Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2009 o 11:02, Tajemnic napisał:

Jesteś absolutnie pewien, że to zwykły Gothic? Menu się nie zmieniło? Bariera wciąż ma
niebieskie "błyskawice"?
Jeśli tak - jedyne co mogę poradzić to jeszcze z dwie próby uruchomienia MT (mi za pierwszym
razem nigdy nie chciała się włączyć...) a potem, jeśli nikt nie poradzi niczego inteligentniejszego
- reinstall MT.

Wszystko, czyli menu,bariera,rozmowa z Diego, wszystko to samo. A po czym poznac ze to MT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 12:41, dark_mesiah napisał:

Mam pytanie , grałem tylko w wersje podstawową , co jest w tym dodatku?

Wiele wiele nowych postaci, nowe obozy, wiele nowych opcji(np. przywódca jednego z nowych obozów), full broni o potworów, nowe światy! (Ech...tam gdzie był

Spoiler

awatar Innosa

...to było coś) i wiele innych..polecam gorąco! Byłem zarypiście potężny, ale nie doszedłem do końca..czekam na dubbing ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 12:43, Gumisiek2 napisał:

To coś jak Noc Kruka do G2 (może troszkę przesadziłem, ale jeśli już, to niewiele). Dodaje
dużo ciekawych questów, postaci, broni i nowe zakończenie. Tu masz małą recenzję:


http://www.gothicmt.vgh.pl/readarticle.php?article_id=23

Po czym na samym poczatku poznac ze to MT a nie zwykly G?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 12:43, Gumisiek2 napisał:

To coś jak Noc Kruka do G2 (może troszkę przesadziłem, ale jeśli już, to niewiele). Dodaje
dużo ciekawych questów, postaci, broni i nowe zakończenie. Tu masz małą recenzję:


http://www.gothicmt.vgh.pl/readarticle.php?article_id=23


A jesli zainstaluje gre na nowo i ściągne ten dodatek to gram od początku czy moge wybrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do jednego ze słupów powinna być przybita karteczka, bariera powinna być czerwona, a tekstury powinny być z G2 (co do tego, to nie jestem pewien). Jeżeli nie będzie ww. rzeczy, przejdź się trochę, koło Opuszczonej Kopalni powinien stać kopacz. Ja też nie miałem tych karteczek itp., ale kopacz już był :)

@dark_mesiah - od początku. A jeśli w trakcie grania w MT najdzie Cię chęć pogrania w zwykłego Gothica, to zrób kopię zapasową plików czystej podstawki, MT je podmienia i mając zainstalowanego moda, nie będziesz mógł grać w czystego Gothica (przynajmniej u mnie ^^).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2009 o 12:49, kolabor26 napisał:

Po czym na samym poczatku poznac ze to MT a nie zwykly G?


MT zmieniają menu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej a czy to prawda że będą to dubbingować?
I czy jest (lub wyjdzie moze) jakaś poprawka, która ograniczała by rpozmnazanie zwierząt?
Bo normalnie tyle ich było że sie gra wyłączała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to, że będą dubbingować, było już zapowiedziane na kilka miesięcy przed wakacjami =.=''

Tylko na razie coś im się nie chce chyba tego dubbingu robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w połowie gry (podstawki, ale grałem w MT ), miałem ponad 30 :].W sumie to był początek 4 rozdziału.
Ale spodziewam się, osób które maja o wiele lepsze wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 13:53, Karol44 napisał:


Niom........ nie wiem jaka bedzie reszta, ale wiem ze koledzy sie napracowali. Bezi nie ma glosu oryginalnego, ale nie ma sie co dziwic - cieko go podrobic.

W kazdym razie chyle czola (jak juz kiedys pisalem) przed kolegami. Zrobili dubbing za FRIKO i w ramach ich wlasnego czasu...

Czekam z niecierpliwoscia na oficjalny link do pobrania. Ciekawe czy bedzie z jakims patchem poprawiajacym cus tam, bo Gothic to taka zabugowana gierka ---------- ale super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 17:58, TETRIANDOCHH napisał:

cut

Mi sie to nie podoba ;/ Wole sam sobie czytać...no niestety, po prostu jakoś mi to nie podchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 19:07, MacoRIP napisał:

> cut
Mi sie to nie podoba ;/ Wole sam sobie czytać...no niestety, po prostu jakoś mi to nie
podchodzi.


Ja no - to byla tylko jedna scenka. Mam nadzieje, ze calosc bedzie git. Pamietaj, ze gre dubbingowali profosjonalni aktorzy, a MT fani gry (majacy nie za duze doswiadczenie w tego typu pracy). Kilka stron wczesniej jest zapytanie - kto mogl by pomoc w dubbingowaniu, jakos nie bylo chetnych.

Gorthic jest gra w ktorej mozesz sobie wybrac: czy chcesz miec napisy, czy dubbing. nie widze zadnego pro...

Ja czekam z niecierpliwoscia na zassanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 10:30, Bezi_113 napisał:

Ja w połowie gry (podstawki, ale grałem w MT ), miałem ponad 30 :].W sumie to był początek
4 rozdziału.
Ale spodziewam się, osób które maja o wiele lepsze wyniki.

hehe ja w 2 rozdziale miałem 48 :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem. Instaluje moda na kompie stacjonarnym, jest ok ,gram ale przy wiekszej ilosci postaci (np. kolo mlyna lub na terenach orkow) komp zwalnia.( Celeron 2,4Ghz,Geforce 5200, 256 Ram). Instaluje na laptopie-mod wogole sie nie uruchamia mimo ze gralem w G1 i G2 NK na laptopie. Ma ktos jakis pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ,szukam glupiego Dotyku Beliara obok tego kamiennego kręgu i w nim ale tam jest tylko jakis almanach i tasak i bimber... A tam powinienen być .Powie mi ktoś DOKLADNIE gdzie jest ten mlotek? A no i obok niego niby jest jeszcze Kamienny Krysztal ktorego tez szukam w szukajce nie znalazlem nic .Proszę o szybką podowiedz
Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować