Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2008 o 22:29, Abi Dalzim napisał:

Czy do obozu Strażników Kopalni da się dołączyć do jakiegoś określonego momentu? Bo zamierza
to zrobić ale najpierw chcę wycisnąć z Nowego Obozu i Najemników ile się da :)

O ile mi wiadomo to tak.Sam w moda nie grałem ale przez ramię brata widziałem.Nie wiem jak to wygląda u nowego obozu bo bro dołączył przedtem do SO ale nie ma to chyba znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 22:29, Abi Dalzim napisał:

Czy do obozu Strażników Kopalni da się dołączyć do jakiegoś określonego momentu? Bo zamierza
to zrobić ale najpierw chcę wycisnąć z Nowego Obozu i Najemników ile się da :)

Nie ma to znaczenia kiedy. Z reszta jest tam opcja dialogowa, ze mozesz sie przylaczyc kiedy chcesz. Nie zaleznie gdzie nalezysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 11:00, TICOCHONDRIUSS napisał:

Z reszta jest tam opcja dialogowa, ze mozesz sie przylaczyc kiedy chcesz. Nie zaleznie gdzie nalezysz

A czy w modzie kopalnia się zawala tak jak w podstawce? Czy am to jakieś znaczenie dla przynależności do któregoś z obozu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj zdaje mi się, że to niezupełnie jest tak... Co prawda, kiedy ja grałem, przyłączyłem się tam w jak tylko mogłem, ale... nie wydaje mi się aby coś takiego było możliwe po drugim rozdziale. Co więcej, kopalnia też się zawala i w tym momencie zdecydowana większość Strażników Kopalni zacznie Cię atakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 18:25, Abi Dalzim napisał:

> Z reszta jest tam opcja dialogowa, ze mozesz sie przylaczyc kiedy chcesz. Nie zaleznie
gdzie nalezysz
A czy w modzie kopalnia się zawala tak jak w podstawce? Czy am to jakieś znaczenie dla
przynależności do któregoś z obozu?

Tak daleko nie zaszedlem, bo nie chcialo mi sie grac bez dubbingu. Ale tak jak pisalem nie ma znaczenia gdzie nalezysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 15:50, Abi Dalzim napisał:

Co daje specjalizacja w zabijaniu danego typu stworzeń?

Większe obrażenia im zadajesz... Ciekawie by było zdobyć "specjalistę w zabijaniu Śniących" ;)

Dnia 21.09.2008 o 15:50, Abi Dalzim napisał:

P.S. Kurczę, zajebisty ten mod Mroczne Tajemnice :)

Muah... komu to mówisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problema... Zagadałem do Algiriona i wypytałem się o Drogę Siedmiu Kroków ale NAJPIERW przeczytałem księgę o Drodze i dostałem wpis, że zaatakowały mnie jakieś dwa demony, a wcale się tak nie stało. No i Algirion powiedział mi żebym zagadał do Sheer’Ghara żeby popchnąć sprawę do przodu. Ale Sheer’Ghar nie chce ze mną wcale gadać (tylko opcja KONIEC jest dostępna). Co jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj księge jeszcze raz, pogadaj z Algirionem i wtedy podbij do Sheera, bo on powinien sam zagadać.
Jeśli to nie zadziała, to chyba bug :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje też coś co pomaga na znaczną część problemów - prześpij się. Ewentualnie, spróbuj pogadać ze wszystkimi innymi, a potem się prześpij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 19:18, jcl99 napisał:

Czy w tym modzie jest jakiś dubbing?


Nie ale jest planowany z tego co wiem tzn. Jest w produkcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propo dubbingu, to nie wiem czy to dobry pomysł... Bo przecież autor moda na pewno nie namówi aktorów, którzy oryginalnie podkładali głosy do Gothica, a takie mieszane głosy to gorzej wychodzą niż żadne... Pamiętam jak w NK mnie wkurzało straszliwie jak np Thorben najpierw gadał do mnie jednym głosem a za sekundę (jak wkraczały modyfikacje z Nocy Kruka) drugim. Już chyba lepiej by było jak jest teraz.

--> Tajemnic - spróbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie przypomnialo.
Czy grajac magiem, jak przylaczam sie do straznikow kopalni, mozna sie dalej uczyc kregow? Mialem takie cos, ze po zostaniu straznikiem nie bylo tej opcji dialogowej u magow. Nie grom teroz, bo mi sie w tedy komp skopcil, a w ogole to ten dubbing...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przyłączasz się do Strażników Kopalni, przestajesz być nowicjuszem/ magiem i nie możesz się u dawnych nauczycieli uczyć kręgów. Pomoże Ci dopiero Algirion, który - nawet wojownikowi - daje możliwość posługiwania się czarami.. do szóstego kręgu włącznie chyba nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 13:24, cmurder napisał:

mam problem z tym modem , wszystko się ładnie instaluje , jednak przy wczytywaniu nowej
gry wyrzuca mnie do pulpitu

A masz włączonego jakiegoś firewall albo antyvirus ? Czasem one blokują pracę gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 13:59, paweusz napisał:

> mam problem z tym modem , wszystko się ładnie instaluje , jednak przy wczytywaniu
nowej
> gry wyrzuca mnie do pulpitu
A masz włączonego jakiegoś firewall albo antyvirus ? Czasem one blokują pracę gry...

juz wszystko ok udało się odpalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 16:40, hunter22 napisał:

PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTASZ!!

**************************************************************

FAQ tematu Gothic: Mroczne Tajemnice


1. Czym są Mroczne Tajemnice?

Jest to mod do pierwszej części Gothic''a


2. Skąd można ściągnąć Mroczne Tajemnice i patche do tego moda, jak i PlayerKita 1.08k?

http://themodders.org/forum/index.php?showtopic=2911 znajduje sie tam kilka
wersji moda, jak i patch''e do niego.


PlayerKit 1.08k dostępny jest na tej stronie http://www.gothic.phx.pl/gothic/download.php?id=001



3. Instalacja moda

- instalujemy PlayerKita 1.08k do folderu z grą, domyślnie C:\Program Files\Piranha
Bytes\Gothic.

- instalujemy dany mod (w tym przypadku MT) do folderu z grą, domyślny folder podany
został wyżej.



4. Odpalanie moda

Jeśli wszystko dobrze się zainstalowało, powinno dać się odpalić grę.

Wchodzimy więc domyślnie do C:\Program Files\Piranha Bytes\Gothic\System i wybieramy
którąś z aplikacji "odpalania" Gothic''a, np. GothicMod i po dwukliku na niej powinno
się pokazać okienko widoczne na screenie.

Dwuklik na danej modyfikacji lub po jej zaznaczeniu wybieramy "Play the Game" i... żegnamy
się z światem rzeczywistym na kilka godzin, dni :P


5. Solucja do Mrocznych Tajemnic

W momencie totalnej zacinki, gdy tu na forum nikt nie odpowiada lub z ciekawości czy
nieznajomości gry można skorzystać ze solucji http://themodders.org/forum/index.php?showforum=124


******************************************************************

Pozdrawiam :D



Not Found

The requested URL /forum/index.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Co jest? Zamieść jakieś aktualne linki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować