Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

no matias wruc pograsz se pobijesz z pradawnymi i bendzie ok a jak ktos cie wkurzy z gothica mt t wyciągnij pałeczke i walnij mu 6 razy przes głowe to sie nauczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 22:47, Matias16162 napisał:

O już jest. I teraz pytanie. Zabic tego kolesia co próbuje nas zabic na początku gry? Tego
z kilofem co krzyczy coś w stylu: "Ty wyglądasz jak oni!" itp itd. ?

Z tego co pamiętam to się go zabijało, ale nie jestem pewny w 100 %, bo dawno grałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 23:10, Pablo Querte napisał:

> O już jest. I teraz pytanie. Zabic tego kolesia co próbuje nas zabic na początku gry?
Tego
> z kilofem co krzyczy coś w stylu: "Ty wyglądasz jak oni!" itp itd. ?
Z tego co pamiętam to się go zabijało, ale nie jestem pewny w 100 %, bo dawno grałem :/

To bardzo ciekawe zadanie. Następnym jego elementem jest to, że uwalniamy jednego zioma z lochów w SO. Dalej już sam dasz radę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 23:48, Matias16162 napisał:

A można go trochę poganiac i pobic kilka razy pod rząd? :D

Heh to nie ma znaczenia. Te koleś Rost jest potrzebny tylko do tego, abyś ty otrzymał to zadanie... później już nic nie robi więc możesz zrobić z nim co chcesz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zanijałem kazdego kto mnie wkurzałi został tylko obuz przemytnikuw obuz orkuw a tagze milten gorn lester diego i obuz przed kopalnią bo jestem jej szefem i tylko to co wymieniłem jest teraz w koloni gothic1 mt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 14:30, karolek44 napisał:

ja zanijałem kazdego kto mnie wkurzałi został tylko obuz przemytnikuw obuz orkuw a tagze milten
gorn lester diego i obuz przed kopalnią bo jestem jej szefem i tylko to co wymieniłem jest
teraz w koloni gothic1 mt

1. Naucz się pisać...
2. Granie na kodach jest do dupy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 16:09, karolek44 napisał:

jak coś to nie gram na kodach a po drugie musze se swiatło zapalic bo nie widze klawiatury
po ciemku

Mam ci uwierzyć, że zajebałeś całą kolonię, bez kodów? A to nie chodzi o to że nie widzisz, tylko o błędy ortograficzne typu błędów pierwszoklasisty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 22:18, Feomathr napisał:

Mam ci uwierzyć, że z....... całą kolonię, bez kodów?


Da się tak bez kodów, a z MT jest to bardzo łatwe... grając, w pewnym momencie miałem około 70 levelu i nikt nie był mi wstanie podskoczyć... no to zrobiłem czyszczenie kolonii, ale wszystkich nie wybiłem, bo po co?

I nie musiałem kodów używać, w ogóle nigdy nie używam ;)

P.S. przeczytaj regulamin forum (widocznie tego nie zrobiłeś) i dowiesz się, że nie używamy (nie można) tu słow uznanych za wulgarne.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 22:18, Feomathr napisał:


Mam ci uwierzyć, że zajebałeś całą kolonię, bez kodów?



lepiej by pisał z błędami niz ma używac tego typu zwrotów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 09:57, castlerock napisał:

>
> Mam ci uwierzyć, że zajebałeś całą kolonię, bez kodów?


lepiej by pisał z błędami niz ma używac tego typu zwrotów :P

Dobra, dobra sorry, za to słowo... ale po prostu mnie wkurzyło to że on się próbuje chwalić, a pewnie gra na kodach... bo np. hunter22 ma na to dowody a tamten nic... chciał po prostu zabłysnąć no i mnie wkurzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tez przeszlem wszystkie Gothici bez kodow. Mroczne tajemnice moze z poczatku sa trudne ale potem postac sie super rozwija i mozna grac i grac. Ja tez moglbym wybic cala kolonie. Wystarczy jeden czar-Lodowa Zamiec- i bez problemu pokonuje sie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemacie, przeszedłem wszystkie Gothici bez kodów. Ale grać w Mroczne Tajemnice okazji nie miałem, mam zamiar zainstalowac je w najblizszym czasie. Dlatego chciałbym wam sie spytać: czy opłaca sie??, fajny jest owy mod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtarzałem to już mnóstwo razy - mod jest przebajerancki, choć zabugowany i kiepsko zbalansowany. Ale gra się bardzo fajnie - jeśli nie trafi się jeden z bardzo irytujących błędów. Sporą część dodatków wymieniłem w jednym ze swoich dawniejszych postów - więc jeśli chcesz to poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować