie tam dostac bodajze przez pokój Barthola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować