Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2008 o 21:40, choper napisał:

Mam siedem dni na zebranie dowodów związanych z planami Magów Wody. Wiem jak je zdobyć
ale najemnicy mówią, że muszę znać hasło. Jak się tam dostać szybko? Jestem najemnikiem
jak coś.

to sie przeteleportuj. napewno masz juz teleport do magow wody. Saturas pewnie bedzie z toba gadal co chwila, ale ty sie cofaj az do tego wejscia do tunelu ktory prowadzi to kopca rudy. Magowie nic ci nie zrobia jesli wezmiesz te dowody. Tylko nic nie mow Saturasowi ze znalazles te rzeczy!!!! Bo ci zabierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien ale jak chodziło o jakieś hasło to ten Mag przy kopcu rudy(na powierzchni rzecz jasna) zdradzał jakieś hasło a ty musiałeś je zapamiętać i powiedzieć strażnikom(tym co pilnują magów)...ale nie jestem pewien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to równie dobrze mogłeś zapytać w zwykłym temacie o Gothicu. Hasło to Tetriandoch, ale najpierw musisz je usłyszeć od Cronosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 18:06, askorti napisał:

nie jestem pewien ale jak chodziło o jakieś hasło to ten Mag przy kopcu rudy(na powierzchni
rzecz jasna) zdradzał jakieś hasło a ty musiałeś je zapamiętać i powiedzieć strażnikom(tym
co pilnują magów)...ale nie jestem pewien...

ale te haslo podaja dopiero w trzecim rozdziale. Ja osobiscie cala fabule Mrocznych Tajemnic zalatwilem w drugim rozdziale i nie moglem dostac hasla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ja po prostu rozwaliłem najemnika przy wejściu i szybko pobiegłem do kopca rudy. Gdy wróciłem z powrotem już nikt mnie nie atakował :) Gdzie jest reszta dowodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 19:45, choper napisał:

Heh ja po prostu rozwaliłem najemnika przy wejściu i szybko pobiegłem do kopca rudy.
Gdy wróciłem z powrotem już nikt mnie nie atakował :) Gdzie jest reszta dowodów?

Zwój z ciała maga w jaskini (czy w jakiejś szafce w owej formacji skalnej) niedaleko kamiennego kręgu na terytorium Orków, prywatne zapiski Saturasa - w skrzyni pod mostem na drodze do kopca i księga o portalach z biblioteki - to wszystko czego potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 19:49, Tajemnic napisał:

> Heh ja po prostu rozwaliłem najemnika przy wejściu i szybko pobiegłem do kopca rudy.

> Gdy wróciłem z powrotem już nikt mnie nie atakował :) Gdzie jest reszta dowodów?

Zwój z ciała maga w jaskini (czy w jakiejś szafce w owej formacji skalnej) niedaleko
kamiennego kręgu na terytorium Orków, prywatne zapiski Saturasa - w skrzyni pod mostem
na drodze do kopca i księga o portalach z biblioteki - to wszystko czego potrzebujesz.

A mógłbyś tak bardziej opisać gdzie ten zwój z ciała maga jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko skończę grać w NK zainstaluję sobie Mroczne Tajemnice. Zawsze to coś nowego a przechodzenie, któryś tam raz Gothica jest już trochę nudnawe. Zobaczmy co oferuje mod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dość trudne... Powinieneś wyjść z wieży Xara i ruszyć w stronę tej starej. Chwilowo tam nie wchodź - nie tylko dlatego, że fabularnie przeszukanie wypada później. W każdym razie, wskocz do jeziorka i przepłyń je tak jakby na ukos. Gdzieś tam powinien być kamienny krąg, jeden z artefaktów i obstawa z jakiegoś maga i zombie. Ale niedaleko tego miejsca powinna być także jaskinia - najlepiej idź po prostu tuż przy zboczu góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 15:36, karolek44 napisał:

jakiego ty masz Windowsa

Normalnego XP. Tylko ustawionego dla najlepszej wydajności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaznaczone kółeczkiem innej mapy nie miałem pamientaj są tam tag że wojownicy cienia i demoniczne wargi przepraszam za ubogie zaznaczenie zaznaczone jasnoniebieskim kółeczkiem tym małym

20080208220445

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 22:06, karolek44 napisał:

zaznaczone kółeczkiem innej mapy nie miałem pamientaj są tam tag że wojownicy cienia
i demoniczne wargi przepraszam za ubogie zaznaczenie zaznaczone jasnoniebieskim kółeczkiem
tym małym

Ważne, że już wiem gdzie to jest. Bardzo dziękuje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie odnośnie tego modu. Świata w nim. Nowe obozy są w dodanych terenach, nowych? Czy też gdzieś na terenie, który był juz w G1? Jesli teren został powiększony to gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 23:30, Ecko09 napisał:

A mam pytanie odnośnie tego modu. Świata w nim. Nowe obozy są w dodanych terenach, nowych?
Czy też gdzieś na terenie, który był juz w G1? Jesli teren został powiększony to gdzie?

Z tego co pamiętam to wyglądało to mniej więcej tak :
Tam gdzie była Stara Kopalnia teraz rozciąga się duża palisada,a co za tym idzie obóz. Niedaleko Wieży Mgieł jest plaża. Chyba nawet zatopiony statek się tam znajdował. Znajdziesz w tym miejscu Obóz Przemytników. W sumie z takich miejsc to jest jeszcze arena po drodze do Obozu na bagnach. Możliwe, że było coś jeszcze, ale grałem dawno i nie ukończyłem całej gry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 23:39, Ecko09 napisał:

A podobno też w tym modzie postacie są do nas nastawione bardziej wrogo.


No, w Obozie Strażników Kopalni cały czas słyszymy, że ktoś nam nogi z d*** powyrywa.
Szef przemytników, gdy się do niego niepotrzebnie odezwie zabija nas.
Kucharz, który gotuje zupę przyrządzoną z ludzkiego mięsa itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować