Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2010 o 23:56, Isildur napisał:

To następnym razem nie rzucaj pustych obietnic bo to nie ma sensu. Drażnisz tylko ludzi
oczekujących na moda.

Może jeszcze napisz, że to moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 07:46, Karanthir666 napisał:

Może jeszcze napisz, że to moja wina.


Nie to miałem na myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 16:23, Karol44 napisał:

To czyja ?


Zarówno Ty jak i Isildur jesteście żałośni. Zapłaciliście coś za to, że tak bardzo was drażni fakt, iż mod jeszcze się nie ukazał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 17:40, Choinix napisał:

Zarówno Ty jak i Isildur jesteście żałośni. Zapłaciliście coś za to, że tak bardzo was
drażni fakt, iż mod jeszcze się nie ukazał?


Tutaj nie chodzi, o to że mod się jeszcze nie ukazał, ale chodzi głównie o zapowiedzi kolegi, że mod się ukaże na początku roku i to ostateczny termin, a moda jak nie było tak nie ma. Więc po co mówił w taki sposób jakby był producentem i wydawca? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 17:43, Isildur napisał:

Tutaj nie chodzi, o to że mod się jeszcze nie ukazał, ale chodzi głównie o zapowiedzi
kolegi, że mod się ukaże na początku roku i to ostateczny termin, a moda jak nie było
tak nie ma. Więc po co mówił w taki sposób jakby był producentem i wydawca? ;]


Początek roku jeszcze się nie skończył... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej czy jest coś złego w mojej wypowiedzi spytałem się porostu czyja wina bo jak kwestie są nagrane więc na dubingerów zwalić winy się nie da a jak kolega bruce zauważył tylko on ma najnowszą wersje moda i to on jest koordynatorem dubbingu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to mod wg. zapewnień pewnej osoby (która miała skończyć moda) miał być gotowy po świętach. Już prawie połowa stycznia, a tu dupa. Nie ma innej rady jak czekać.

Dnia 12.01.2010 o 18:39, Karol44 napisał:

Ej czy jest coś złego w mojej wypowiedzi spytałem się porostu czyja wina bo jak kwestie
są nagrane więc na dubingerów zwalić winy się nie da a jak kolega bruce zauważył tylko
on ma najnowszą wersje moda i to on jest koordynatorem dubbingu .

Mod to nie sam dubbing. Gdyby to ode mnie zależało, to wypuściłbym moda w tej postaci jaką obecnie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 21:08, Karol44 napisał:

Tak ale z 5 miesięcy temu był tylko problem z dubingiem więc dopiero teraz wzieli się
za łatanie aha super .

Nie łatanie, ale robienie całkowicie nowych światów nie ujętych w gameplay''u. Dokładniej to 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2010 o 22:20, Karanthir666 napisał:

Lepiej nie komentuj. Tak będzie lepiej dla was wszystkich.


Was ? przepraszam ty grozisz nam (wszystkim ? ) czy ja źle przeczytałem twego posta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 22:36, Karol44 napisał:


> Lepiej nie komentuj. Tak będzie lepiej dla was wszystkich.

Was ? przepraszam ty grozisz nam (wszystkim ? ) czy ja źle przeczytałem twego posta .

Ty byś sobie poczytał wpisy na YT pod dwoma filmikami poziomek. Wtedy zrozumiesz co miałem na myśli. Masz linki
http://www.youtube.com/watch?v=5rZniQkqt1I&feature
http://www.youtube.com/watch?v=2Ga9mI6BibU&feature
Szlag normalnie człowieka trafia. A jak mnie trafi, to wywalę wszystko związane z MT z mojego kompa i nie będzie ani dubbingu, ani żadnego patcha. Pozostaniecie przy wersji 1.03.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 08:16, Karanthir666 napisał:

/ciach/


Dobra koniec kłótni bo to do niczego nie prowadzi...
Możesz chociaż zdradzić w jakim procencie mod jest ukończony?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 08:43, Isildur napisał:

> /ciach/

Dobra koniec kłótni bo to do niczego nie prowadzi...
Możesz chociaż zdradzić w jakim procencie mod jest ukończony?

Powiedzmy że tak w granicach 95-98%. Zostało wykończenie dwóch nowych światów. Potem szybkie sprawdzenie i już mod gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 08:16, Karanthir666 napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=2Ga9mI6BibU&feature
Szlag normalnie człowieka trafia. A jak mnie trafi, to wywalę wszystko związane z MT
z mojego kompa i nie będzie ani dubbingu, ani żadnego patcha. Pozostaniecie przy wersji
1.03.

Haha wiesz co a mi się wydaje że ty jednak bruce nie jesteś bo sadzę to po twoich wypowiedziach

Jak byś to zrobił wszyscy z ludzi którzy mieli styczność z MT i czekają na ten dubbing znienawidzili by cię ,a na tych 2 filmach nie wiedzę ani nowego światu ani nic oprócz miecza podobnego do runicznego z czasu zapłaty czyżby próba skopiowania pomysłu ? (a w komentarzach ,komentarze niedorozwiniętych dzieci )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka ale tylko do 1 i najbardziej rozbudowanej możemy dołączyć czyli strażników kopalni są jeszcze przemytnicy pradawni i fanatycy

EDIT- I zabójcy orków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 16:48, Karol44 napisał:

Haha wiesz co a mi się wydaje że ty jednak bruce nie jesteś bo sadzę to po twoich wypowiedziach


Jak byś to zrobił wszyscy z ludzi którzy mieli styczność z MT i czekają na ten dubbing
znienawidzili by cię ,a na tych 2 filmach nie wiedzę ani nowego światu ani nic oprócz
miecza podobnego do runicznego z czasu zapłaty czyżby próba skopiowania pomysłu ? (a
w komentarzach ,komentarze niedorozwiniętych dzieci )

Wierz w co chcesz. Ja dziękuję za takich "fanów". Poza tym jak napisałem wcześniej, tych dwóch światów nie ma w gameplay''u a tym bardziej w tych dwóch filmikach, które są starszej daty. Jedynie widziałem jeden i to w surowej wersji. Powiem jedno będzie ciekawie. Drugi świat to będzie taki opcjonalny i obawiam się, że nikt poza poziomkami do niego nie dotrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować