Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

To mógłbyś mnie oświecić, patch 1.04 już wyszedł, z kolei patch 2.0 jeszcze nie wyszedł i będzie zawierał w sobie dubbing, tak ?
Wiadomo coś o dokładnej dacie premiery ?

Spoiler

Poziomki się napracowały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 11:46, Bezi_113 napisał:

To mógłbyś mnie oświecić, patch 1.04 już wyszedł, z kolei patch 2.0 jeszcze nie wyszedł
i będzie zawierał w sobie dubbing, tak ?
Wiadomo coś o dokładnej dacie premiery ?

Ja cię oświecę. MT w wersji 1.04 wyszedł, ale nie w polskojęzycznej wersji. W PL będzie taka kolejność numeracji: 1.3, a potem 2.0. Co do daty, to prawdopodobnie grudzień. Ale tego nie obiecuję, bo osoba, która robi wszelkie poprawki i inne pierdoły ma od groma kolokwiów w listopadzie (na studia chodzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 19:14, Karol44 napisał:

ta twojego autorstwa

Jakbyś rozwinął tę myśl. Jeśli uważasz, że to nie ja, to twoja sprawa. Nie będę nikogo na siłę przekonywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 20:31, Karanthir666 napisał:

Jakbyś rozwinął tę myśl. Jeśli uważasz, że to nie ja, to twoja sprawa. Nie będę nikogo
na siłę przekonywał.


Przykro mi nie tylko kolega tak uważa... Ja również uważam, że gameplay jest nie twojego autorstwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak może być twojego autorstwa gamplay z dubingiem jak taką wersje gry mają tylko twórcy moda po 2 ten filmik jest na każdym portalu ale 1 byl u poziomek nie u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 20:39, Karol44 napisał:

Jak może być twojego autorstwa gamplay z dubingiem jak taką wersje gry mają tylko twórcy
moda po 2 ten filmik jest na każdym portalu ale 1 byl u poziomek nie u ciebie

Przede wszystkim to ja jestem Bruce i to ja jestem koordynatorem dubbingu. I ja jako jedyny (na razie) mam najnowszą wersję moda. No to może napiszę coś o czym nikt nie wie i czego nie ma w recenzji i cząstka w gameplay''u. Otóż postacie które mają mało dialogów bezia, zastąpiłem oryginalnymi. W gp są to: Ghorri, Rost i wysłannik Cor Kaloma. Kolejne postacie to: Eremita, Kereth (skupuje trofea), ambienty u Fanatyków, większa część ambientów w obozie przed kopalnią, rozmowa Myxira z Bezim podczas poszukiwania dowodów dla pradawnych (wyszło nawet zabawnie) i kilka innych. A skąd wziąłem oryginalne kwestie bezia? Z G1, G2 i NK. Nie było łatwo znaleźć dla większości takie same kwestie lub ich zamienniki, ale jakoś się udało. Coś jeszcze chcecie, żebym wam udowodnił, poza daniem wersji beta?
PS. Może jeszcze uda mi się podmienić bezia u Fiska, ale niczego nie obiecuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chyba nie, zresztą widziałeś kilka postów wyżej, patch w którego skład wchodzi dubbing, nie został jeszcze dopracowany, i przeprowadzane są jeszcze testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 16:39, Bezi_113 napisał:

Jeszcze chyba nie, zresztą widziałeś kilka postów wyżej, patch w którego skład wchodzi
dubbing, nie został jeszcze dopracowany, i przeprowadzane są jeszcze testy.

tak dlugo czekam na ten patch :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ty jeden, jest wiele osób co już od dawna czeka na te poprawki, ale trzeba wziąć pod uwagę, że takie przedświęwzięcie nie jest łatwe, i dać im jeszcze trochę czasu, raczej już do końca tego roku skończą, ew. na początku ''10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 16:03, Karanthir666 napisał:

Na pewno MT nie będzie na święta. BYĆ MOŻE po świętach, ale niczego nie obiecuję. Na
pewno za to będzie na początku nowego roku. To jest ostateczna data.


Coś te zapowiedzi się nie sprawdzają... Chyba MT sobie odpuszczę bo szkoda czasu czekać na coś co miało być zrobione już jakiś czas temu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 10:28, Isildur napisał:

> Na pewno MT nie będzie na święta. BYĆ MOŻE po świętach, ale niczego nie obiecuję.
Na
> pewno za to będzie na początku nowego roku. To jest ostateczna data.

Coś te zapowiedzi się nie sprawdzają... Chyba MT sobie odpuszczę bo szkoda czasu czekać
na coś co miało być zrobione już jakiś czas temu :P

No wybacz, ale to nie moja wina, że osoba odpowiedzialna za dokończenie moda się opieprza. Ja swoją robotę (czyli dubbing) dawno skończyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 21:23, Karanthir666 napisał:

No wybacz, ale to nie moja wina, że osoba odpowiedzialna za dokończenie moda się opieprza.
Ja swoją robotę (czyli dubbing) dawno skończyłem.

To następnym razem nie rzucaj pustych obietnic bo to nie ma sensu. Drażnisz tylko ludzi oczekujących na moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować